האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

4 יישומים עיקריים של מכונת CNC מתקדמת

4 יישומים עיקריים של מכונת CNC מתקדמת

4 יישומים עיקריים של מכונת CNC מתקדמת


"מתווה תוכנית הפיתוח הלאומית לטווח הבינוני והטווח לטווח הבינוני והארוך (2006-2020)" קובע בבירור כי הפרויקטים המדעיים והטכנולוגיים הגדולים של "כלי CNC מתקדמים וציוד ייצור בסיסי" צריכים "להתמקד בפיתוח גבוה -לסיים ייצור חלל, בניית ספינות, מכוניות וייצור ציוד לייצור חשמל. "כלי מכונת בקרה מספריים", "לשפר בהדרגה את יכולות הפיתוח העצמאיות של ארצי לכלי מכונות CNC מתקדמים וציוד ייצור בסיסי כדי לענות על הצרכים הבסיסיים של תעשיות מקומיות גדולות לייצור תכנית היישום המיוחדת מציעה כי עד 2020 ייווצרו יכולות פיתוח עצמאיות למוצרים העיקריים של כלי CNC מתקדמים וציוד ייצור בסיסי, הרמה הטכנית הכוללת תיכנס לשורות הבינלאומיות המתקדמות, וחלק מהמוצרים יהיו מתקדם בינלאומי. הקמת יכולת מחקר ופיתוח מלאה לרכיבים פונקציונאליים מתקני יציאה; ליצור מערכת חדשנות טכנולוגית עם ארגונים כגוף העיקרי ושילוב של תעשייה, אקדמיה ומחקר; להכשיר ולהקים צוות מחקר ופיתוח איכותי; ייצור תעופה וחלל, בניית ספינות, מכוניות וציוד לייצור חשמל 80% מכלי המכונה המתקדמים הנדרשים וציוד ייצור בסיסי נמצאים בסין

על מנת לתפוס בצורה מדויקת ומקיפה יותר את ההתפתחות העדכנית ביותר של התעשייה, להבין עוד יותר את צרכיהם של משתמשים מרכזיים ואת התפתחות תעשיית כלי המכונה ולספק הפניה ליישום פרויקטים מיוחדים, איגוד תעשיית כלי המכונה בסין. הוזמן על ידי מחלקת התעשייה של הוועדה הלאומית לפיתוח ורפורמה לארגן יותר מ -30 מומחי תעשייה. מיוני עד יולי 2008, בהנהגתם של המנהיגים העיקריים של איגוד כלי המכונה, נערך סקר מיוחד על 61 חברות ומוסדות בתעשיות התעופה, בניית הספינות, הרכב, ציוד ייצור החשמל וכלי המכונה, עם סך של 4 קבוצות מחקר. באמצעות חקירות מעמיקות באתר ותקשורת בין משתמשי התעשייה, יש לנו הבנה ברורה יותר של התפתחות תעשיות המשתמשים הללו, המאפיינים של חלקים אופייניים והדרישות לציוד.

4 יישומים עיקריים של מכונת CNC מתקדמת

4 יישומים עיקריים של מכונת CNC מתקדמת. -PTJ מכונות CNC חנות

תעשיית התעופה מעורבת במכונת CNC

המאפיין המבני של חלקים אופייניים ב עיבוד שבבי תעופה התעשייה היא מספר רב של מבנים דקים עם צורות מורכבות. על מנת לשפר את יכולת התמרון של המטוסים, להגדיל את המטען והטווח, להפחית עלויות, לבצע עיצוב קל משקל ולהשתמש בחומרים קלים חדשים, דרישות הביצועים של החומרים הולכים וגדלים. כיום, סגסוגות אלומיניום, סגסוגות בטמפרטורה גבוהה, סגסוגות טיטניום, פלדות בעלות חוזק גבוה, חומרים מרוכבים, קרמיקה הנדסית וכו 'נמצאים בשימוש נרחב. לחלקים דקיקים וחלקי חלת דבש בעלי מבנים מורכבים יש צורות מורכבות, חורים רבים, חללים, חריצים, צלעות חיזוק וכו ', ובעלי קשיחות תהליכים ירודה.

