האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

תכנון מתקן מדחף ימי

תכנון מתקן מדחף ימי

תכנון מתקן מדחף ימי


ביצועי מתקן המדחף הימי ישפיעו ישירות על ביצועי המדחף הימי. בתהליך הייצור של מדחפים ימיים, מדחף ימי בדרך כלל תואם את סט הנענע המיוחד הזה. באופן זה, מחזור הייצור של המדחף הימי מתארך, ועלות הייצור של המדחף הימי מוגברת ומידת האוטומציה נמוכה מאוד. לכן יש חשיבות רבה לעיצוב מערך גמיש מתקנים עבור מדחפים ימיים, מה שיכול לקצר משמעותית את מחזור הייצור של המדחפים הימיים ולהבטיח את דיוק העיבוד של המדחפים הימיים.

תכנון מתקן מדחף ימי
איור 1: תכנון מתקן מדחף ימי

בהתחשב בכך שהמדחף הוא חלק מרכז סימטרי, המתקן המוצג באיור 1 מתוכנן. 

ניתן להשתמש במדד העיבוד לעיבוד להבים שונים. למיקום מדויק של המדחף במהלך העיבוד, השתמש בפנים הקצה של הרכזת בצד האחורי של הלהב כהפניית המיקום הציר, והשתמש בקו ההתייחסות על הלהב כהפניית המיקום ההיקפי. בְּמַהֲלָך עיבוד מדחף, ריק המדחף מותקן על השידרה של המתקן ואז נלחץ בקצה העליון.

המהדק מורכב משני חלקים, החלק התחתון הוא דיסק מחורץ, אשר מהודק בתוך החריץ בצורת T של שולחן העבודה בעזרת ברגים. החלק העליון של המתקן הוא בעיקר mand10 קרן. 

על מנת לשפר את קשיחות המתקן, החלק התחתון של המדרן משתמש במבנה חרוט. הקצה העליון של המדרן הוא בורג. החלקים העליונים והתחתונים של המהדק מהודקים יחד עם שישה ברגים פנימיים.

בהתאם למדחפים שונים, קוטר החור הפנימי של רכזת המדחף שונה, ואורך רכזת המדחף שונה. יש צורך רק להתאים את קוטר המדרן ומהדק את אורך הכדור.

קישור למאמר זה: תכנון מתקן מדחף ימי

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


תכנון מתקן מדחף ימיPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.