האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

20 שנות שיתוף ניסיון בעבודה של מהנדס עובש

20 שנות שיתוף ניסיון בעבודה של מהנדס עובש

בשנים האחרונות, תעשיית העובש לא הייתה קלה לביצוע כמו בעבר. תחרות עזה הביאה לירידה במחירי הזמנות העובש. יש אנשים שבחרו לעזוב את התעשייה. בתור מעצבת שנאבקת בתעשיית העובש במשך יותר מעשר שנים, אני נוגעת עמוקות בהתפתחות השנים הללו. אני אעשה כאן ניתוח פשוט. אני מקווה שאוכל לספר לכולם, במיוחד לעולים חדשים שזה עתה עסקו או יעסקו בתעשיית העובש. 

קודם כל, אני חייב לציין שעובש הוא אם התעשייה, ועובש יכול לגרום למוצרים להגיע לייצור המוני, לשפר את היעילות ולהפחית עלויות. זו תעשייה שאי אפשר לחסל אותה. במיוחד בעידן הנוכחי של התפתחות מהירה של תהליך התיעוש של סין, תעשיית העובש היא עדיין תעשיית זריחה, והיא עדיין תעשייה מלאה בהזדמנויות!

הבעיה היא שתעשיית העובשים בסין מעבדת בעיקר תבניות מקצה נמוך עד בינוני. אין הרבה תבניות יוקרתיות. אני מאמין שבעתיד הקרוב, עלייתה של סין תהיה בלתי ניתנת לעצירה, וגם השינוי בתעשיית הייצור תהיה בלתי ניתנת לעצירה. הדבר נכון גם לגבי תעשיית העובש שלנו. . הרי אי אפשר לייצר מוצרים מהשורה הראשונה בלי תבניות מהשורה הראשונה.

לפיתוח העתידי של תבניות יש בעיקר את כיווני הפיתוח הבאים:

 • 1. דיוק גבוה. האם ניתן להגיע לדיוק הממדים? הטוב ביותר שנעשה בעבר היה יפן וגרמניה. עם עשרות שנים של למידה וחדשנות מתמשכים, קמו בתעשיית העובשים הסינית שלנו מספר רב של חברות המתמחות בייצור תבניות ברמת דיוק גבוהה. להכנת תבניות ברמת דיוק גבוהה, ישנם שני אלמנטים עיקריים, האחד הוא ציוד והשני הוא כישרונות.
 • 2. יעילות גבוהה פירושה אוטומציה גבוהה. עם הפופולריות של ציוד אוטומציה שונים המשתפים פעולה עם ייצור תבניות, ושיפור מידת האינטליגנציה של חלקי התקן הפנימיים של התבנית, יעילות ייצור התבניות הולכת וגדלה, והיא תתפתח לקראת רמה גבוהה יותר ויותר. מדינה. בתהליך זה, הדרישות למעצבי תבניות יהפכו גבוהות יותר ויותר. באותו זמן, מעצבי תבניות חייבים לא רק להבין את ציוד האוטומציה, אלא גם להשתתף בתכנון. בעתיד כאשר מידת המיכון תהיה מפותחת מאוד, המונח עבודה כללי עשוי להיעלם גם הוא. במפעלים העתידיים יש רק שלושה סוגים של אנשים: מנהלים, טכנאים ורובוטים.
 • 3. תבניות חדשות ממשיכות להתקדם עם חדשנות טכנולוגית. תבניות רבות שבמקור נדרשו להיות מאוד מסובכות ומפותלות יכולות להפוך לפשוטות מאוד. ישנם גם מבנים אפשריים רבים שנחשבו בלתי אפשריים. אלו הזדמנויות ואתגרים חדשים עבור תעשיית העובש. באופן ספציפי, הם מהווים הזדמנויות ואתגרים עבור מעצבי תבניות. למפעלי תבניות ששולטים בטכנולוגיות העיצוב והייצור החדשות של תבניות יהיו יותר יוזמה. עובש היא תמיד תעשייה שנשענת על טכנולוגיה ואיכות!
 • 4. גם המגמה של פיתוח מוצר ושילוב עובש היא בלתי נמנעת. שינוי זה הוא שינוי שיכול להשפיע על דגם הייצור יותר מאשר החלפת מאסטר התבנית ה-allround בפס הייצור. במילים פשוטות, מדובר בשילוב של עיצוב תבניות ומחקר ופיתוח מוצרים לתפקיד חדש, תפקיד חדש לגמרי שיכול להיות אחראי על כל המוצר ממראה למבנה, לתבנית, לעיבוד תבניות, ייצור תבניות ומוצר. הַרכָּבָה. הפוך לליבה המוחלטת של הייצור.
 • רוב המצטרפים החדשים בענף התבניות הם בוגרים טריים במגמת תבניות, או בוגרים במגמת מכונות. באופן יחסי, למידת ההתמחות של עובש יש עדיין כמה יתרונות, אחרי הכל, אני מבין קצת ידע בעובש ושרטוט מכני. ניתן לומר שהמצטרפים החדשים לעובש הם הדם החדש של עמדות שונות בתעשיית העובש. ללא תוספת דם חדש, התעשייה הזו לא תוכל לפעול בצורה סבירה. אז איזה סוג של עבודה יכולים לעצב מצטרפים חדשים לעשות? איך להימנע מעקיפות?

