האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

10 דרכים שבהן הדפסת תלת מימד מניעה את ייצור הפלסטיק

10 דרכים שבהן הדפסת תלת מימד מניעה את ייצור הפלסטיק

ביישומים מסוימים, לא ניתן לגעת בהדפסת תלת מימד, וייתכן שלעולם לא לגעת בה. לדוגמה, עבור ריצות ייצור של אלפי חלקים, הבחירה ברכיבי פלסטיק להדפסת תלת מימד אינה יכולה להתחרות במהירות וביעילות של תהליכים קיימים (כגון הזרקה). עם זאת, ביישומים רבים אחרים ושימושים רבים ושונים, הדפסת תלת מימד לא רק משפרת את ייצור הפלסטיק, אלא גם מרחיבה את מגוון האפשרויות עבור חלקי פלסטיק. להלן 3 דרכים שבהן הדפסת תלת מימד יכולה להתקדם:

1. תפוקה מהירה יותר

בהיקפים מסוימים, הדפסת תלת מימד היא אכן אופציה לייצור, והקנה מידה מתרחב כל הזמן. כיום, חלק מהמדפסות התלת-ממדיות המיועדות לייצור מייצרות חלקים בסדרי גודל מהירים יותר מהמהירויות המקובלות בעבר. לדוגמה, 3D Systems ציינה כי מערכת ההדפסה התלת-ממדית שלה המיוצרת באיור 3 מהירה פי 3 ממדפסות תלת-ממד תעשייתיות קודמות, ומפחיתה את עלות היחידה של חלקים מודפסים בתלת-ממד ב-3%. זה נובע בחלקו מקיצור זמן המחזור.

2. חלקים גדולים יותר

מדפסות תלת מימד פולימריות גדולות מאוד כמו מכונת BAAM מבית Cincinnati Incorporated עשויות לספק נפח של 3 מ"ק. זה ענק, ודגמי מכונות כמו אלה משכו תשומת לב רבה. אבל ראוי גם לציין שמגוון דגמי המכונות הזמינים קטן בהרבה, אך עדיין גדול מאוד. יצרני מכונות שונים הציגו מדפסות תלת מימד תעשייתיות חסכוניות שהופכות את גודל החלק זהה לגודל החלק הגדול היצוק. מדפסת 180DMonstr Super-Rex 3D היא דוגמה מייצגת, עם נפח בנייה של 3 מ"ק.

3. בחירה חדשה לתבניות לטווח קצר

הדפסת תלת מימד מספקת אפשרות זמן אספקה ​​קצרה לייצור ישיר של מספר קטן של חלקים, אך מספקת גם אפשרות זמן אספקה ​​קצרה לייצור תבניות הזרקה. בחירה נכונה של פולימר יכולה לייצר באופן מהימן תבניות בנפח נמוך עד בינוני. Avante Technology 3D בוויומינג משתמשת בפולימר מחוזק בסיבי פחמן כדי להדפיס תבנית הזרקה שנמשכה יותר מ-3 מחזורים. החברה אמרה שהוא יכול להחזיק מעמד 100 מחזורים.

4. ייצור יעיל יותר של תבניות

יחד עם זאת, הדפסת תלת מימד בפלדה יכולה לשפר תבניות לייצור המוני. שימוש בתעלות קירור קונפורמיות מודפסות במקום קידוח ישר, קירור עובש יעיל יותר, מה שעשוי לשפר את איכות החלקים המעוצבים ולקצר את זמן המחזור. ספקית התבניות Conformal Cooling Solutions משתמשת בטכנולוגיית שיקוע רובוטית כדי להדפיס תלת מימד תבניות הזרקה גדולות עם תעלות קונפורמיות.

5. התאמה אישית של מוצרי צריכה

כיום, מוצרים רפואיים ודנטליים בדרך כלל מותאמים ליחידים באמצעות הדפסה תלת מימדית, אז כמה הם רחוקים ממוצרי הצריכה שלנו? עבודתם של ספקי הנעלה שונים מלמדת שבקרוב יהיו נעליים המתאימות ביותר לרגליו של הלובש. טביעת הרגל התלת מימדית היא דוגמה לחברה שמקדמת את הרעיון הזה. החברה משתמשת בסריקות תלת מימד של רגליים בודדות על נעליים מודפסות בתלת מימד עם סוליות ביניים מותאמות אישית המשתמשות ברשתות לתמיכה וריפוד מדויקים.

