האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

תכנון וייצור של מיקרו תוף לציפוי אלקטרוני

תכנון וייצור של מיקרו תוף לציפוי אלקטרוני

זהו תהליך של שימוש באלקטרוליזה כדי להצמיד סרט מתכת למשטח של מתכת או חומרים אחרים כדי למנוע חמצון מתכת (כגון חלודה) ולשפר עמידות בפני שחיקה, מוליכות, השתקפות אור ועמידות בפני קורוזיה (סולפט נחושת וכו'). כדי לשפר את היופי ופונקציות אחרות.

1 מבוא

בשל כושר העמסה הגדול יחסית של תוף הציפוי, אפילו לתוף הקטן המשמש לציפוי תכשיטים או חלקי שעון יש כושר העמסה של לפחות 0.5 ליטר. אם אתה צריך לעשות בדיקה קטנה של ציפוי חבית, או ציפוי חבית כמות קטנה של חלקי עבודה קטנים, זה די מסובך. מזה זמן רב לא נמצאו בשוק מוצרי מיקרו רולר. על מנת להתמודד עם הצורך מדי פעם בניסויים קטנים וייצור דוגמאות, חברת המחבר פיתחה מיקרו רולר פשוט ופרקטי עם קיבולת העמסה של כ-100~120 מ"ל. נכון לעכשיו, המיקרו-צילינדר יושם בהצלחה במבחן הפיתוח של מיני ציפוי חדשים, והתוצאות הצפויות הושגו.

2. עיצוב רעיונות

בדרך כלל, לתוף המשמש לציפוי יש שלושה מרכיבים עיקריים: תוף, התקן ויסות הילוכים ומהירות ומערכת מוליכה. לכן, הרעיון העיצובי הוא להפוך את תהליך הייצור של המיקרו-רולר הזה לפשוט, זול ומעשי.

2.1 התקן בקרת הילוכים ומהירות

נכון לעכשיו, הילוכים רולר טבילה מלאה הם פופולריים. זה צריך מבנה מוטורי, אז זה יותר מסובך. מסיבה זו, יש לפשט את המכשיר מתחילת העיצוב. בגלל ה פיר מרכז התוף בצורת פעמון מחובר עם פיר מרכז המנוע, ציודניתן להשמיט s והתקני שידור אחרים. בנוסף, מכיוון שהעומס של המיקרו תוף אינו גדול, ניתן להשתמש במנוע מיקרו DC. המנוע יכול לא רק להתאים את המהירות על ידי התאמת מתח הכניסה (וויסות מהירות ללא מדרגות), אלא גם לשנות את כיוון הסיבוב על ידי שינוי הקוטביות של ספק הכוח. לכן, העיצוב מבוסס על התוף בצורת פעמון.

2.2 עיצוב התוף

עקרון העיצוב של הרולר הוא שיהיה לו מספיק כוח כדי להקל על הסיבוב, הטעינה והפריקה של חלק העבודה והדלקה. בקבוק משקה עם חתך מצולע משמש כרולר. עקרון הבחירה הוא: לבקבוק יש קליבר גדול, דופן עבה יותר ועמידות בטמפרטורה גבוהה, כלומר, בקבוק הפלסטיק הנבחר יכול לעמוד בטמפרטורה של מעל 65 מעלות צלזיוס, וקוטר הפקק הוא 25 מ"מ. ניתן לקבע את פקק הבקבוק על הפיר של מנוע המיקרו במגוון דרכים. ניתן לטעון ולפרוק את התוף על ידי פתיחה וסגירה של מכסה הבקבוק. את עין התוף "קודחים" בקצה של מלחם חשמלי. על מנת להתאים לחלקי עבודה שונים, ניתן להשתמש באותו סוג של בקבוקים לייצור מספר רולים בקטרים ​​שונים.

2.3 מערכת מוליכה

התכנון של המערכת המוליכה צריך לקחת בחשבון שהיא מונעת היטב וקלה לתחזוקה. לכן, הכנס את הקתודה דרך חור קטן במרכז תחתית הבקבוק (תוף). בנוסף לטעינה ופריקה של חומר העבודה, הקתודה קבועה, החלק המוכנס מוליך, והחלק היוצא ממיכל הציפוי נע עם כניסת התוף ויציאתו ממיכל הציפוי, ובדרך כלל צריך להדק אותו על המסגרת. או סוגר. האנודה פשוטה יחסית. בדיוק כמו אנודת ציפוי חבית רגילה, ניתן לתלות אותה משני צידי מיכל הציפוי.