20 שנות שיתוף ניסיון בעבודה של מהנדס עובש

1. מתקין תבניות מאסטר (מתקין הרכבה, מתקין תיקון תבניות)

עמדה זו הייתה כללית בעבר, והתבניות נעשו בעצם על ידם, אך כעת אופי העמדה הזו השתנה מאוד. עיבוד החלקים הספציפיים חולק לעמדות עיבוד שונות, ואף מתקין מאסטר אינו אחראי לכך. עכשיו זה בעצם מחולק לשתי עמדות, מתקין הרכבה ומתקין תיקון תבניות. ביניהם, מתקין ההרכבה אחראי בעיקר על הרכבת תבניות חדשות, תבניות מעופפות ותבניות בדיקה, כאשר מתקין תיקון התבניות אחראי בעיקר על תחזוקת התבניות.

הכישורים שיש לשלוט בתפקיד זה הם כדלקמן:

 • 1. תפעול מכונת עיבוד שבבי: מתקין מוסמך צריך לשלוט בפעולות המכונה הנפוצות, בעיקר כרסום, שחיקה, חריטה, קידוח וכו'. לאחר מכן יש תבניות מעופפות וכישורי הרכבה. בעצם אין קיצורי דרך לכישורים הידניים האלה. במילים פשוטות, הסתכל יותר, שאל יותר ותאמן יותר. כמובן, יש צורך לקנות מראש ספר על אומנות מתאימה יותר. יש בו הרבה דברים מעשיים, והמאסטר אולי לא בהכרח אומר את זה או שהוא לא הכי נכון. לדוגמא: הכישורים והזוויות של השחזה של הסכין, השימוש ברזי תיל, שמירת חורי הברגה וכו'. הרבה יותר טוב לשאול את המאסטר אם אתה לא מבין, מאשר לשאול את המאסטר בצורה עיוור. בדרך כלל, חודש או חודשיים, רוב פעולת המכונה לא תהיה בעיה. נ.ס.
 • 2. מבנה עובש: חלק זה שייך לידע התיאורטי, וכמתקין תבניות יש צורך גם להבין. כמובן שלמתקן יש בעצם בסיס בעקרון מבנה העובש. . לאחר 3-4 חודשים, מבנה העובש המסובך יותר לא אמור להוות בעיה גדולה. בשלב זה, זה תלוי אילו תבניות יש במפעל. אם כולן תבניות פשוטות או תבניות עם מבנה, הדברים במפעל בעצם ילמדו.
 • 3. תוכנה: במפעל הכללי אין דרישה זו למאסטר המתקין, אך ישנם גם מפעלים המחייבים את המתקין לבדוק את השרטוטים בעצמו. כמובן שעדיף להשתמש בו. למעשה, קל ללמוד בהפעלה פשוטה.

2. מאסטר של כל עמדת עיבוד שבבי

זהו כיום המספר הגדול ביותר של אנשים בתעשיית העובש, מכיוון שבשנים האחרונות, תעשיית העובשים החלה להפיץ את אופן פעולת פס הייצור. בעבר, המצב של מאסטר עובש הנלחם בעולם נעלם, במקום עמדת עיבוד שבבי מקצועי. הנפוצים הם: מכונות כרסום, מטחנות, מחרטות, חיתוך תיל, ניצוצות חשמליים, מכונות תפעול CNC, ליטוש וכן הלאה.

