האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

5 שיקולים מרכזיים עבור התקני IoT

5 שיקולים מרכזיים עבור התקני IoT

איזה סוג של מכשירי IoT נוטים יותר להצליח, ומהם השיקולים המרכזיים עבור מכשירי IoT? היום אתן לכם מלאי של 5 שיקולים מרכזיים עבור מכשירי IoT.

5 שיקולים מרכזיים עבור התקני IoT

מארז

לגורמי הצורה השונים של מכשירי IoT פוטנציאליים יש השפעה על היבטים רבים, כולל בדיקות IoT. למרות שחלק מהמכשירים (כגון רכבים מחוברים) גדולים בהרבה מהתקנים אלחוטיים מסורתיים כגון סמארטפונים, טאבלטים ומחשבים ניידים, יישומי IoT רבים דורשים חיישנים קטנים. לדוגמה, מכשירים לבישים מספקים בדרך כלל מכשירים קטנים יותר ללא הרבה מקום לאנטנות וערכות שבבים.

צריכת חשמל

למרות שטלפונים חכמים וטאבלטים נטענים בדרך כלל פעם ביום, ייתכן שלמכשירי IoT אין מקור כוח זמין ולעתים קרובות דורשים החלפת סוללה של שנים. עדכון תוכנה או קושחה של מכשיר עלול לרוקן את הסוללה שלו, ולכמות התקשורת בין המכשיר לענן יש השפעה ישירה על חיי הסוללה. אם הרשת כבויה, האם המכשיר ימשיך לסקור את הרשת? אם זה המקרה, זה יגרום לריקון הסוללה. אלו דברים שחייבים לקחת בחשבון. ניתן לומר שאחד האתגרים הגדולים ביותר של מכשירי IoT הוא צריכת החשמל.

עיצוב RF

עיצוב RF קשור גם לגורם צורה וצריכת חשמל, ויש לו השפעה מיוחדת בגורם צורה קטן מאוד. ייתכן שיהיה צורך לעטוף מכשירי IoT במארז פלסטיק כדי להבטיח את חוסנה של הסביבה החיצונית, מה שעשוי להוות אתגר להפצת RF. בנוסף, מכשירים אלו נוטים להיות מקובצים עם מכשירים אחרים, ולכן יש לשקול את הדו-קיום ואת מידת החסינות של המכשירים להפרעות ממכשירים אחרים, ועד כמה הם יעילים להפוך לאזרחים טובים ברשת, מבלי לשלוח. להוציא אותות שווא.

בְּטִיחוּת

התקפות מניעת שירות שהופצו לאחרונה, המכוונות למכשירי IoT, הובילו להרס של אתרים פופולריים רבים וגרמו להחזרה של כמה מצלמות רשת ומצלמות וידאו דיגיטליות. נכון לעכשיו, אבטחת האינטרנט של הדברים הפכה לשיקול העיקרי. למרות שנכסי מחשוב מסורתיים עשויים להיות ממוקמים באתר, כעת מכשירי IoT ימוקמו מרחוק, אך הם עדיין יכולים לגשת לרשת הארגון או המפעיל – או להתחבר למערכת אבטחה לרכב או לבית. בנוסף, אם מתגלים בעיות, מכשירי IoT בעלי הספק נמוך וקצב נתונים נמוך עשויים להיות קשים לתיקון אלחוטי, ולכן האבטחה המובנית חייבת להיות חזקה. אבטחת מכשירי ה-IoT היא ללא ספק אתגר טכני מרכזי עבור התעשייה, והיא קשורה להצלחה או לכישלון של התפתחות תעשיית ה-IoT.

מקרה עסקי

אמצעי הזהירות באינטרנט של הדברים לא רק מתכוונים לאתגרים טכניים ואבטחתיים, אלא גם כיצד ומדוע חברות צריכות להשתמש בקישוריות ומה הן מקווים להשיג כדי להשיג החזר על ההשקעה. הערך של IoT צפוי להגיע מהאינטליגנציה שניתן לחלץ מהנתונים המופקים על ידי מכשירי IoT – ייתכן שייקח זמן מה עד שתעשיות אנכיות יעכלו את הטכנולוגיה האלחוטית במהירות הנכונה.

רוב החברות באינטרנט של הדברים אינן למעשה חברות חומרה – הערך האמיתי של האינטרנט של הדברים טמון במונטיזציה של אינטליגנציה וקבלת החלטות על סמך המידע שמספקים מכשירים אלו, אך חברות עדיין צריכות להשתמש בחומרה. יישומי IoT ספציפיים אנכיים רבים עדיין נחקרים במונחים של דרישות רגולטוריות ושיטות עבודה מומלצות. המודל העסקי חיוני להשגת ערך תעשייתי ויצירת ערך. אבל חייב להיות בסיס טכני חזק כדי לעשות זאת באמת.

נא לשמור את המקור של מאמר זה להדפסה חוזרת:5 שיקולים מרכזיים עבור התקני IoT

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


5 שיקולים מרכזיים עבור התקני IoTדיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.