האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

תכנון נתיבי תהליך ייצור חלקי התעופה והחלל

תכנון נתיבי תהליך ייצור חלקי התעופה והחלל

תכנון נתיבי תהליך ייצור חלקי התעופה והחלל


החלק מכיל מספר תכונות עיבוד, ולכל תכונת עיבוד יש מספר שיטות עיבוד מקורות ומשאבי ייצור.

תכנון נתיבי תהליך ייצור חלקי התעופה והחלל

תכנון נתיבי תהליך ייצור חלקי התעופה והחלל. -PTJ מכונות CNC חנות

תוכן המחקר העיקרי של תכנון מסלול התהליכים הוא בחירת שיטות עיבוד מתאימות ומשאבי ייצור לתכונות עיבוד ומיוןן לצמצום עלויות העיבוד. יש לציין כי מסלול התהליכים אינו שקול לטבלת התהליכים. הוא דן רק ברצף העיבוד של תכונות העיבוד, בבחירת שיטות העיבוד ובמשאבי הייצור, ואינו כרוך בתוכן עיבוד ספציפי כגון עיצוב שביל כלים ופרמטרים לחיתוך. תכנון מסלול התהליכים הוא בעיית נתיב המילטוניאן בקושי NP [, ובפרקטיקה הנדסית, הוא מוגבל על ידי כללי תהליכים רבים. 

לכן, כאשר מתכננים את מסלול התהליך, רוב המסמכים מחלקים אותו לשני חלקים לבחינה: ראשית, יש לוודא שמסלול התהליך עומד באילוצים של כללי התהליך; שנית, לייעל את מסלול התהליכים ולהוזיל את עלות העיבוד שלו ככל האפשר. בתכנון מסלול התהליכים משתמשים בעיקר באלגוריתמים היוריסטיים. 

 באלגוריתם הגורמים המערערים את כדאיות מסלול התהליך קיימים בעיקר בשני היבטים. מצד אחד, כאשר נוצר מסלול התהליכים הראשוני, שיטת ייצור אקראית לחלוטין תייצר חלק מהחוקים שאינם תואמים את הכללים. מסלול תהליך. בהקשר זה, אסטרטגיית בחירת הקצה משמשת ליצירת מסלול התהליך הראשוני. על פי מפת עדיפות שלב התהליך, התוכנית הראשונית נוצרת באמצעות אלגוריתם המיון הטופולוגי האקראי. בהתבסס על תיאוריית המערכים הצבעוניים, כלל מיון שלב התהליכים מתבטא בשיטה לבניית מטריצה ​​בוליאנית מגודרת. הפקת מסלול התהליכים הראשוני משפרת ביעילות את יעילות הייצור של מסלול התהליך הראשוני.

מצד שני, שיטת החיפוש השכונתי ללא מגבלות כלל תייצר גם נתיבי תהליכים שאינם תואמים את הכללים. לשם כך מאומצת שיטת בדיקת היתכנות. לאחר השלמת כל איטרציה של האלגוריתם, התהליך הבלתי תואם יבוטל בהתאם לכללי רצף התהליכים. תוכנית שעונה על הדרישות. Dou Jianping מאמץ את שיטת המוטציה הצולבת בתת-רצפים, ומשתמש ברצף האפשרי של מסלול התהליך כדי להנחות את המוטציה, מה שמבטיח למעשה

כדאיות הצאצאים. בנוסף, על מנת לבטא בצורה ברורה יותר את אילוצי הכללים על רצף השלבים, נוסחה מטריצת עדיפות על פי כללי הסדר של השלבים לביצוע תהליך עיבוד שבבי יותר סטנדרטי ופשוט יותר. במחקר על שיטת האופטימיזציה של מסלול התהליכים, תדירות ההחלפה של כלי המכונה, הכלי וכיוון ההזנה והצריכה הנגרמת על ידי שימוש במשאבים משמשים כגורם הערכה לבניית הפונקציה האובייקטיבית, ונחיל החלקיקים. האלגוריתם משמש לאופטימיזציה. 

במקביל, נשקלת עלות העיבוד ועלות הזמן, והתוכנית מותאמת על פי מטריצת אילוץ התהליכים שנקבעה על ידי אילוצי המאפיינים ושיטות העיבוד, ואלגוריתם נחיל החלקיקים משמש לאופטימיזציה. חלקו את הרמות של גורמים רבים המשפיעים על איכות מסלול התהליך, והשתמשו בשיטת הערכה מקיפה מטושטשת להשגת אופטימיזציה של החלטות.

על פי ניתוח הספרות הנ"ל, השיטות המרכזיות לתכנון מסלול התהליכים הן אלגוריתם גנטי (GA), אלגוריתם חיסוני מלאכותי (מערכת חיסון מלאכותית, AIS) ואלגוריתמים חכמים אחרים. למרות שאלגוריתמים אינטליגנטיים התפתחו במהירות בשנים האחרונות, מכיוון שמודל התהליך מורכב יחסית, היישום בתחום תכנון מסלולי התהליכים לא הגיע לרמה בוגרת יחסית, והפוטנציאל המחקרי גדול. מנגנון הטיפול בבעיות של אלגוריתמים חכמים עדיין מכיל את הבעיות הבאות:

  • (1) האלגוריתם האינטליגנטי אינו מנצל את הידע המוקדם של תחום התהליכים באופן מלא, מה שמוביל לכמות גדולה של חישובים על מנת לבנות מערך של מסלולי תהליך אפשריים.
  • (2) חוסר האיזון בחלוקת נתיבי התהליך הניתנים להגשמה מתגבר בקלות על ידי המנגנון המבוסס על זיקה, במיוחד המספר הרב של מאפייני חלקי מעטפת החללית, מה שמוביל לניתוק נתיבי תהליך פוטנציאליים וליפול לאופטימום מקומי.
  • (3) הוא לא התחשב בקיומם של שיטות עיבוד שונות לאותה תכונה, כולל ההשפעה על עלויות העיבוד, ושיטות העיבוד של שיטות עיבוד שונות בתכנון מסלול התהליכים. לכן, על בסיס הבטחת כדאיות מסלול התהליכים, ייעל אותו והתאם אותו לקבלת מסלול תהליך בעלות נמוכה, שהוא תוכן המחקר העיקרי של מאמר זה.

קישור למאמר זה: תכנון נתיבי תהליך ייצור חלקי התעופה והחלל

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


תכנון נתיבי תהליך ייצור חלקי התעופה והחללחנות CNC PTJ מייצרת חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזר על הדעת ממתכת ופלסטיק. כרסום CNC 5 צירים זמין.עיבוד סגסוגת בטמפרטורה גבוהה טווח כולל עיבוד שבבי איונל,עיבוד שבבי מונל,עיבוד שבבי של אסקולוגיה חנון,קרפיון 49 עיבוד שבבי,עיבוד Hastelloy,עיבוד שבבי Nitronic-60,Hymu 80 עיבוד שבבי,עיבוד שבבי כלי פלדה,וכו.,. אידיאלי ליישומי חלל.עיבוד CNC מייצר חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזר על הדעת ממתכת ופלסטיק. 3-ציר & 5-ציר כרסום CNC זמין. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים היעילים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.