התפקידים האלה בעצם לא צריכים לדעת יותר מדי טכנולוגיית עובש, אז אם המטרה שלך היא רק מאסטר בתפקיד הנוכחי, זה מאוד פשוט, פשוט תתאמן יותר. כמובן, יש צורך להבין את הציורים. לסיכום, זה שני דברים: להבין את ציור החלקים ולעבור את הרמה באופן ידני. בתפקידים אלה, זה נורמלי להיות מאסטר תוך שלושה חודשים. אתה תהיה מאסטר בעוד כשנה, ואתה תהיה מאסטר בעוד כשנתיים. תפקידים אלו הם בעצם טכנאי יד, וקשה לשפר את כישוריהם לרמה מסוימת.

3. תכנות CNC

לימוד תכנות CNC הוא בעצם מרקע של מכונת CNC. אבל בכל מקרה, זה חיובי שצריך קודם כל ללמוד להפעיל את המכונה, כי ללמוד להפעיל את המכונה זה לא רק תהליך של הבנת המכונה, אלא גם כאשר אתה חשוף ישירות לבעיות ונקודות טכניות שונות, כלומר תועלת רבה ללימוד התכנות שלאחר מכן. ככלל, לאחר הפעלת המחשב כחצי שנה, יש כמעט ללמוד את התוכנה. בשלב זה, ישנן מספר אפשרויות.

 • 1. לכו ישירות לעבודת תכנות, אבל זה לא סביר, כי עדיין יש פער בין לימוד עצמי לקרב בפועל. בדרך כלל קשה לעבור את הראיון אלא אם כן יש מערכת יחסים, אבל למרות זאת, זה להיכנס לחברה ולדבר קודם עם המאסטר. לוקח זמן להתחיל לעשות דברים.
 • 2. מצא מאסטר ללמוד. אם יש לך חבר, אתה יכול לגור איתו או בקרבת מקום חודש-חודשיים, להתאמן כל יום ולבקש עצה. זה גם טוב. אתה צריך להיות בעל שליטה עצמית חזקה, אחרת ההשלכות יהיו בלתי צפויות.
 • 3. מצא שיעור אימון, אתה חייב להיות מספיק כוח טכני, ולהתרכז באימונים במשך חודש או חודשיים. יש לומר ששיטה זו היא הטובה ביותר אם היכולת של המאסטר טובה. אמנם זה עולה קצת כסף, אבל העולם הזה הוא ככה עכשיו, אין כלום. אני רוצה ללמוד טכנולוגיה במהירות ובטוב מבלי לבזבז כסף. , איך יכול להיות דבר כזה טוב. כל עוד אתה מרגיש שהרווח הוא יותר מהשכר, כדאי, הרי את הזמן הנחסך אפשר לנצל להכנסה נוספת!

4. עיצוב עובש

המיקום של עיצוב תבניות צריך להיות המיקום הטכני העליון בתעשיית התבניות, כי יש באמת יותר מדי דברים לשלוט בהם. למרבה המזל, השכר בתפקיד זה גבוה יחסית. גם אם הרמה ממוצעת, היא שווה ערך לאמצע מאסטר העיבוד. גובה השכר, כך שחברים שרוצים להיכנס לתפקיד זה לא צריכים לדאוג, לא משנה באיזו רמת למידה, עדיין יש את הצרכים של החברה. עם זאת, זה פשוט לוקח יותר זמן.

כל שעליך לעשות הוא לנתח את היכולות השונות להן זקוק מעצב תבניות מוסמך:

1. רישום מכני

זה הכי בסיסי, אם למדתם את זה בבית הספר, זה בסדר, פשוט התאימו לשיטת הציור של מגמת התבנית. אם אין לך עולה חדש שילמד את זה, עדיף למצוא מישהו שיעזור לך. למעשה, התוכנה לא קשה. יש רק כמה פקודות נפוצות. אם תתאמן יותר, תהיה מיומן. המפתח הוא השיטה.

2. טכנולוגיית עיבוד שבבי

ההבנה של טכנולוגיית העיבוד זהה לזו של מאסטר התבנית, ואף יותר מעמיקה. הסיבה העיקרית היא שיש לקחת בחשבון גם את ההשפעה של טכנולוגיית עיבוד שבבי יוצאת כלשהי על העיצוב. זה לא מודאג על ידי מאסטר העובש הכללי (בעיקר: מגוון של טיפולי חום, ציפוי אלקטרו, התזת חול, דפוס, ניטרידינג, תדר גבוה של פני השטח וכו'. יכולת זו חשובה מאוד. אם מעצב תבניות לא מבין בעיבוד שבבי, זה מתקבל על הדעת שהתבנית המעוצבת חייבת להיות בעלת בעיות עיבוד.

