האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

תיקון טופר רך מחרטה CNC

תיקון טופר רך מחרטה CNC

מהו סיבוב רך של CNC?


מטרת הלסתות הרכות היא לסיים עיבוד בקבוצות, ואמצעים לשיפור דיוק המיקום החוזר של החומר. העיקרון הבסיסי הוא להשתמש בכלי סיבוב כדי לסובב את חומר העבודה ואת המשטח שבו האוחז נמצא במגע זה עם זה על מנת להשיג דרישות מיקום מדויקות. טפרים רכים משמשים בדרך כלל לחלקי עבודה שקל לשרוט את פניהם. כדי להבטיח את מיקום הקואקסיאליות והאורך. לפעמים ניתן להפוך את הטפרים הקשות כדי להשיג יעילות עיבוד גבוהה.

תיקון טופר רך מחרטה CNC

מהו סיבוב רך של CNC? -PTJ מכונות CNC חנות

סיווג טפרים רכים

מחרטות CNC 6 ", 8" ו- 10 "נבדלות על פי הקוטר החיצוני של הצ'אק ההידראולי של המכונה. קטרי הצ'אק של 6", 8 "ו -10" הם בערך 152.4 מ"מ ו -203.2 מ"מ, 254 מ"מ. על פי המפרט של צ'אק הידראולי צ'אק CNC, ניתן לחלק את הלסתות הרכות ל 6 "לסתות רכות, 8" לסתות רכות, 10 "לסתות רכות. בנוסף לצורה הכללית, ללסתות הרכות יש מפרטים מיוחדים שונים, עיבוי ו הרחבה., מרובע, טופר רך מחודד. בעת עיבוד חלקים, אתה יכול לבחור את הטופר הרך המתאים בהתאם ליכולת הייצור של החלקים ולמפרט צ'אק מכונת המכונה.

תיקון טופר רך מחרטה CNC

1. הכנה לפני תיקון הטופר הרך

1) בחר את הטופר הרך הנכון

בחר את הטופר הרך המתאים בהתאם לחלקים לעיבוד ולפי המפרט של צ'אק הידראולי מחרטה CNC. הדרישה הספציפית היא להשתמש בלסתות הרכות עם שולי תיקון קטנים ככל האפשר בהנחה של הבטחת איכות החלקים.

היתרונות הם: 

  • א. פחות שוליים לחיתוך יכולים לצמצם את זמן החיתוך ולקצר את זמן ניפוי הבאגים.
  • ב. שוליים קצרים פחות יכולים להאריך את חיי השירות של טפרים רכים.

כאשר אתם מחזיקים את החומר הריק, השתמשו בטפרים רכים מיוחדים שטופלו בחום וחתכו כמה שיותר. לסוג זה של טופר רך יש קשיות וחוזק מסוימים לאחר טיפול בחום, ומשטח ההידוק אינו קל לעוות וללבוש במהלך תהליך העיבוד, וניתן להשתמש בו שוב ושוב פעמים רבות, ואין צורך לקצץ אותו.

תיקון טופר רך מחרטה CNC

2) הסרת וניקיון טופר רך

יש לנקות את הציפורניים הרכות הישנות שהוסרו ממחרטה ה- CNC (במידת הצורך ולצפות אותן בשמן נגד חלודה) ולהניח אותן בהתאם לדרישות.

בעת התקנת הלסתות הרכות החדשות, נקו בזהירות את מתלה הצ'אק ההידראולי ואת מתלה הלסתות הרכות (במידת הצורך, השתמשו במברשת שיניים טבולה בנפט כדי לשפשף). מיקום הלסתות הרכות בצ'אק ההידראולי מתבצע לחלוטין באמצעות תיאום המתלים. שום ניקוי לא יביא למיקום לא מדויק ולא ניתן יהיה לעשות בו שימוש חוזר (לא ניתן להשיג דיוק חזרה). אם ישנם חפצים קשים על מדף הטופר הרך, כאשר הבורג מהודק, הוא יגרום נזק מתמיד למדף הטופר הרך או למעמד המיקום של הצ'אק, ובכך ישפיע על דיוק המיקום של הצ'אק.

תיקון טופר רך מחרטה CNC

3) יש להתקין את הטופר הרך במיקום הנכון על הצ'אק ההידראולי

הספרות הערביות "1", "2" ו- "3" מודפסות על הלסתות הרכות. בעת התקנת הלסתות הרכות, המספרים שעל הלסתות הרכות צריכים להתאים למספרים על הצ'אק ההידראולי, ולא ניתן להפוך את המיקומים.

המיקומים הקדמיים והאחוריים של הלסתות הרכות בצ'אק ההידראולי צריכים להיות נכונים, ולהיות זהירים בעת ספירת מספר שיני הלסת הרכות.

לאחר אישור המיקום הנכון של הלסתות הרכות, התחל בהידוק, והכוח צריך להיות מתון בעת ​​ההידוק.

תיקון טופר רך מחרטה CNC

1. בחירת כלי הפנייה

החומר של הציפורן הרכה בדרך כלל קרוב לפלדה 45 #, והכלי הגמור למחצה משמש בדרך כלל בעת בחירת הכלי המשעמם. מהירות החיתוך היא 80-150 מ 'לדקה.

