האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

תכונות ועיצוב של תהליך חישול פיר מדחף

תכונות ועיצוב של תהליך חישול פיר מדחף

תכונות ועיצוב של תהליך חישול פיר מדחף


המאפיינים העיקריים של המדחף פירמזויפים הם הקוטר הגדול של האוגן ואורך הגוף. שלוש תוכניות מזויפות נקבעו על פי צורת המזויף ותנאי המכבשים ההידראוליים הקיימים במפעל:

תכונות ועיצוב של תהליך חישול פיר מדחף
תכונות ועיצוב של תהליך חישול פיר מדחף
  • (1) אפשרות 1, תוך שימוש בסדן שטוח עליון של 800 מ"מ ותהליך דחיסת פלטפורמה תחתונה;
  • (2) אפשרות שנייה, תוך שימוש בתהליך דחיסת סדן עליון ותחתון של 900 מ"מ;
  • (3) אפשרות שלוש, ללא שימוש בטכנולוגיית דחיסה, השתמש ישירות בסדן שטוח עליון של 650 מ"מ כדי למשוך את הסדן V.

תוכנת הסימולציה deform-3d שימשה לדמות שלוש התוכניות, וניתוח המתח של שלוש התוכניות בוצע. חתך של 400 מ"מ מקצה הקצה לְטִישָׁה נבחר, וניתוח הלחץ בוצע פעם אחת. כל שלוש התוכניות נתונות למתח מתיחה רוחבי, ואילו התוכניות הראשונה והשנייה נתונות למתח מתיחה רוחבי פחות. בכל שלוש התוכניות לחץ מתיחה צירי במהלך זיוף. לתכנית הראשונה והשנייה יש מתיחות ציריות דומות, אך לתכנית השנייה שטח קטן יותר של לחץ מתיחה צירי. לכן, מצב הלחץ של התוכנית השנייה טוב יותר.

על מנת להשיג איכות פרזול טובה, בעת זיוף פרזול, נדרש לזייף את כל המזויף. מקובל להאמין שכאשר הזן המקביל של ליבת הפרזול מגיע ל -0.2, הפרזול מזויף לחלוטין.

ההשפעות השוות במיקומי המרכז של התוכנית הראשונה והשלישית הפכו ל -0.18 ול -0.02, בעוד שההשפעות השוות במיקום המרכזי של התוכנית השנייה הפכו ל -0.3. בתכנית השנייה, ערך המתיחה המקביל של הליבה המזויפת הוא הגדול ביותר לאחר הפרזול, מה שהכי מועיל לשיפור איכות הליבה המזויפת. 

לכן, בשיטה השנייה, מרכז החישול יפיק מצב מתח טוב יותר ומתח שווה ערך גדול יותר לקידום הדחיסה של האזור הרופף במרכז המטיל.

תכנון התהליך המזויף

לסיכום, תהליך מרגיז מטילי פלדה 90t תוכנן בשיטת KD לציור פרזול ארוך:

  • השריפה הראשונה: לחץ על הלסתות, תפיל, והלך נמוך.
  • שריפה שנייה: מרגיז לגובה 1,850 מ"מ, קוטר 2350 מ"מ, ומושך לקוטר 1500 מ"מ בשיטת KD.
  • השריפה השלישית: מחיקה, גמורה מדחפי ספינות.

מפרטים של חישול חימום, טמפרטורת חימום האש הראשונה היא 1220 מעלות צלזיוס, זמן ההחזקה הוא 8 שעות, טמפרטורת חימום האש השנייה היא 1250 מעלות צלזיוס, זמן ההחזקה הוא 15.5 שעות, הטמפרטורה השלישית לחימום האש היא 1220 מעלות צלזיוס, והחזקה הזמן הוא 8 שעות.

קישור למאמר זה: תכונות ועיצוב של תהליך חישול פיר מדחף

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


תכונות ועיצוב של תהליך חישול פיר מדחףPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.