אז איך עולים חדשים שולטים בכל טכניקות עיבוד התבנית? למעשה, זה לא קשה להבין את זה, כי ההבנה של עיצוב תבניות בעיבוד שבבי שונה מהסטנדרט של מאסטר מאסטר. הסטנדרט של מאסטר מתקין הוא להיות מסוגל לעשות דברים, להיות מדויק, להיות מסוגל לעשות טוב ולהיות מהיר. למעשה, ההבנה של עיצוב תבניות על טכנולוגיית העיבוד הכרחית רק כדי לדעת את עקרון העיבוד, טווח העבודה, השיטה, הדיוק, הזמן, העלות, ההשפעה וכו' של טכנולוגיה זו, ואין צורך להפעיל אותה באופן ידני. כמובן, עדיף להיות מסוגל לעשות את זה בעצמך ולהבין קצת יותר לעומק, אבל זה לא הכרחי. לדוגמה, טיפול בחום, אנחנו צריכים רק לדעת את התוצאה, ההשפעה, העלות והזמן, ואנחנו יכולים להתעלם איך לעשות את זה.

בדיוק כמו שמי שיכול לנהוג במכונית אולי לא בהכרח מתקן מכונית, עולים חדשים שמכוונים לתכנון תבניות לא צריכים להפעיל את כל המכונות בעת לימוד טכנולוגיית העיבוד שבבי, במיוחד המכונות שאחראיות על כוח אדם מיוחד כמו CNC, EDM וכו'. מה שאנשים אחרים לא יכולים לגעת מספיק כדי לצפות, לשאול, לחשוב ולהבין את הפריטים לעיל. אם אתה לומד ומתבונן במטרה זו, לכל היותר חצי שנה עד שנה זה בעצם מספיק.

3. הטבעה וניקוב.

ידע תיאורטי בפלסטיק, מכונות הזרקה, מוצרים וכו'.

התבנית מיוצרת לצורך ייצור המוצר ולכן יש להבין את ביצועי הפלסטיק ולאחר מכן את מכונת ההזרקה. כדי לנצל את ההזדמנות לראות תבניות בדיקה נוספות וללמוד יותר על הפרמטרים של מכונת ההזרקה, זה בלתי אפשרי אם אתה לא מבין זאת. העמקה היא לפתור את בעיית ניסוי העובש ולפתור בעיות מוצר שונות. כמובן, אסור למהר, רק קצת ביום. זה בערך אותו דבר אם אתה יכול ללמוד את זה בערך חצי שנה עד שנה.

4. מבנה עובש

למעשה, זה הליבה, והאחרים הם רק עזר. אז איך מעצב חדש לומד את מבנה העובש? קודם כל, מידע חיוני. מי שלא מוכן לשום חומר ומסתמך לחלוטין על הוראת המורה לעולם לא יוכל לעצב היטב. זה פסיבי מדי. גם אם אתה מתקין תבניות, תבלה מספר שנים בתפקיד עוזר מורה לפני שתוכל להגיע לרמת מאסטר, וקשה להגיע לתפקיד ראש צוות. בגלל הרגל אישיות פסיבי זה בהובלת אחרים, קשה להוביל אחרים. רק מי שלוקח יוזמה, כמו מי שיוזם לשלוט בכל דבר, יכול לקלוט יותר ידע מהר יחסית, ויהיו יותר הזדמנויות לדורות הבאים לקחת יוזמה לקחת אחריות, והסיכויים להיות בתפקיד גבוה. באופן טבעי להיות הרבה יותר גדול.

אז איך עושים את זה? כפי שאמרתי זה עתה, עלינו להכין תחילה את המידע. באופן כללי, ספר אחד אינו מספיק. באופן כללי, אתה יכול למצוא את זה ככה: ספר שמדבר על המבנה הבסיסי של תבניות, ועכשיו יש הרבה ספרים כאלה, לא קשה למצוא. ספר שמדבר על תהליך עיצוב עובש ועקרונות. ספר מהסוג הזה תופס את המיינסטרים. יש גם ספר שלא צריך לקרוא בינתיים, כלומר אטלס העובש. ניתן לקרוא את זה כאשר יש לך בסיס מסוים, או שאתה יכול לקרוא אותו לאחר שסיימת את עיצוב התבנית. הוא משמש בעיקר לשיפור רמת העיצוב. ניתן להשתמש בו בשלב מוקדם. אין צורך.