בעת בחירת קוטר הסוכה, יש לשקול זאת על פי שני הגורמים של קוטר החור הפנימי ועומק המשעמם. מצד אחד, יש להשתמש בכלי משעמם בקוטר גדול ככל האפשר, ומצד שני, יש למצוא דרך להקטין את אורך השלוחה של הכלי המשעמם. מטרתו העיקרית היא להגדיל את חוזק שוק הכלי, להבטיח כי לא יתרחשו רעידות במהלך תיקון חיתוך הלסת הרכה, ולקבל את הגודל הנדרש, גימור המשטח ועמידות במיקום הצורה.

בעת התקנת הכלי שנבחר, עמד במיוחד בדרישות הבאות

כלי משעמם מפלדה L / D <3

L: אורך כלי שלוחה משעמם D: קוטר כלי משעמם

תיקון טופר רך מחרטה CNC

2. שיטת הידוק של צ'אק הידראולי בעת חיתוך לסתות רכות

1) הידוק טפרים

סוג זה של שיטת הידוק הוא לתקן את הלסתות הרכות המהודקות בכיוון קדימה. מחרטת ה- CNC משתמשת בשיטת ההידוק ההפוך כדי להדק את הלסתות הרכות במצב קבוע לתיקון. כאשר התיקון הושלם, כלי המכונה חוזר למצב ההידוק ההידראולי החיובי.

יתרונות: הפעלה קלה, חוסכת זמן לתיקון טופר רך, אין צורך למצוא בלוק תומך מתאים או טבעת גימור טופר רכה.

חסרונות: לא קל להשיג את הדיוק של הלסתות הרכות, מה שעלול לגרום לכך שהמשטח המעובד של החלקים המעובדים ומשטח המיקום לא יהיה קונצנטרי, ויחד עם זאת, לא ניתן להשיג את אפקט ההידוק הטוב ביותר של הצ'אק ההידראולי. מכיוון שמיקום העבודה של הצ'אק ההידראולי אינו מהווה 1/3 ~ ~ 1/2 ממשיכת העבודה של הצ'אק ההידראולי.

באופן כללי, שיטה זו לתיקון טפרים רכים מתאימה להידוק סורגים גסים או חלקים בעלי דרישות נמוכות לגבי ריכוז משטח העיבוד ומשטח המיקום. שיטה זו אינה מומלצת לחלקים בעלי עיבוד גס חזק.

2) מהדק טבעת חיתוך

בשיטת הידוק זו, בעת חיתוך הלסתות הרכות, שלוש הלסתות של הצ'אק ההידראולי נצמדות על טבעת ההלבשה, כך ששלוש הלסתות קבועות וחותמות רכות נקצצות. שיטה זו היא שיטת חיתוך כללית יותר. זה דורש שעלינו להגדיר טבעת חבישה רגילה, היא יכולה לקבל דיוק לסת רך טוב ושבץ עבודה מהדק טוב.

3) הידוק בלוק תמיכה

שיטת הידוק מסוג זה חותכת את הלסתות הרכות. זה דורש מאיתנו להגדיר סדרה של בלוקים תומכים וטבעות תמיכה בקוטר. במהלך תהליך חיתוך הלסתות הרכות, הוא דורש לחתוך משטח התייחסות לבלוקים התומכים. שתי דרכים אחרות. זה יכול לקבל דיוק לסת רכה מאוד ושבץ עבודה מהדק טוב.

תיקון טופר רך מחרטה CNC

3. פרמטרים לחיתוך לסתות רכות

1) הקשר בין קוטר הלסת ההידוק לקוטר החומר

  • א. כאשר קוטר משטח ההדק והקוטר של חומר העבודה שווים לחלוטין, מיקום החומר הוא המדויק ביותר וההידוק היציב ביותר. במילים אחרות, ככל שההבדל בין קוטר משטח ההידוק לקוטר החומר גדול יותר, כך שגיאת המיקום האפשרית גדולה יותר. יתר על כן, קשה להשיג את המקרה בו שני הקטרים ​​שווים לחלוטין.
  • ב. כאשר קוטר משטח ההידוק גדול מקוטר החומר, אנו מנתחים מתמטית כי ישנם רק שלושה קווים בין משטח ההידוק לקוטר החיצוני של החומר. זה משפיע על חלוקת מיקום כוח ההידוק. ככל שההבדל בין שני הקטרים ​​גדול יותר, כך שגיאת המיקום האפשרית גדולה יותר.
  • ג. כאשר קוטר משטח ההידוק קטן מקוטר החומר, אנו מנתחים מתמטית כי ישנם שישה קווי מגע בין משטח ההידוק לקוטר החיצוני של החומר, ומיקומו של כוח ההידוק מופץ באופן שווה.

על פי המצב בפועל, הקוטר של משטח ההידוק שברצוננו להשיג הוא קטן ב 0.01 ~ 0.05 מ"מ מהקוטר החיצוני של חומר העבודה.

תיקון טופר רך מחרטה CNC

2) מיקום שבץ של שלוש לסת הידראוליות במהלך ההידוק

ההידוק וההתרופפות של שלוש הלסתות יש שבץ עבודה.

המיקום היציב ביותר כאשר הידוק הידראולי עם שלוש לסתות נמצא במיקום של 1/3 ~ 1/2 ממשיכת העבודה, אנו מנסים להתחשב בעמדת העבודה בטווח זה בעת חיתוך הלסת הרכה.

קישור למאמר זה: תיקון טופר רך מחרטה CNC

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


תיקון טופר רך מחרטה CNCPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.