האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

3 דרכים שבהן יצרני תבניות קטנים משתמשים בהדפסת תלת מימד

3 דרכים שבהן יצרני תבניות קטנים משתמשים בהדפסת תלת מימד

Byrne Tool + Design, שבסיסה ברוקפורד, מישיגן, משתמש במכונות FDM וב- Stratasys Fortus 250 MC המדויק כדי להיכנס לעולם ההדפסה התלת מימדית, מייצר חלקי אב טיפוס עבור לקוחותיה, ייצור מתקנים וחומרי קינון שיעזרו בתהליך הייצור ותיקון חלקים פגומים הדפס חלקים חדשים במהירות.

עבור לקוחות גדולים יותר, הפחתת העלות ובזמן האספקה ​​היא הכוח המניע לאימוץ פנימי של טכנולוגיית ייצור תוסף (AM), כלומר, מדפסת Stratasys Polyjet J750 יכולה להדפיס תבניות שיכולות להפעיל את חומר החלק האמיתי.

לקוח גדול יותר הוא Byrne Electrical Specialists, המספקת פתרונות חשמל ונתונים לתעשיות הבית, הבריאות, המלונאות והריהוט המשרדי, כגון אביזרי מחשב שולחני ומוצרים למרכז תקשורת נתונים. עבור חנות כלי עבודה של 25 אנשים, הקשר הזה הוכיח את עצמו כיתרון ברור, מכיוון שהוא כולל תבניות פלסטיק מודפסות בתלת מימד.

הצבת Byrne Electrical בסמוך והזמנת מהנדס עיבוד מנוסה יכולים לפשט את תהליך למידת ההוספה. מיטשל אמר: "כפי שכולנו יודעים, [אלווין סמליק מ-Byrne Electrical] יכול ליצור חלקים לחלוטין עם מספר יריות בלבד." "הניסיון שלו עזר לצוות Byrne Tool להאיץ ולייצר חלקים תוך חצי שעה או פחות. "הצוות מיישם כעת את הניסיון הפנימי שלו בתבניות הדפסה תלת-ממדיות על כל בסיס הלקוחות.

3 דרכים שבהן יצרני תבניות קטנים משתמשים בהדפסת תלת מימד

החנות מפעילה תבניות מודפסות בתלת מימד על מכבשים פנימיים עבור לקוחותיה מכיוון שהצוות למד כיצד לטפל בתבניות אלו בצורה נכונה. "הם לא תבניות פלדה. אתה לא יכול פשוט לשים תבניות מודפסות בתלת מימד במכבש ולהסתמך על פרמטרי מכונות מוגדרים מראש כדי לעבד חלקים דומים העשויים מתבניות פלדה", אמר מיטשל. "אם תעשה את זה, תפוצץ את תבנית הפלסטיק."

נראה שזה תהליך למידה ארוך, אבל זה שווה את הפרס. בשנה האחרונה, Byrne Tool + Design הגדילה את מספר תבניות ההדפסה שיוצרו וממשיכה לעודד לקוחות ללכת במסלול זה כדי להאיץ את זמן היציאה לשוק, לבטל עיבוד חוזר ולמצוא שגיאות מוקדם, כך שהפרויקט יוצא לדרך.

1. ייצור עובש סימולטני

המשימה הראשונה לשוק של Byrne Electrical חייבה את צוות הייצור להשקיע בטכנולוגיות חדשות כדי לסייע בהשגת מטרה זו. לכן, תוך שימוש בטכנולוגיית התוספות שלו, הצוות החליט לנקוט בגישה סינכרונית לייצור שלה.

כאשר Byrne Tool ו- Byrne Electrical יתחילו פרויקט כלי פלדה, היא גם תדפיס תבניות על מכונת Polyjet באותו הזמן. שיטה זו מאפשרת לחנות הכלים לעצב, לבדוק ולהדפיס תבניות תוך יומיים-שלושה, ולאחר מכן להתחיל לצלם חלקים למחרת. לאחר מכן, כאשר Byrne Tool מתחיל לתכנן את תבנית הפלדה, Byrne Electrical תסיר את החלקים הללו, תרכיב את הרכיבים ותתחיל לבצע את הבדיקות הנדרשות. בשלב זה, Byrne Electrical יכולה לזהות שגיאות כלשהן בתכנון החלק, או, אם החלק באיכות טובה, הם החלו בבדיקות UL ותקנות, מה שעוזר להביא את המוצר לשוק מהר יותר. לאחר מכן, לאחר שהסדנה תסיים לבנות את כלי הפלדה, האישור הושלם. גישה סימולטנית זו קיצרה את זמן היציאה לשוק בכשלושה חודשים.

בירן טול ייצרה לאחרונה תבנית עם פרטי הצמד, ובירן חשמל הבינה שהתבנית לא מספיק חזקה. "אז כשהמשכנו לעצב את התבנית, שינינו את עיצוב החלק, הדפסנו תבנית חדשה, הרצנו את התבנית, קיבלנו את אישור החברה של החלק ועדכנו את עיצוב התבנית. כתוצאה מכך לא היה עיכוב בהשלמת כלי הייצור. התהליך חוסך ללקוחות שישה עד שמונה שבועות. בעצם, עלות הדפסת שתי תבניות נמוכה מעלות השינויים ההנדסיים בתבנית הפלדה".

