האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

תעשיית הייצור: 2021 עשויה להיות נקודת ההתחלה של מחזור עדכונים

תעשיית הייצור: 2021 עשויה להיות נקודת ההתחלה של מחזור עדכונים

כלי מכונה הם הבסיס לייצור ציוד במדינה וידועים כאם הייצור. הרמה הטכנית שלה מייצגת את התחרותיות המקיפה של מדינה. כלי מכונה מתקדמים הם משאב אסטרטגי של מדינה. כיום, כלי מכונות CNC מתקדמים היו מוקד ההשקעה של קרן השינוי והשדרוג בתעשיית התעשייה הלאומית. השדרוג המתמשך של מבנה הביקוש בשוק אילץ גם חברות מכונות להאיץ את קצב השינוי והשדרוג ולהיפטר מה"גדול אך לא חזק "של תעשיית כלי המכונה בסין.

תעשיית הייצור: 2021 עשויה להיות נקודת ההתחלה של מחזור עדכונים

במחצית השנייה של החודש שעבר תכננה קרן התעשייה הלאומית להגדיל את ההון של שנזן ג'נסיס, חברה בת של ג'נסיס אחזקות, עם הון כספי של 500 מיליון יואן. היא תחזיק ב -8.73% ממניותיה ותהפוך לבעלת המניות השלישית בגודלה בשנזן ג'נסיס. מילת המפתח להגדלת ההון של קרן התעשייה הלאומית בשנזן ג'נסיס היא "כלי מכונה", כלומר היא שילבה ציוד ייצור בסיסי המיוצג על ידי כלי מכונה באופק ההשקעות שלה. מנקודת המבט של "ההשקעה בפרויקטים גדולים" ו"פריסת שרשרת תעשייתית "הרגילה, צפויה קרן התעשייה הלאומית לקדם השקעות מתואמות במעלה הזרם ובמורד שרשרת תעשיית כלי המכונה, ובכך תניע את שוק ההון לשים לב תחום כלי המכונה, משיכת הזרמות רציפות של הון חברתי וקידום כלי מכונות התעשייה מאיצה את הפיתוח.

בעשר השנים האחרונות, תעשיית כלי המכונה הביתית המשיכה להיות במעגל ירידה. מכיוון שהמגיפה השתפרה, הענף הראה מגמת התאוששות מואצת. ככל שתעשיית הייצור במורד הזרם ממשיכה להתאושש, תעשיית כלי המכונה צפויה להיכנס למחזור עלייה. על פי נתוני מכון המחקר התעשייתי הפוטנציאלי, המלאי הנוכחי של מכונות מכונות ביתיות עומד על כ -8 מיליון, ויותר מ -60% מכלי המכונה המסורתיים עם גיל שירות של יותר מעשר שנים, כלומר יותר מ -10 מיליון מכונות הכלים נמצאים בשלב הגריטה, מה שאומר שיש החלפת מכונות ביתיות ענקית. הביקוש, על פי ההערכות, 4.5 עשויה להיות נקודת המוצא של סבב מחזור התחדשות.

חברות מובילות בכלי מכונות פרטיות צפויות להרוויח במלואן. כחברות המכונות הפרטיות המובילות, Precision Haitian ו- Guosheng Zhike הוכיחו גם את הנקודה הזו בביצועיהן:

01. דיוק האיטי: צמיחה מהירה ברווחיות והרווחיות משתפרים בהתמדה

ב- 29 באוקטובר 2020 פרסמה החברה את הדו"ח שלה לשלושה רבעים. בשלושת הרבעונים הראשונים היא השיגה הכנסה תפעולית של 1.106 מיליארד יואן, עלייה של 34.54%בשנה-לשנה, ורווח נקי של 90 מיליון יואן המיוחס להורה, גידול שנתי של 73.68%.

מיצוב המוצר של הייטי דיוק הוא מכונות CNC מתקדמות עם ערך מוסף גבוה. היא עשתה פריצות דרך בתחום מרכזי עיבוד הגנטרים של CNC ושיפרה ללא הרף את מבנה המוצר שלה. זוהי חברת מחקר ופיתוח וייצור מקומית מובילה עבור כלי מכונות CNC. היא צפויה ליהנות מההחלפה הביתית של כלי מכונות מתקדמים בעתיד. .

