האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

תקני העיצוב למארזים אלקטרוניים

תקני העיצוב למארזים אלקטרוניים

תקני העיצוב למארזים אלקטרוניים


עיצוב הלוח של המארז התעשייתי הוא חלק חשוב בעיצוב השלדה. עיצוב הלוח צריך לעמוד בסטנדרטים של עיצוב השלדה. גודל הלוח נקבע לאחר קביעת סוג השלדה והגודל. הבחירה והפריסה של התקני הפעלה ותצוגה שונים בלוח צריכים להתבסס על דרישות התרשים הסכימטי החשמלי, ארגונומיה ושיקול מקיף של עיצוב, אוורור וגורמים אחרים.

תקני העיצוב למארזים אלקטרוניים

תקני העיצוב למארזים אלקטרוניים. -PTJ מכונות CNC חנות

1. הקפידו על מימוש אינדיקטורים טכניים של המוצר

בתהליך עיצוב מארז, יש לשקול את ההפרעה האלקטרומגנטית ואת ההשפעות התרמיות בין הרכיבים הפנימיים למרכיבי השלדה כדי לשפר את יציבות הביצועים החשמליים; יש לשים לב לחוזק והנוקשות של המארז כדי למנוע עיוות, וכתוצאה מכך מגע חשמלי לקוי, דלתות ו מחברים תקועים, או אפילו ניזוקים לאחר רטט; יש לנקוט באמצעים המתאימים בהתאם לסביבת העבודה ותנאי השימוש בפועל על מנת לשפר את האמינות ואת חיי השירות של הציוד, וכדי להבטיח את מימוש האינדיקטורים הטכניים של המוצר.

2. להקל על תפעול, שימוש, התקנה ותחזוקה של הציוד

על מנת לתפעל ולהשתמש בציוד ביעילות, העיצוב המבני של השלדה חייב להתאים למאפיינים הפסיכולוגיים והפיזיולוגיים של אנשים. יחד עם זאת, נדרש גם מבנה פשוט והרכבה ופירוק קלים. הבקר והתקן התצוגה בלוח חייבים להיות נבחרים ומסודרים באופן סביר, ויש לקחת בחשבון את בטיחותו האישית של המפעיל.

3. מבנה טוב ואומנות

המבנה והמלאכה קשורים קשר הדוק. למבנים שונים יש מלאכות שונות, ויש להבטיח את איכות עיצוב מבנה השלדה באמצעי אומנות טובים. לכן על המעצב לשקול את המבנה ויכולת הייצור שלו בשילוב עם הייצור בפועל.

4. עיצוב מודולרי ותקני

סטנדרטיזציה היא מדיניות טכנית וכלכלית חשובה ואמצעי ניהול של המדינה. הוא ממלא תפקיד חשוב בשיפור איכות ופרודוקטיביות המוצר, קלות השימוש והתחזוקה, חיזוק הניהול הארגוני והפחתת עלויות הייצור. בעיצוב מבנה השלדה יש ​​צורך למזער את מספר החלקים והרכיבים המיוחדים, להגדיל את מספר החלקים למטרות כלליות ולהשתמש ככל האפשר בחלקים, ברכיבים ובסדרות סטנדרטיות ומתוקננות (ככל שניתן) , השתמש בספרייה סטנדרטית וחלקי תקן לאומיים).

קישור למאמר זה: תקני העיצוב למארזים אלקטרוניים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


תקני העיצוב למארזים אלקטרונייםחנות CNC PTJ מייצרת חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזר על הדעת ממתכת ופלסטיק. כרסום CNC 5 צירים זמין.עיבוד סגסוגת בטמפרטורה גבוהה טווח כולל עיבוד שבבי איונל,עיבוד שבבי מונל,עיבוד שבבי של אסקולוגיה חנון,קרפיון 49 עיבוד שבבי,עיבוד Hastelloy,עיבוד שבבי Nitronic-60,Hymu 80 עיבוד שבבי,עיבוד שבבי כלי פלדה,מארז מתכת וכו.,. אידיאלי ליישומים בחלל.עיבוד CNC מייצר חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזר על הדעת ממתכת ופלסטיק. 3-ציר & 5-ציר כרסום CNC זמין. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים היעילים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.