על פי המאפיינים המבניים ודרישות העיבוד של החלקים המעובדים בתעשיית התעופה, ישנם מרכזי עיבוד הצמדה של חמישה צירים עם זוויות הנדנדה A, B או A, C, מרכזי עיבוד במהירות גבוהה, מרכזי עיבוד אנכיים גדולים כפולים, מכונות גדולות משעממות וכרסום של CNC, מחרטות CNC מדויקות, מרכזי סיבוב אנכיים גדולים של דיוק CNC, מרכזי עיבוד מרוכבים מפוחים, דיסק מרכזי עיבוד יעיל במיוחד, מטחנות קשת פנים, מטחנות קצה רוטור במהירות גבוהה, איטיים- הזנת מטחנות עוצמתיות, מכונות הפצה, כלי מכונות לעיבוד חשמלי קשור, כלי מכונות לעיבוד חיפוי לייזר, מכונות יצירה מרובות נקודות מרובות עבור חלקים בצורת צלחת, תנורי התכה של קריסטל יחיד, כיווני ציוד אלקטרו-הידראולי וכו 'הוא חובה. כלי המכונה דורש קשיחות מספקת, פעולה פשוטה וממשק אדם-מכונה ברור. על מנת להפחית את ההשפעה על הדיוק של עיבוד פינתי, יש צורך באינטרפולציה של שיפוע ובקרה אחידה בתהליכים, כמו גם בפונקציות מדידה והדמיה מקוונות.

תעשיית בניית הספינות מעורבת במכונת CNC

חלקי העיבוד העיקריים של ספינות גדולות מרוכזים בבסיס, במסגרת, בלוק צילינדר, ראש גליל, מוט בוכנה, ראש רוחב, מוט חיבור, כננתפיר, הפצה פיר, הגה פיר ומדחף (מדחף) של מנוע דיזל בעל הספק גבוה. חלקי העיבוד העיקריים עשויים פלדת סגסוגת מיוחדת, לרוב מעובדים בקבוצות קטנות, ותשואת העיבוד נדרשת להיות 100%. לחלקי העיבוד העיקריים יש את המאפיינים של משקל כבד, צורה מורכבת, דיוק גבוה וקושי עיבוד גבוה. עיבוד חלקי מפתח של ספינות גדולות דורש כלי מכונות CNC כבדים וסופר כבדים ומכונות עיבוד מיוחדות בעלות הספק גבוה, מומנט גבוה ואמינות גבוהה, כמו גם מכונות משעממות וטחינה מרובות צירים, כבדים וסופר כבדים, ציקלון גדול. מחרטות, ומכונות כרסום של גרגרי כבדות. ומכונה משעממת לרצפה CNC לרצפה, מחרטה CNC, מטחנה, מכונת קידוח חור עמוק, צלחת פלדה גדולה הַטבָּעָה, כבישה, טיפול בחום ומכונת חיתוך להבה. עיבוד של ארכובה כבדה וסופר כבדהפירזה ומדחפים גדולים אופייניים, הדורשים כלי מכונה מיוחדים מסוג CNC במיוחד וכלי מכונת הצמדה מרובי צירים.

תעשיית הרכב העוסקת בעיבוד CNC

קו הייצור של מנוע הרכב וחלקי החתמת הגוף יש את המאפיינים של המשכיות, יעילות גבוהה ואמינות גבוהה. תעשיית הרכב מקווה בשקיקה שיצרני כלי מכונה יכולים להתמחות במאפיינים הטכניים של חלקי עיבוד רכבובאמצעות תקשורת הדדית עם תעשיית הרכב, מפתחים במשותף מערך קווי ייצור גמישים מודולריים, מסודרים והדפסים.

