האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

תיקון רכיבים מרכזיים של תחנת כוח עם הדפסת תלת מימד

תיקון רכיבים מרכזיים של תחנת כוח עם הדפסת תלת מימד

חברת האנרגיה המתחדשת האיטלקית Enel Green Power משתמשת בטכנולוגיית הדפסת תלת מימד עבור תחנת הכוח הגיאותרמית שלה כדי לתקן חלקי מפתח בהדפסת תלת מימד. המעבדה המטלורגית של סנטה ברברה בקאוויל, איטליה, השתמשה במדפסת תלת מימד כדי לתקן רכיבים מרכזיים של אחת מתחנות הכוח הגרעיניות שלה והתחילה לייעל את תחנת הכוח הגיאותרמית שלה.

אנל גרין פאוור רוצה לתקן את החלקים שבסופו של דבר יתוקנו על ידי המזבלה מכיוון שלא ניתן לתקן אותם באמצעות מסורתיים לְטִישָׁה טכניקות.

אנל בוחנת את ההשפעה הסביבתית של תחנות כוח על מנת לשפר את הקיימות, הפונקציונליות ויעילות התפעול של תחנות הכוח הגיאותרמיות שלה.

תיקון רכיבים מרכזיים של תחנת כוח עם הדפסת תלת מימד

הרעיון להשתמש בהדפסת תלת מימד לתיקון המרכיבים הבסיסיים של תחנת הכוח הגיאותרמית אנל נוצר על ידי שולחן עגול המורכב מטכנאים ומומחים מהמחלקות הגיאותרמיות, התרמיות והידרו-כוח.

למעבדה המתכתית בסנטה ברברה של Enel יש מדפסת תלת מימדית של אנרגיה ישירה (ED), והצוות מנסה להשתמש במדפסת כדי לשכפל ולתקן חלקי מתכת שונים.

לתחום בו נמצאת המדפסת יש גם מעבדה מתכתית, המעניקה ערך מוסף עצום. תהליך הייצור התוסף ניתן למעקב ולבדוק כמעט בזמן אמת על התכונות המכניות, הכימיות והמתכותיות של הפריטים המיוצרים.

תיקון חלקי מפתח בהדפסת תלת מימד

בשלב הבדיקה של הפרויקט תוקן האימפלר של מדחס צנטריפוגלי במפעל גיאותרמי באמצעות מדפסת DED 3D. האימפלר שואב גז שאינו ניתן לעיבוי מהקיטור בסוף תהליך הרחבת טורבינת הקיטור, ומסייע בהגנה על להבי הטורבינה מפני בלאי.

צוות Enel רכש חומר אבקת לייצור האימפלר, פלדת אל חלד מיוחדת בשם 17-4 PH, והחל לתקן את האימפלר שכבה אחר שכבה באמצעות מדפסת תלת מימד. הצלחת פרויקט זה סימנה את "התיקון ההיסטורי הראשון של חלקים בלויים" עבור תחנת כוח גיאותרמית.

בעבר, אימפלרים בלויים הוחלפו רק בחדשים ולבסוף ננטשו במזבלה. עם זאת, תיקון שלהם בהדפסת תלת מימד יכול לחסוך לחברה מעט עבודה, שהיא 3 איש מדי שנה.

לאחר שנה של עבודה, ניתן להשתמש בתהליך ההדפסה התלת מימדית לתיקון האימפלר בפעם הראשונה. זה לא רק מאפשר לאימפלר לחיות פעם שנייה, אלא גם חוסך כסף תוך כיבוד הסביבה, מכיוון שקצב המחזור מגיע ל-3%.

שלב עם הדפסת תלת מימד להגברת מידת המחזור

מעגליות מתייחסת למערכת כלכלית שמטרתה ביטול בזבוז ושימוש מתמשך במשאבים, ותפקידה של הדפסת תלת מימד בהשגת מטרה זו מקבל יותר ויותר תשומת לב.

חברות המשתמשות בטכנולוגיית הדפסת תלת מימד ותהליכים כדי לשפר את המחזוריות של פעילות הייצור שלהן כוללות את Groupe Renault, שיוצרת מתקן המוקדש במלואו לייצור רכב בר קיימא על ידי מיחזור והרכבה מחדש של כלי רכב מודפסים בתלת מימד.

גם יצרני ה-OEM של מדפסות התלת-ממד של פורד והיולט-פקארד מקווים לשפר את יכולות הקיימות שלהם, והם משתפים פעולה כדי למחזר פסולת של הדפסת תלת-ממד לשימוש סופי בעיבוד חלקי רכב. זה נחשב לראשון בתעשייה, ושתי החברות ממירות חומרי הדפסת תלת מימד ממוחזרים למלחצי דלק יצוקים בהזרקה עבור ה-F-3 הכבד במיוחד של פורד.

במקומות אחרים, משרד התשתיות ההולנדי Rijkswaterstaat בחר 10 משתתפים לפרויקט SBIR, שמטרתו להביא את הווידוקט המעגלי לשוק מהר יותר באמצעות טכנולוגיות כמו הדפסת תלת מימד אוטומטית. משרד התחבורה מחפש חידושים אלטרנטיביים לווידוק להקטנת ההשפעה הסביבתית במהלך חיי הווידוק.

קישור למאמר זה:תיקון רכיבים מרכזיים של תחנת כוח עם הדפסת תלת מימד

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


תיקון רכיבים מרכזיים של תחנת כוח עם הדפסת תלת מימדפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.