בקריאת ספר, תחילה הסתכלו על המבנה הבסיסי של התבנית כדי לראות איך קוראים לחלקים השונים ואיזה תפקידים יש להם. לאחר מכן השוו את התבניות של החברה כשאתם יוצאים לעבודה. לכל הפחות, אתה יודע שכל הדברים שאתה יכול לראות בחברה נקראים ואתה יכול להשתמש בהם. עד מהרה הושלם מבנה העובש הבסיסי, בדרך כלל כשלושה ימים, והגרוע מכל הוא רק שבוע אחד. אם אתה עדיין לא מבין את המבנה הבסיסי של התבנית במשך יותר מחודש, אתה בעצם מבולבל.

מכיוון שיש הרבה רמות קושי במבנה התבנית, אפשר להסתכל על זה בערך כך: התבנית הבסיסית ביותר עם שתי צלחות, דוחפים את התבנית תוך 3-7 ימים. עקרון הפעולה של תבנית שלוש פלטות, מיקום שורה וגג משופע: הושלם תוך חודש אחד. גם תבניות ראנר וצילינדר חמות, אם יש לחברה אותן, אמורות להסתיים תוך חודש. אם יש עוד דברים מסובכים, אתה יכול ללמוד אותם לאט ואל תדאג. כי המבנים האלה הם כבר 90% מהמבנים. אם התבניות של החברה מעטות ופשוטות, ניתן להאט את המהירות. אם מבנה התבנית הובן עד כדי כך, אפשר בעצם להמשיך לשלב הבא.

5. יכולות תוכנה

ייתכן שחלק מהמצטרפים החדשים נחשפו לאלה בבית הספר, למדו חלק, וחלקם אולי לא יודעים על כך דבר. זה לא משנה. ברגע שהכיוון נקבע, למהירות יש חשיבות משנית. קודם הכינו מחשב, אחר כך בעיות סביבתיות. בדרך כלל, אם אתה גר במעונות חברה, אתה תושפע יותר מדי. כיום, כמעט לכל הצעירים יש מחשבים. קשה לדמיין מישהו במעונות צופה בסרטים ומשחק, ומישהו לומד בראש שקט. זה קשה! גם אם תתמיד, אתה עלול לאבד חברים. רוב האנשים לומדים כשאתה משחק, אבל אתה לא חברותי. אלא אם כן זה חדר מעונות קטן, אם רק שניים או שלושה אנשים יותר להוטים ללמוד, זה יהיה הכי טוב. אם זה מעונות גדול עם 7 או 8 אנשים, עדיף לשכור בית קטן לבד. תוציא יותר כסף וקנה אחד שקט.

עדיף לבקש עוד עצות מחברים, איזה ספר עדיף. אחר כך יש הדרכות. עכשיו יש הרבה הדרכות בשוק. אבל הטוב והרע אינם אחידים, ואין הרבה טובים באמת. יתרה מכך, למידה על ידי צפייה במדריכים אינה זהה ללמידה באתר.

יש לחלק את תוכנת הלמידה לשלבים, הראשון הוא ה-CAD הפשוט והבסיסי ביותר. הדבר הזה נחוץ. למרות שחברות רבות עוברות כעת לתלת מימד מלא, CAD, תוכנת השרטוט הקלאסית, לא תהיה מיושנת. יתרה מכך, רבים מהמושגים הבסיסיים של ציור תוכנת תלת-ממד התחילו מכאן, בדיוק כפי שהוא כדי להניח בסיס ללימוד תוכנות תלת-ממד.

לצורך לימוד תוכנה זו, אני רוצה להדגיש את השימוש במקשי קיצור. העיקרון הבסיסי של שימוש במקשי קיצור הוא להגביר את מהירות קלט הפקודה. קריטריון המעבר הוא להזין את כל הפקודות הנפוצות ביד אחת מבלי להסתכל על המקלדת. יכול להגיע לסטנדרט הזה, בעצם המהירות לא תהיה רעה. אם אתה הולך לשיעור ההדרכה והמורה אומר שאתה לא יכול לשנות את מקשי הקיצור, אז אתה צריך לעזוב בהקדם האפשרי. זה בהחלט שקר.

שולט בכל הפקודות, ואז צייר כמה ציורים בסיסיים, זה כמעט אותו דבר. אתה יכול ללכת לחברה למצוא את השרטוטים הישנים שאין לך צורך, ולעקוב אחר השרטוטים כל עוד הם לא רעים. ניתן לתרגל את המהירות לאט, כל עוד מקשי הקיצור שולטים, המהירות תעלה במהירות. בדרך כלל, לימוד עצמי צריך לקחת כחודש (תרגול בזמן הפנוי).

