האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

תפקידה של מדפסת תלת מימד בייצור דגמים אב טיפוס

תפקידה של מדפסת תלת מימד בייצור דגמים אב טיפוס

תפקידה של מדפסת תלת מימד בייצור דגמים אב טיפוס


באופן כללי, לא ניתן לייצר את המוצרים המעוצבים ישירות בהמונים. ברגע שיהיו להם פגמים הם יפורקו, מה שמבזבז כוח אדם, משאבים חומריים וזמן. אב הטיפוס הוא השלב הדרוש כדי לוודא את כדאיות העיצוב בתהליך פיתוח המוצר. זוהי דרך ישירה ויעילה לברר את הליקויים, הליקויים והליקויים של המוצר המעוצב, על מנת לבצע שיפורים ממוקדים בפגמים. ציוד עיבוד נפוץ לדגמי אב טיפוס כולל כלי מכונת בקרה מספריים CNC, מדפסות תלת מימד ומכונות תבניות סיליקון.

תפקידה של מדפסת תלת מימד בייצור דגמים אב טיפוס

תפקידה של מדפסת תלת מימד בייצור דגמים אב טיפוס. -PTJ מכונות CNC חנות

תפקידו של מודל האב טיפוס בתהליך פיתוח המוצר:

  • 1. בדוק את עיצוב המראה. אב הטיפוס לא רק גלוי, אלא גם נוגע למגע. הוא יכול לשקף באופן אינטואיטיבי את היצירתיות של המעצב בצורה פיזית, תוך הימנעות מהחיסרון של "לצייר אותו יפה אך להפוך אותו למכוער". לכן ייצור אב טיפוס הוא הכרחי בתהליך פיתוח מוצר חדש והתלבטות צורת המוצר.
  • 2. בדוק את עיצוב המבנה. מכיוון שאב הטיפוס ניתן להרכבה, הוא יכול לשקף באופן אינטואיטיבי אם המבנה סביר. הכוח של כל חלק של חלק בפועל בעבודה מסובך יותר. עם מודל האב טיפוס, אתה יכול לדון באופן אינטואיטיבי יותר ולבדוק האם הכוח של כל חלק במוצר הוא יכול לעמוד בדרישות הכוח המתאימות. בנוסף, הקושי בהתקנת המוצר משתקף באופן אינטואיטיבי יותר. מאז הדפסת 3D אינו דורש תבניות לייצור אב טיפוס, קל למצוא ולפתור בעיות מוקדם לפני סיום המוצר. אם התברר שהוא בלתי סביר, שנה אותו ישירות. המודל הדיגיטלי התלת -ממדי של המוצר משתנה ומודפס מחדש.
  • 3. הימנע מהסיכון לפתיחת התבנית ישירות. תבניות גדולות יותר שוות מאות אלפי ואפילו מיליונים. אם מתגלים מבנה בלתי סביר או בעיות אחרות בתהליך פתיחת עובש, ניתן לדמיין את האובדן. השימוש בטכנולוגיית תוסף הדפסה תלת מימדית לייצור אב טיפוס אינו דורש תבניות. אם המוצר המודפס אינו סביר, ניתן לשנות את המודל הדיגיטלי התלת -ממדי של המוצר. לאחר סיום המודל הדיגיטלי התלת -ממדי של המוצר, ניתן לעצב ולייצר את התבנית לייצור המוני. זה מקטין מאוד את הסיכון לתיקון עובש, שינוי עובש ואפילו גריטת עובש, ומקטין את הסיכון לפתיחת עובש.
  • 4. זמן השקת המוצר מתקדם מאוד, ומחזור פיתוח המוצר מואץ מאוד. בגלל האופי המתקדם של ייצור אב טיפוס, ניתן להשתמש באבות טיפוס לייצור מוצרים לפרסום לפני פיתוח התבנית, ואפילו הכנות לפני מכירה וייצור כדי לכבוש את השוק בהקדם האפשרי.

אמצעי קידום למדפסות תלת מימד בתעשיית האבטיפוס:

  • 1) שלב טכנולוגיית הדפסה תלת מימדית עם עיצוב דיגיטלי וטכנולוגיית עיבוד בקרה מספרית כדי לפתח את תעשיית ההדפסה התלת מימדית. עם המודל הדיגיטלי, אתה יכול להשתמש בהדפסה תלת-ממדית במהירות כדי להשיג את האובייקט האמיתי, וייצור האצווה היחידה או הקטנה של דגם האב טיפוס מתאים במיוחד להדפסה תלת-ממדית, כך שהיישום של טכנולוגיית הדפסה תלת-ממדית בתעשיית האב טיפוס הוא טכנית וכלכלית. מַעֲשִׂי.
  • 2) לשלב באופן עמוק את טכנולוגיית ההדפסה התלת-ממדית עם עיצוב בעזרת מחשב, סריקת הנדסה לאחור, טכנולוגיית עיבוד בקרה מספרית, טכנולוגיית עיבוד מרוכבים וטכנולוגיית עיבוד מסורתית לפיתוח תעשיית דגמי אב הטיפוס.

טכנולוגיית הדפסה תלת מימדית פתרה את הבעיה של ייצור לא כלכלי של דגמי אצווה בודדים או קטנים של דגמי אב טיפוס על ידי פתיחת התבנית. שימוש הדפסת 3D טכנולוגיה, אתה יכול לשנות ולשפר את המוצר ברציפות בעלות נמוכה יותר ובזמן קצר מאוד עד לקבלת מדגם משביע רצון.

היישום של טכנולוגיית הדפסה תלת מימדית בתעשיית דגמי האבטיפוס הוא ריאלי הן מבחינה טכנית והן מבחינה כלכלית, והיישום של טכנולוגיית הדפסה תלת מימדית בדגמי אב טיפוס בכל תחומי החיים יהפוך ליותר ויותר נרחב. מדפסת התלת מימד יכולה לשפר משמעותית את היעילות של ייצור דגמי אב טיפוס, אשר לא רק מאיצה את מחזור המחקר והפיתוח והעיצוב, אלא גם מפחיתה מאוד את הסיכון לתיקון עובש, שינוי עובש ואפילו גרוטאות עובש במהלך ייצור המוני.

קישור למאמר זה: תפקידה של מדפסת תלת מימד בייצור דגמים אב טיפוס

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


תפקידה של מדפסת תלת מימד בייצור דגמים אב טיפוסחנות CNC PTJ מייצרת חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזר על הדעת ממתכת ופלסטיק. כרסום CNC 5 צירים זמין.עיבוד סגסוגת בטמפרטורה גבוהה טווח כולל עיבוד שבבי איונל,עיבוד שבבי מונל,עיבוד שבבי של אסקולוגיה חנון,קרפיון 49 עיבוד שבבי,עיבוד Hastelloy,עיבוד שבבי Nitronic-60,Hymu 80 עיבוד שבבי,עיבוד שבבי כלי פלדה,וכו.,. אידיאלי ליישומי חלל.עיבוד CNC מייצר חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזר על הדעת ממתכת ופלסטיק. 3-ציר & 5-ציר כרסום CNC זמין. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים היעילים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.