2. קירור קונפורמי

פרויקט נוסף כולל את Byrne Tool + Design, המשתמש בקירור קונפורמי בליבה באמצעות בנייה בשני חלקים ליצירת תבנית ייצור חדשה עבור חלקים חרוטיים עמוקים. הליבה של נובל פלסטיק הממוקמת בחוף הגדול של לואיזיאנה משתמשת במעטפת מתכת כדי ליצור את החלק הפנימי של החלק היצוק. לאחר מכן Byrne Tool 3D מדפיס ליבה פנימית מפלסטיק עם תעלת קירור קונפורמית פתוחה סביב הקיר החיצוני שלה (עם הליבה הפנימית קירור קונפורמי בקוטר מלא הוא ההפך). ליבת ההדפסה מפלסטיק ממוקמת ב שרוול מתכת ואטום כך שמים זורמים מסביב בין ליבת ההדפסה לבין שרוול מתכת ומקרר את התבנית שבתוכו. מיטשל אמר: "בהשוואה לתהליך הייצור המסורתי, העלות מופחתת ב-50%, וזמן הדפסת ליבת הקירור הוא 24 שעות, בעוד שזמן האספקה ​​קרוב לשבועיים".

3. עיצוב עובש מעורב

Byrne Tool משתמש גם בשיטת עיצוב תבנית היברידית המשלבת אצבעון אמיתי, פלדה יצוקה תותבs וברגי מתכת (חלקם ניתנים לשימוש חוזר). זה עוזר לחזק את התבנית ולדחוף את החלק החוצה. החנות גם הכניסו תוספות מתכת לתבניות פלסטיק מודפסות לעיצובים מורכבים יותר. והכי חשוב, הסדנה תדפיס את העומס הידני כדי ליצור את החיתוך של הגיאומטריה של החלק.

"עיצבנו ויצרנו גם מפצל עובש קנייני כדי להפריד באופן שווה בין שני חצאי ההדפסה, ובכך למנוע הפרדה לא אחידה של עובש ונזק לתבנית או לחלק היצוק", אמר מיטשל. כאן נעשה שימוש בסדנה בברגי מתכת בבלוקים רב פעמיים המקובעים לתבנית ההדפסה במפצל.

המשימה הראשונה לשוק של Byrne Electrical חייבה את צוות הייצור להשקיע בטכנולוגיות חדשות כדי לסייע בהשגת מטרה זו. לכן, תוך שימוש בטכנולוגיית התוספת שלו, הצוות החליט לאמץ שיטת ייצור סינכרונית.

עיקרי עיצוב תבניות להדפסה תלת מימדית

Byrne Tool בילה מספר שנים בלימוד כיצד להפעיל תבניות מודפסות בתלת מימד, ומדי פעם נשבר מספר פעמים, אך הם הצליחו לבצע שינויים ולהדפיס מחדש במכונות Polyjet בקרוב. "בתחילה השתמשנו בהרבה פלסטיק (עובי 3 אינץ', תבניות 6 על 8 אינץ') לבניית תבניות גדולות והבנו שמדובר בבזבוז של פלסטיק יקר מאוד. לכן צמצמנו את מספר התבניות". עובי תבנית ההדפסה הסטנדרטי של Byrne Tool הוא 8 אינץ' עובי, שהוא גובה הערימה המינימלי של מכונת דפוס הדחיסה שלו. את אותו רעיון של תבניות הדפסה ניתן ליישם על תבניות אלומיניום לחלקים גדולים יותר. כדי לחסוך כסף על חלקים גדולים יותר, הם משתמשים באותו עיצוב תבנית אך משתמשים בעיבוד אלומיניום.

כישורי עיצוב תבניות הדפסה:

נסו להשתמש ברדיוס גדול יותר על החלק, כי כל קצה חד בעיצוב החלק יוסיף הרבה לחץ לאותה פינה של התבנית במהלך תהליך ההזרקה, מה שעלול לגרום לתבנית להיסדק.

בעת הפעלת פוליקרבונט מעכב בעירה בדומה לדבק, הוצא כ-15 חלקים מתבנית ה-ABS הדיגיטלית המודפסת.

גובה הפרטים בתבנית לא צריך להיות גדול מגובה הבסיס כדי למנוע סדקים. אם פרט התבנית דורש גובה גבוה יותר מהבסיס, שקול להשתמש בתוספות פלדה כדי ליצור את הפרט.

קחי את זה בקלות. תהליך קבלת תכנון החלק הנכון, עיצוב התבניות ושיטות העיבוד לייצור חלקים באיכות גבוהה הוא תהליך למידה.

מיטשל אמר: "נראה שזה תהליך למידה ארוך, אבל התגמולים שווים את זה". בשנה האחרונה, Byrne Tool + Design הגדילו את מספר תבניות ההדפסה שהם מייצרים (מ-2017 ל-2018) ב-133%) וממשיכים לעודד לקוחות ללכת בדרך זו כדי להאיץ את זמן היציאה לשוק, להימנע מעיבוד חוזר ולהימנע מגילוי שגיאות מוקדם. כדי לשמור על התקדמות הפרויקט.

מיטשל מאמין שחוויית ההדפסה התלת מימדית של Byrne Tool מאפשרת להם להקדים את המתחרים שלהם בהוספת טכנולוגיה, כך שהחברה יכולה להמשיך ולצמוח ככל שהטכנולוגיה מתפתחת. הבא על הפרק: הדפסת מתכת בתלת מימד של תתי-תוספות למתן פרטים עדינים יותר וקירור קונפורמי.

קישור למאמר זה: 3 דרכים שבהן יצרני תבניות קטנים משתמשים בהדפסת תלת מימד

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


3 דרכים שבהן יצרני תבניות קטנים משתמשים בהדפסת תלת מימדדיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.