האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

3 שיטות יישום של עיבוד שבבי פרופילי אלומיניום בתעשיית התעופה

3 שיטות יישום של עיבוד שבבי פרופילי אלומיניום בתעשיית התעופה

3 שיטות יישום של עיבוד שבבי פרופילי אלומיניום בתעשיית התעופה


ככל שתעשיית התעופה מתחזקת והתחרות קשה, במקרה של חיפוש מפה לאוזן, יש להציב את חלקי התעופה עצמם בצורה מאובטחת.

3 שיטות יישום של עיבוד שבבי פרופילי אלומיניום בתעשיית התעופה
שלוש שיטות יישום לעיבוד פרופילי אלומיניום בתעשיית התעופה

וכעת פרופילי אלומיניום הם תובעניים ביותר בתעשיית התעופה, במיוחד מטוסים צבאיים ואזרחיים מהירים דורשים שימוש במוצרים מוגמרים למחצה שלמים יותר כדי להפוך את המבנה של כל רכיב ליותר סביר, כדי להבטיח שאיכות המבנה תהיה קלה יותר, ו הכוח והנוקשות גדולים יותר. צמצמו משמעותית את מספר החלקים, הפחיתו את עלות הרכבת ההנעה, חיבוק ותחזוקה, והקפידו על משטח מושלם ויפה (איטום טוב, ללא מפרקים, ללא דפורמציה וכו '). בואו נסתכל על שלושת היישומים של עיבוד פרופילי אלומיניום בענף התעופה.

  • 1. פרופילי אלומיניום תעשייתיים גדולים הם מבניים חשובים במיוחד כלי טיס חלקים, הדורשים תכונות מכניות מצוינות. לכן, יש להתאים פרופילי אלומיניום לפרופילי סגסוגת אלומיניום תעשייתיים המשתמשים באלומיניום קשיח או סגסוגות אלומיניום קשות במיוחד לייצור שחול;
  • 2. מכיוון שפרופיל האלומיניום התעשייתי משמש כחלק המבני של חלקי המפתח של המטוס, הוא דורש ביצועים מקיפים טובים וארגון אחיד, במיוחד למוצר המוגמר יש דרישות קפדניות מאוד. קשה להימנע מפגם הטבעת הגבישי הגס במוצר המרווה לאחר שחול, וזהו גם אחד הנושאים המחקריים של טבלת פרופילי פרופיל האלומיניום 868 של מינדה, אשר עובדי שחול ברחבי העולם נאבקים עליה במשך עשרות שנים ללא השפעה רבה;
  • 3. עבור פרופילי אלומיניום כמו קורות צלב וצלחות מפרקים בצורת מסרק, מצד אחד, שטח החתך הגדול גורם לעיתים קרובות למקדם עיוות שחול קטן יחסית, ומצד שני, עליו לשאת בעומסים גדולים כיוונים רוחביים וגבוהים. לכן, יש צורך בתכונות מכניות גבוהות בכיוונים הצדדיים והגבוהים. סתירה זו היא לעתים קרובות סיבה חשובה לגריטת פרופילי אלומיניום.

קישור למאמר זה: 3 שיטות יישום של עיבוד שבבי פרופילי אלומיניום בתעשיית התעופה

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


3 שיטות יישום של עיבוד שבבי פרופילי אלומיניום בתעשיית התעופהPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.