האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

4 טיפים לשיפור יעילות העיבוד של חלקים מכניים לא סטנדרטיים

4 טיפים לשיפור יעילות העיבוד של חלקים מכניים לא סטנדרטיים

4 טיפים לשיפור יעילות העיבוד


בתהליך של עיבוד חלקים מכניים מדויקים שאינם סטנדרטיים במפעלי עיבוד מכונות גדולות, אם כי ישנם טיפים קטנים רבים שאינם בולטים, אם תוכלו לדעת ולשלוט בטיפים אלה, תוכלו להשיג יעילות רבה יותר עם פחות!

4 טיפים לשיפור יעילות העיבוד של חלקים מכניים לא סטנדרטיים

4 טיפים לשיפור יעילות העיבוד

עצה 1:
חלקים מכניים מדויקים לא סטנדרטיים מעבדים ומפרקים את מלתעות המברגים ועיבוד שני חורי הברגה M4, שתי לוחות פלדה בעובי 1.5 מ"מ מסתדרים עם הלסתות, מסומרות עם לוחית פליז בעובי של 0.8 מ"מ עם מסמרות אלומיניום, קבועות עם ברגי M4 טבולים. לסתות, יוצרים לסת רכה עמידה. זה מגן על החלקים המכניים המדויקים מפני צביטה.

עצה 2:
טיפים הנפוצים בעיבוד של חלקים מכניים מדויקים שאינם סטנדרטיים

לא נוח להשתמש במגנט לאיסוף חלקים מכניים קטנים ומדויקים. צלחת ברזל יכולה להישאב מתחת למגנט. זה לא יכול לספוג הרבה חלקים מכניים קטנים ומדויקים, אלא גם למשוך את לוח הברזל. חלקים מכניים מדויקים קטנים ייפלו אוטומטית לקופסת האיסוף, וזה מעשי מאוד.

עצה 3:
מאוזן עיבוד CNC

אם הגלגל מונע להחליק בין הגלגלת לסרן, ניתן לצייר סדרה של שקעים על הסרן עם קצת נקע של ~ 15 ~ 18 מ"מ כדי ליצור כוח ספיחה כדי למנוע החלקה.

עצה 4:
טיפים הנפוצים בעיבוד של חלקים מכניים מדויקים שאינם סטנדרטיים

העבודה בדרך כלל ממוקמת ואז מהדקת אותה, אך עבור חלק מהעבודות, העבודה תהיה מעוותת בגלל הידוק. לכן, עבור חתיכת עבודה כזו עלינו קודם להדק ואז למקם מחדש, למצוא 6 נקודות עיגון ולמצוא את מידת החופש להגביל אותה.

מפעלי עיבוד מכני בקנה מידה גדול מייחסים חשיבות רבה לאיכות ויעילות עיבוד חלקים מכניים מדויקים שאינם סטנדרטיים. אם אתה יכול לשפר את יעילות הייצור בצורה יעילה יותר מבלי לבזבז הרבה משאבים אנושיים ופיננסיים, גם טיפים אלה ראויים לשבח.

קישור למאמר זה: 4 טיפים לשיפור יעילות העיבוד של חלקים מכניים לא סטנדרטיים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


4 טיפים לשיפור יעילות העיבוד של חלקים מכניים לא סטנדרטייםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. שירותי עיבוד שבבי CNC מדויקים מהירים 3, 4 ו -5 צירים כולל כרסום, פנייה למפרט הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים השחזה, קידוח, CNC,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.