האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

תקני עיבוד CNC הנפוצים לציור תבניות

תקני עיבוד CNC הנפוצים לציור תבניות

תקני עיבוד CNC הנפוצים לציור תבניות


מתיחה עיבוד שבבי הוא ציוד תהליך חיוני עבור הַטבָּעָה הייצור, וזה מוצר עתיר טכנולוגיה. מורכבות מבנה העיבוד תוביל בהכרח למורכבות צורת חלקי התבנית. להלן מסביר את הידע אודות תקני ה- CNC הנפוצים לציור עיבוד תבניות.

תקני עיבוד CNC הנפוצים לציור תבניות

תקני עיבוד CNC הנפוצים לציור תבניות. -PTJ מכונות CNC חנות

(1) תווים וקודים

תו הוא מונח על חילופי מידע, הוא כמה סמלים המשמשים לייצוג נתונים. התווים המשמשים בתוכנית עיבוד מכונת המתיחה כוללים אותיות, מספרים ונקודות עשרוניות, סמלים (סימני פלוס ומינוס) ותווים פונקציונאליים (התחלת התוכנית, סיומה וכו '). מערכת הבקרה המספרית מקבלת מידע בינארי בלבד. אנשים מקודדים תווים כך שכל תו מתאים למספר בינארי של 8 סיביות. קידוד זה נקרא לעתים קרובות קוד.

(2) קטע התוכנית 

הצהרה בתכנית פלחי המתיחה של CNC למתיחת תכנית CNC, המשמשת לציון כלי המכונה להשלמת פעולה או פונקציה מסוימת. בעת כתיבה, הצגה והדפסה, בדרך כלל כל קטע תכנית תופס שורה אחת, והגוף העיקרי של תכנית העיבוד למות המתיחה מורכב מכמה מקטעי תוכנית.

(3) פורמט בלוק

פורמט הבלוק מתייחס לסידור המילים, התווים והנתונים בבלוק. נכון לעכשיו, תוכנית עיבוד המתיחה משתמשת בפורמט קטע תוכניות עם כתובות מילים משתנות, הנקראות גם פורמט כתובת מילה. קטע התוכנית מורכב מכמה מילים. תחילת המילה היא אות אנגלית, הנקראת כתובת המילה. סוג הפונקציה של המילה נקבע על פי הכתובת; המילים שנקבעו בקטע התוכנית הקודם ואין צורך לשנותן בקטע התוכנית עדיין תקפות. לא ניתן עוד; אורך כל מילה אינו קבוע, אורך כל בלוק ומספר המילים משתנות; בגוש, רצף המילים אינו נדרש בהחלט.

(4) הפורמט של תוכנית העיבוד המקובל.

תכנית העיבוד המקובלת לציור מורכבת מתו התחלה, שם תוכנית, גוף תכנית והוראת תכנית, ויש תו סיום בסוף התוכנית. תחילת התוכנית זהה לדמות הסיום.

מעצב עיבוד שבבי הציור לראשונה תופס את הצורה, הביצועים והפרמטרים הטכניים הכלליים של המוצר, ולבסוף מעביר את עיבוד שבבי הציור לתהליך הייצור.

קישור למאמר זה: תקני עיבוד CNC הנפוצים לציור תבניות

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


תקני עיבוד CNC הנפוצים לציור תבניותחנות CNC PTJ מייצרת חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזר על הדעת ממתכת ופלסטיק. כרסום CNC 5 צירים זמין.עיבוד סגסוגת בטמפרטורה גבוהה טווח כולל עיבוד שבבי איונל,עיבוד שבבי מונל,עיבוד שבבי של אסקולוגיה חנון,קרפיון 49 עיבוד שבבי,עיבוד Hastelloy,עיבוד שבבי Nitronic-60,Hymu 80 עיבוד שבבי,עיבוד שבבי כלי פלדה,וכו.,. אידיאלי ליישומי חלל.עיבוד CNC מייצר חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזר על הדעת ממתכת ופלסטיק. 3-ציר & 5-ציר כרסום CNC זמין. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים היעילים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.