02. Guosheng Zhike: הביצועים ברבעון השלישי עלו על הציפיות ושיעור הריבית נטו עלה באופן משמעותי

בשלושת הרבעונים הראשונים של 2020 ההכנסות עמדו על 504 מיליון יואן, גידול של 1.53%משנה לשנה, והרווח הנקי המיוחס להורה עמד על 81 מיליון יואן, גידול של 33.40%משנה לשנה. ביניהם, ההכנסות ברבעון השלישי עמדו על 176 מיליון יואן, גידול של 9.78%אשתקד. הרווח הנקי של ההורים עמד על 28 מיליון יואן, עלייה של 42.30%בשנה שעברה, מעבר לציפיות השוק.

ההכנסות מכלי מכונות CNC המשיכו לצמוח, שולי הרווח הנקי עלו באופן משמעותי ושליטה בעלויות הייתה משמעותית. הפריחה בתעשייה נמשכת, והתאוששות בתחום הרכב צפויה להגביר את המשך מגמת העלייה בענף. מכוניות ותבניות הן אזורי היישום העיקריים במורד הזרם של מוצרי המכונה שלה, שצפויים להפיק תועלת מלאה מההתאוששות של תעשיית הרכב.

03. היידמן רשומה רשמית

היידמן נרשם רשמית במועצת החדשנות של המדע והטכנולוגיה של בורסת שנחאי בספטמבר בשנה שעברה. החברה הנפיקה סך של 13.5 מיליון מניות במחיר הנפקה של 33.13 יואן למניה, עם גיוס כספי כולל של כ -447 מיליון יואן, המשמש בעיקר לבניית מרכזי מחקר ופיתוח של מכונות CNC מתקדמות, הרחבה של כלי מכונות CNC מתקדמים, ופרויקטים משלימים של נזילות.

בנוסף, על פי הגילוי של היידמן, מה -1 בינואר ועד ה -8 בדצמבר 2020 התקבלו בסך הכל כ -23.14 מיליון יואן מסבסוד ממשלתי, מתוכם הסתכמו הסובסידיות הממשלתיות הקשורות להכנסה בכ -6.41 מיליון יואן, וסבסוד ממשלתי הקשור לנכסים. הסכום הכולל הוא כ -16.73 מיליון יואן.

תעשיית כלי המכונה נכנסה לתקופה של צמיחה מהירה

בשנים האחרונות, תעשיית כלי מכונת ה- CNC בסין ראתה חוסר איזון מבני ברור, הביקוש האפקטיבי לכלי מכונות CNC נמוכים בשוק אינו מספיק, והיתה קיימת יכולת יתר בתחום זה. עם הביקוש הגובר לכלי מכונות CNC מתקדמים, צד ההיצע לא הצליח לענות על הביקוש וההיצע של כלי מכונות CNC מתקדמים אינו מספיק.

עם שינוי כלכלת סין ושדרוג המבנה התעשייתי, הביקוש לכלי מכונות CNC מתקדמים בסין ימשיך להתרחב בעתיד. נכון לעכשיו, סין נמצאת בתקופה קריטית של האצת מהפכה תעשייתית ושדרוג. תחת העוצמה הכפולה של הביקוש המקומי ושדרוג טכנולוגיית הציוד החכם, מכונות ה- CNC המתקדמות בסין ייכנסו לתקופה של צמיחה מהירה.

מנקודת המבט של אשכולות תעשייתיים, סין יצרה בהדרגה מערך כולל יחסית שלם. ביניהם, אזור הדלתא של נהר יאנגצה מתמקד בפיתוח מובחן של "התמחות, התמחות", ומפעלים מקומיים התמקדו מזמן וטיפחו בחוליה מסוימת בשרשרת התעשייתית או בסוג מסוים של מוצר; אזור המפרץ הגדול של גואנגדונג-הונג קונג-מקאו מתמקד בפיתוח מתואם של כל שרשרת התעשייה, עם רגישות גבוהה לשוק, קרוב לצרכי המשתמש, והופך בהדרגה לאשכול תעשייתי של כלי מכונה מיוחדים, מערכות בקרה מספריות ורכיבים פונקציונליים השדה 3C. בירת כלי המכונה הקטנים והבינוניים ".

קישור למאמר זה: תעשיית הייצור: 2021 עשויה להיות נקודת ההתחלה של מחזור עדכונים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


תעשיית הייצור: 2021 עשויה להיות נקודת ההתחלה של מחזור עדכוניםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.