קו הייצור הגמיש אחראי לעיבוד חלקי עיבוד מפתח כגון בלוקים של גלילי מנוע לרכב, ראשי צילינדר, גל ארכובה, מוטות חיבור, גל זיזים, קופסאות וכו 'כחפץ. זהו הרכבה מודולרית, מהירה וקו ייצור מחדש המתאים לייצור זרימה מעורבת. שליטה בטכנולוגיה המשולבת של הערכת ביצועים, עקבות שגיאות, בקרת איכות וניהול. פותח במהירות גבוהה דיוק עיבוד שבבי מרכז, מכונה משעממת בסדר, מטחנת דיוק צילינדר, מכונת איזון דינאמי גל ארכובה, מכונת גלגלת גל ארכובה, מפסק מוט חיבור, מכונת כרסום פנימית וחיצונית של גל ארכובה, גל ארכובה במהירות גבוהה וכו '. רובוטים קטיפים במהירות גבוהה וציוד עזר, כגון כמו מכונות ניקוי עם פונקציית פירוק, טיפול ברובוטים, מכונות ריתוך לייזר, מכבשי צינורות גליל, ציוד בדיקה מקוון וכו 'מרכזי עיבוד אופקי במהירות גבוהה, מחרטות CNC, טוחנות CNC וכלים אחרים מכונות CNC דורשות דיוק יציב וביצועים אמינים, וה מדד ערך CMK דורש יותר מ- 1.67.

תעשיית הכוח מעורבת בעיבוד CNC

מרכיבי המפתח של ציוד ייצור חשמל הם כבדים במשקל, מיוחדים בצורתם, בעלי דיוק גבוה, קשים לעיבוד ויקרים. המחיר של פריט בודד עולה בהרבה על המחיר של כלי מכונה CNC כבד. לדוגמה, כלי הלחץ של תחנת כוח גרעינית שוקל 400-500 טון, והרוטור של טורבינת קיטור וגנרטור גדול שוקל יותר מ -100 טון, מה שדורש יותר מ -30 שנות עבודה אמינה. לכן, כלי המכונה הנדרשים לייצור רכיבי מפתח של ציוד לייצור חשמל הם בעלי מאפיינים של מפרטים גדולים, קשיחות גבוהה ואמינות גבוהה. צריך לספק מגוון כלי מכונות CNC כבדים במיוחד וכלי מכונה מיוחדים, כגון מחרטות אנכיות CNC גדולות, מחרטות אופקיות CNC גדולות, מכונות כרסום ומשעממות לרצפות CNC, מכונות משעממות וטחינה לגנטרי ומרכזי עיבוד, מכונות קידוח CNC, גדולות ציוד הטבעה ומכופפי צינורות CNC. לחלק מחלקי העיבוד הספציפיים, כלי המכונה דורש הצמדה של חמישה צירים הנשלטים על ידי הרבה צירים ותכונות עיבוד מורכבות.

קישור למאמר זה: 4 יישומים עיקריים של מכונת CNC מתקדמת

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


4 יישומים עיקריים של מכונת CNC מתקדמתחנות CNC PTJ מייצרת חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזר על הדעת ממתכת ופלסטיק. כרסום CNC 5 צירים זמין.עיבוד סגסוגת בטמפרטורה גבוהה טווח כולל עיבוד שבבי איונל,עיבוד שבבי מונל,עיבוד שבבי של אסקולוגיה חנון,קרפיון 49 עיבוד שבבי,עיבוד Hastelloy,עיבוד שבבי Nitronic-60,Hymu 80 עיבוד שבבי,עיבוד שבבי כלי פלדה,מארז מתכת וכו.,. אידיאלי ליישומים בחלל.עיבוד CNC מייצר חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזר על הדעת ממתכת ופלסטיק. 3-ציר & 5-ציר כרסום CNC זמין. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים היעילים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.