ואז יש תוכנת תלת מימד, ראשית זה לבחור תוכנה, זה לא כמו דו מימד, יש רק אחת. יש הרבה תוכנות תלת מימד. בחירת תוכנה מבטיחה שמתאימה להרגלים שלך תהפוך את הלמידה לאפקטיבית יותר. אחרת, זה יהיה בעייתי. כעת תוכנת התלת מימד המרכזית היא UG, PRO-E, ויש שווקים מסוימים כמו SOLDWORK, CATIYA וכו'. לא אפרט יותר מדי. אני מכיר רק את UG, שנמצא בשימוש כבר יותר מעשר שנים. PRO-E ויתרה אחרי שנתיים. SOLDWORK, השתמש בו מדי פעם, הוא לא מתאים לעיצוב תבניות, פשוט בחר אחד מ-UG ו-PROE.

זה הכל לגבי איך מעצבים חדשים יכולים להתערבב בתעשיית העובש. אין ערובה עד כמה הם יכולים ללמוד. זה תלוי בך. המטרה העיקרית היא לתת לטירונים לא להיות עוד עיוורים, יש להם מטרה ברורה, יש להם דרך ברורה, צעדים, צעד אחר צעד, כמה הם הלכו, וכמה הם צריכים ללכת הם כולם במוחם שלהם. .

לחברים שזה עתה נכנסו לתעשייה, יש כמה הצעות:

 • 1. אל תשלול בקלילות את תעשיית הטכנולוגיה. לתעשיית הטכנולוגיה לוקח זמן לצבור. אל תשווה את ההכנסה של העובדים הכלליים עם התפקידים בענף הטכנולוגיה שזה עתה נכנסו לענף. זה חסר משמעות. זה לא שככל שאתה מקבל עבודה עם שכר גבוה מוקדם יותר, זו עבודה טובה. כאשר עובד כללי מתחיל לעבוד, הוא יעבוד יותר שעות נוספות מאשר עובד מיומן שעבד כמה שנים. אבל מה לגבי העתיד? תחשוב על המשמעות של המשפט הזה.
 • 2. לא לכל התפקידים הטכניים יש עתיד טוב. יש לנתח זאת בקפידה בעתיד, אילו תפקידים מיועדים להתבטל, אילו תפקידים יהפכו חשובים יותר ויותר, ניתן ללמוד לכל החיים ולהיות פופולריים יותר ויותר. עלינו לשקול היטב, ואסור לשפוט גיבורים על סמך הצלחה או כישלון רגעיים, וגם לא נוכל להעריך את ההתפתחות העתידית של עבודה על סמך השכר הנוכחי. בעצם יש חוק, תוכן טכני גבוה, רקע עמוק, התפקידים הכי קשים ללמידה הם בעצם התפקידים הכי מבטיחים. מה דעתך על זה, נתח את זה בעצמך.
 • 3. בעיית סגנון הלמידה. כמה מיומנויות אפשר לעשות עם המאסטר כמה פעמים, וכמה מיומנויות יכולות להיות אוטודידקטיות. פשוט קרא ספר ותתאמן עם המחשב. עם זאת, עבור טכנולוגיות מסוימות, היעדר למידה שיטתית אינו שווה את הרווח. יש לשקול היטב את בחירת שיטת הלמידה. אל תתבייש אם אתה צריך השקעה הון או תמיכה מהמשפחה שלך. הפנים לא טובות כמו הבסיס. אם אתה לומד את המיומנויות היטב, קבל משכורת גבוהה בהקדם האפשרי והתחל עסק משלך בהקדם האפשרי. אם אתה צריך לסמוך על היכולת שלך, הזמן עשוי להתארך בהרבה, כך שהבחירה היא בידיך.

יש עוד הרבה מה לעשות בתעשיית העובש, גם אם היא אכן אטית וקשה, אל לנו להתכחש לתעשייה הזו! במיוחד עבור תעשייה כל כך בסיסית. מה שנקרא דחיית השוק, עכשיו זה הזמן הקשה ביותר, זה הזמן של אחרים לסגת, אבל זה הזמן להיכנס, במיוחד אלה שזה עתה סיימו את הלימודים, לחשוב היטב ולחשוב על תוכניות עתידיות!

קישור למאמר זה:20 שנות שיתוף ניסיון בעבודה של מהנדס עובש

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


20 שנות שיתוף ניסיון בעבודה של מהנדס עובשדיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.