6. מודל עסקי ייצור חדש

האם מפעל הייצור יכול להיות ממוקם במרכז העיר? כיום, יצרנים נוטים לאתר פארקי תעשייה בפרברים עם גישה נוחה לכבישים מהירים ראשיים. אבל בגלל ההסתמכות על הדפסת תלת מימד, וודו ייצור הצליחה להקים מפעל בברוקלין. החברה משתמשת ב-3 מדפסות שולחניות כדי לעבוד בו-זמנית כדי להשיג פרודוקטיביות של חלקים, מה שהופך את החברה לתחרותית בעלות בהזרקה ואספקה ​​מהירה יותר, עם אצוות של 160 חלקים.

10 דרכים שבהן הדפסת תלת מימד מניעה את ייצור הפלסטיק

7. החלף מתכת בפלסטיק

במקרים רבים, מתכת היא החומר הנבחר עבור חלק נתון, מכיוון שמתכת מספקת את הדרך הקלה ביותר להשיג חלקים פונקציונליים חזקים בכמויות קטנות. עיבוד חלקים מאלומיניום הוא אפשרות מעשית. אבל מכיוון שהדפסת תלת מימד מסוגלת כעת לספק חלקים פולימריים ביעילות בכמויות קטנות, מתכות כבר לא ייבחרו בתדירות גבוהה כל כך. פולימרים להדפסת תלת מימד מלאי סיבי פחמן יכולים אפילו להחליף מתכות קשות או חזקות.

8. ייצור כלים יעיל יותר

הדפסת תלת מימד פורחת בחלקים חד פעמיים, ובכל מפעל ייצור, הסוג הנפוץ ביותר של חלקים חד פעמיים עשויים להיות הכלים הפנימיים שלו. במילים אחרות, לא רק תבניות, אלא גם מתקנים, מתקנים וכל סוגי הכלים התעשייתיים. רוב הכלי הזה יכול להיות עשוי מפולימרים במקום מחלקי מתכת, וכשהוא מיוצר במדפסת תלת מימד הוא לא צריך לצרוך כושר ייצור, או אפילו לתפוס זמן רב של צוות הייצור. בעזרת הדפסת תלת מימד, פולקסווגן אוטו-אירופה קיצרה את זמן פיתוח הכלים שלה ב-3%, תוך שיפור הארגונומיה של הכלי ופישוט התיקון והשינוי של הכלי.

9. אב טיפוס מבלי להפריע לייצור

בדיוק כפי שאין צורך לחתוך כלים לייצור, ניתן לשמור על אבות טיפוס של ייצור מבודדים ממשאבי ייצור. מדפסות פולימר שולחניות יעילות בדרך כלל לא רק עבור אבות טיפוס מראה, אלא גם עבור אבות טיפוס פונקציונליים. סטנלי בלאק אנד דקר השיקו לאחרונה מדפסת שולחנית תלת מימדית פשוטה עם שטח רצפה של 3 מילימטרים רבועים. עם משאבים כאלה, המהנדס יכול ליצור אב טיפוס על שולחנו מבלי לדרוש את תשומת הלב של צוות היצרן.

10. ניידות פנימית בייצור

מכיוון שהחברה מאמצת מדפסות תלת מימד תעשייתיות כדי להאיץ את פיתוח המוצר באמצעות ייצור אב טיפוס פנימי, זוהי קפיצה קצרת טווח בלבד לייצור עצמי של חלקים. Arizona Home Floors היא מפתחת כלים להתקנה והסרה של רצפות ומעולם לא התכוונה להיות יצרנית. בעבר היא ביצעה מיקור חוץ של ייצור. עם זאת, מדובר בפטיש אזמל חדש שפותח לאחרונה, ושימוש באבות טיפוס של חלקים לייצור רכיבים מסוימים באותה מדפסת תלת מימד הוכיח את עצמו כשיטה היעילה ביותר. ככל שיותר ויותר חברות בוחרות במסלול זה, הדפסת תלת מימד לא רק מרחיבה את מגוון היישומים של הפלסטיק, אלא גם מרחיבה את תחום ייצור הפלסטיק.

קישור למאמר זה: 10 דרכים שבהן הדפסת תלת מימד מניעה את ייצור הפלסטיק

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


10 דרכים שבהן הדפסת תלת מימד מניעה את ייצור הפלסטיקדיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.