האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

תקלות נפוצות ופתרונות של מכונת יציקה בלחץ נמוך

תקלות נפוצות ופתרונות של מכונת יציקה בלחץ נמוך

העיקרון של מכונת היציקה בלחץ נמוך הוא בעיקר למלא את תנור המגן האטום בכמות מסוימת של אוויר דחוס יבש. תחת פעולת לחץ האוויר, נוזל המתכת בכבשן האחזקה ישטוף את חלל העובש לאורך צינור העלייה כדי להפוך את המתכת לנוזל בחלל התבנית. 

התמצק פנימי (תחת לחץ) לקבלת יציקות קומפקטיות. הוא נמצא בשימוש נרחב בייצור יציקות סגסוגת אלומיניום במכוניות, אופנועים, מכשירים, מכונות טקסטיל ותעשיות אוויריות. 

1. הלחץ של המערכת ההידראולית לא יכול לעלות

ראשית בדוק אם מתג הלחץ מופעל כרגיל, אם הוא כבוי, נא פתח את המתג. לאחר מכן בדוק אם המנוע ההידראולי, המעגל החשמלי והממסר התרמי מופעלים, בדוק את המבנה הפנימי של מכונת היציקה בלחץ נמוך, הדק את הבורג של לוחית כוונון הלחץ והידית הדוקה מדי. אנא סובב אותו והדק את האום. המקשר יכול להינזק. תיקון או החלפה, לחץ השמן שסתום יש להחליף גם אם יש נזילת שמן. אם מנוע המשאבה הפוך, אנא בדוק את המעגל. לאחר ההרכבה, אם כיוון הסיבוב של חלק המעטפת הפוך, נא לאשר את הדגם לפני ארגון מחדש. אם מתג מד הלחץ כבוי, אנא הפעל את המתג.

תקלות נפוצות ופתרונות של מכונת יציקה בלחץ נמוך

2. העלייה בלחץ המשאבה גבוהה מדי

אם יש כניסת אוויר בצד היניקה של המשאבה ההידראולית, בדוק את הסיבה לפני תיקון. נמצא שמסנן כניסת האוויר סתום, נא לנקות את המסנן או להחליף אותו. לפעמים הרעש של המשאבה ההידראולית יתגבר לאחר זמן השימוש ארוך מדי. הסיבה עשויה להיות לכידת אוויר בחלק האיטום של המשאבה פיר, זיהום שמן ההפעלה, חוסר יישור של המשאבה והמנוע פיר, ומהירות סיבוב משאבה לא סדירה. כמות הדלק מצטמצמת. בחר תחילה את שיטת התיקון או החלפת המשאבה ההידראולית ולאחר מכן אשר אם מספר הסיבובים תקין.

3. טמפרטורת השמן של היחידה ההידראולית היא חריגה

בדרך כלל, טמפרטורת השמן החריגה של יחידת לחץ השמן היא בעיקר בגלל שמי הקירור לא מצליחים לעבור דרך מצנן השמן או שטמפרטורת מי הקירור גבוהה מדי. הפתרון הוא להעביר מים תחילה ולאחר מכן לבדוק אם טמפרטורת המים מתחת ל-28 מעלות צלזיוס כדי לוודא שטמפרטורת השמן של יחידת לחץ השמן תקינה. משאבה לא תקינה ולוחית כוונון לחץ גרועה יכולים גם הם לגרום לטמפרטורת שמן חריגה. עדיף לבדוק את מעגל הגז והמעגל החשמלי, לחקור את הסיבה העיקרית ולתקן אותה.

4. הצילינדר הראשי לא עובד

הסיבה עשויה להיות שסתום לחץ השמן אינו פועל או פעולת שסתום ההחלקה של שסתום הסולנואיד בלחץ השמן מאטה, והמעגל החשמלי ויחידת לחץ השמן אינם תקינים. ניתן לתקן את השסתום ההידראולי, ולאחר מכן לבדוק אם החיווט של לוח הבקרה אינו מסודר, נפל או שבור. יש לחקור ולתחזק את יחידת לחץ השמן ואת השסתום.

5. יש בעיה בצילינדר הראשי, הצילינדר הצדדי ומוט הצילינדר

התקלה הנפוצה של הגליל הראשי היא שאחרי שהירידה תיפסק, הצלחת של מכונת היציקה בלחץ נמוך תרד כמה סנטימטרים. ככלל, ישנן הסיבות הבאות: פעולת לוח בדיקת הבקרה הראשי היא חריגה, מצב זה יכול להיפתר על ידי תיקון התקלה של לוח בדיקת הבקרה הראשי; הגז בצינור לחץ השמן גורם להאטה של ​​גליל השמן הראשי, אתה יכול לבחור לחקור את הסיבה האחרונה בדוק שוב את הפעולה; אם הצילינדר ההידראולי דולף שמן, יש לתקן אותו ולהחליף אותו; אם יש טעות ברצף הפעולות, ניתן לסדר מחדש את רצף הפעולות.

אם צילינדר הצד לא עובד, סביר מאוד שה-LS, שהוא החלק הקדמי של פעולת המהלך של הצילינדר, לא מופעל. אתה יכול להתאים את ה-LS למצב ההתחלה. אם השסתום ההידראולי מתעצבן, אתה יכול לבדוק את הסיבה ולתקן אותה. אם המעגל החשמלי, היחידה ההידראולית והצנרת פגומים, תוכל לבדוק תחילה את החיווט של לוח הבקרה, ולאחר מכן להסיר את האוויר בצנרת לפני ביצוע חלק מהשיפוץ של היחידה ההידראולית.
אם מוט צילינדר הצד ארוך מדי, נסה לבדוק את המסנן של יחידת לחץ השמן, תקן את לוחית בדיקת הפליטה של ​​T אגב, והתאם את לוחית האיזון.

6. המכשיר שהוסר לא עובד

אם תנאי ההפעלה של מתקן ההוצאה אינם מסופקים, בדוק אם מיקום LS נכון, האם המעגל החשמלי פגום והאם שסתום לחץ השמן פועל כהלכה.

קישור למאמר זה: תקלות נפוצות ופתרונות של מכונת יציקה בלחץ נמוך

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


תקלות נפוצות ופתרונות של מכונת יציקה בלחץ נמוךPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.