תכנון וייצור של מיקרו תוף לציפוי אלקטרוני

3. המפתח לייצור

3.1 התקן הילוכים ושינוי מהירות

מנועים לייצור התקני הילוכים ומהירות משתנה צריכים לאמץ מיקרו-מנועי DC מאטים עם הספק של מספר וואט ומתח של 6V או 12V, ומהירות מדורגת של 6, 9 או 12r/min לפי הצורך. כאשר נדרשת ויסות מהירות ללא מדרגות, יש להשתמש בספק כוח DC (מיוצב) מתכוונן. כיוון הסיבוב של המנוע נשלט על ידי ההבדל בין הקטבים החיובי והשלילי של ספק הכוח. על מנת למנוע פתיחה אוטומטית של מכסה הבקבוק בתהליך הגלגול, כיוון סיבוב הבקבוק (רולר) הוא בכיוון השעון, כלומר כיוון הידוק הפקק. אם אתה מייצר רולר עם מהירות קבועה של כ-12r/min, אתה יכול לרכוש ישירות מנוע DC 12r/min ולהשתמש באספקת מתח DC פשוטה.

3.2 חיבור ציר המנוע ומכסה הבקבוק

החיבור בין ציר המנוע לפקק הבקבוק הוא המפתח לייצור התוף. יש צורך במחבר בצורת פטרייה וחור מקדחה של שוק פטריות כדי להקל על הכנסת ציר המנוע. יש לקבע את החורים הצדדיים עם ברגים כדי למנוע החלקה. המטוס של המחבר מחובר למישור של מכסה הבקבוק ומקובע עם 2~3 ברגים קטנים. על מנת להבטיח שהתוף פועל כרגיל ואינו רועד, על מחבר המנוע לוודא שציר המנוע ופקק הבקבוק נמצאים על אותו ציר מרכזי.

3.3 קתודה תוף

חוט פלסטיק עבה יותר בצורת L משמש לייצור קתודה של התוף. ביניהם, החלק הקצר כלפי מעלה מוחדר לחור שבמרכז תחתית התוף, ויש לחתוך את חלק הקצה משכבת ​​הבידוד של החוט כדי להקל על ההולכה. הקטע האופקי ארוך מעט מרדיוס התוף, והוא מקביל לתוף כ-1 ס"מ כמו הקטע הארוך יותר, והוא מקובע על המסגרת (תומכת) בעזרת קליפסים לנייר מכתבים כדי להקל על הטעינה והפריקה של התוף.

3.4 מנוע מיקרו

מנוע המיקרו מקובע על לוח תלת-שכבתי. הוא מחובר למסגרת (סוגר) על ידי ציר "עצירה שרירותית". לציר יש התנגדות מסוימת לפתיחה וסגירה, הנוחה לפתיחה וסגירה ולשמירה על זווית הפתיחה והסגירה.

4. שיפור מתמיד בפועל

נמצא בשלב המוקדם של היישום שקשה להעיף את חומר העבודה בתוף. לכן, בפעולה, נסה להתאים את הגלגלת למצב האופקי. בנוסף, בהתייחס לעקרון הערבוב של משאית מערבל הבטון, הבקבוק מפוצל אנכית, והצלעות באותו כיוון של הציר המרכזי מודבקות בדבק בתוף כמו תוף רגיל (הבקבוק מוחזר לקדמותו צורה מקורית לאחר הדבקת הצלעות) כדי להקל על היפוך חומר העבודה. אם מצופים חפצים כבדים כגון ברגים, יש להפוך את הצלעות בקנה לאותה צורת חוט כמו סיבוב התוף כדי להאיץ את הסיבוב של חומר העבודה.

בניסוי, כאשר יש צורך להגביר את המוליכות של הקתודה בתוף, ניתן להאריך ולכופף את החלק המוליך של ליבת הנחושת בתוף ב-180. שתי ליבות הנחושת יכולות להיות קרובות זו לזו או מקבילות ( לשמור על מרחק מסוים). אם המרחק בין שתי ליבות הנחושת חורג מקוטר חוט הפלסטיק, יש לשנות את החור העגול במרכז תחתית התוף לצורת Φ, וניתן להכניס או למשוך את הקתודה לאחר סיבוב התוף זווית נכונה.

סיכום 5

עלות מכשיר המיקרו-רולר לציפוי האלקטרוני היא כ-120 יואן (לא כולל ספק כוח ואנודה של ציפוי אלקטרולי), ויכולת ההעמסה היא כ-100 מ"ל, המתאים לייצור ובדיקה בקנה מידה קטן.

קישור למאמר זה: תכנון וייצור של מיקרו תוף לציפוי אלקטרוני

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


תכנון וייצור של מיקרו תוף לציפוי אלקטרוניפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. היא מספקת גם שירותי ליטוש מתכת, צביעה, השחזה משטח ויישור פירים. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, בית תיבת הילוכים, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.