האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

7 טיפים לגימור נירוסטה

7 טיפים לגימור נירוסטה

על מנת להשיג את ציפויי הנירוסטה הנפוצים ביותר, לרוב יש לבצע שלבים רבים לפי סדר מסוים. מכיוון שהנירוסטה רגישה יותר לחום ולזיהום, אתה עשוי לגלות שהשימוש בחומר זה גוזל זמן ויקר יותר מאשר שימוש בפלדת פחמן.

חשוב להבין כיצד לסיים נירוסטה ולמה כל כך חשוב להשתמש במוצרים המיועדים במיוחד לחומר זה. פעולה זו יכולה לחסוך לכם זמן וכסף, ובמקביל להגיע לתוצאות הרצויות.

האתגר של גימור נירוסטה

נירוסטה משמשת בתעשיות ויישומים רבים. בתעשיות ויישומים אלו, יש חשיבות רבה לטוהר גבוה או לדרישות אסתטיות מיוחדות, לרבות שירותי מזון, רפואה, תעופה וחלל, אנרגיה וייצור מתכות לבנייה. למרות שלחומר זה יש חוזק, חיים ארוכים ועמידות בפני קורוזיה, הוא מציב כמה אתגרים במהלך הריתוך והגימור. הנה כמה גורמים שיש לקחת בחשבון:

• נירוסטה מזוהמת בקלות. למעשה, הוא רגיש יותר לזיהום מאשר פלדת פחמן. ביישומים בהם נדרש טוהר גבוה ורוב הריתוכים עוברים בדיקת רנטגן (כגון ציוד רפואי וציוד לייצור חשמל), חשוב לשמור על עקביות לאורך כל הריתוך ולהימנע מכלולים כדי למנוע זיהום. זה משתרע גם על תהליך ההשלמה. אתה לא רוצה להכניס מזהמים במהלך תהליך הגמר, אשר עלולים לשתות את הריתוך או להחליש את המפרק בעתיד.

7 טיפים לגימור נירוסטה

• נירוסטה רכה. מכיוון שהוא רך יותר מפלדה עם תכולת פחמן גבוהה, סביר יותר שהוא יפגע או יחתוך את חומר העבודה. נא לנקוט באמצעי זהירות נוספים כדי למנוע הסרת חומר רב מדי, כדי לא לפגוע בהמשך בביצועי הריתוך. נירוסטה גם תשנה את צבעה עקב חימום, כך ששימוש בלחץ רב מדי במהלך השחזה או הגימור יהפוך את המתכת לסגול או חום. זה דורש תהליך שני כדי למנוע את שינוי הצבע, אשר יבזבז את הזמן והכסף שלך.

• גימור נירוסטה הוא תהליך רב שלבים. על מנת לסיים את הנירוסטה בצורה נכונה, עליך לבצע שלבים ספציפיים ולבדוק בהדרגה את גודל החלקיקים של המוצר השוחק בו נעשה שימוש. כשמדובר בגימור נירוסטה, אף מוצר אחד לא יכול לעשות את כל זה. בדרך כלל, החסר הגדולים מוסרים תחילה מחומר השפשוף המלוכד, ולאחר מכן מועברים לדיסק הדש לצורך ערבוב, ולאחר מכן מערבבים את חומר הבסיס לריתוך עם דיסק סיבי השרף, ולבסוף מלוטשים או מלוטשים. למרות שייתכן שתרצה לדלג על שלבים כדי לחסוך זמן, אם התוצאה אינה מה שאתה צריך, זה עלול להוביל לעיבוד חוזר יקר.

• טעויות שמובילות לעבודה מחדש ולגריטה הן יקרות מאוד. עלות העיבוד מחדש על נירוסטה היא פי שניים מזו של פלדת פחמן. ראשית, נירוסטה היא חומר יקר יותר מפלדת פחמן ובדרך כלל דורשת יותר עבודה. נירוסטה פחות סובלנית, לכן עליך לסיים אותה בזהירות כדי להימנע מפגיעה בחומר. חומרים שוחקים המשמשים עם נירוסטה עשויים גם להיות יקרים יותר מכיוון שהיישום דורש מוצרים שאינם מזהמים.

7 עצות:

מאחר ונירוסטה עשויה להיות חומר מאתגר ויקר, חשוב מאוד שתידרש הכשרה מתאימה לפני השחזה והגימור. הנה כמה טיפים על טכנולוגיה נכונה, בחירת מוצר ושימוש, שיכולים לעזור לך.

1. אנא בחר את המוצר בהתאם לדרישות ההשלמה. 

המשותף טיפול שטח סוגי נירוסטה אינם כיוונים, מס' 4 טיפול שטח או ליטוש מראה. הבחירה שלך בחומר שוחקים תלויה במראה או בדרישות החספוס הממוצע (Ra). לטחינה גסה ניתן להשתמש בבלבול 36 או 40 גרגירים. עם זאת, אם נדרש ליטוש מראה, יש צורך להגביר עוד יותר את מידת החצץ ולהוסיף כמה תרכובות ליטוש או גלגלי סיבים כדי ללטש את החומר לאפקט החזותי הרצוי. מוצרים המיועדים לנירוסטה יעבדו בצורה יעילה יותר על חומר זה מכיוון שהם חותכים מהר יותר, בעלי חיי שירות ארוכים יותר ומפזרים חום טוב יותר מאשר מוצרים המיועדים לפלדת פחמן.

2. אין זיהום צולב. 

רק בגלל שמוצר מסומן לפלדת פחמן או נירוסטה לא אומר שהוא נטול זיהום. מוצר שאינו מזהם מכיל פחות מ-0.1% ברזל, גופרית וכלור-אלמנטים שעלולים לגרום לחמצון.

מוצרי שוחקים מלוכדים המסומנים ב-Inox הם נקיים ממזהמים. הצורך במוצרים שאינם מזהמים תלוי בדרישות הסופיות של הבקשה. כמו כן, חשוב להימנע משימוש במוצר על פלדת פחמן לפני השימוש בו על נירוסטה. אם משתמשים במברשת נירוסטה על פלדת פחמן ולאחר מכן על נירוסטה, יוכנסו מזהמים מחומר הברזל. אחת הדרכים להימנע מזיהום צולב כאשר הרכזת והמברשת נראים דומים היא להשתמש במוצרים שוחקים מקודדי צבע. אלה יכולים לעזור לך להימנע משימוש שגוי במברשות פלדת פחמן על נירוסטה ולהיפך.

3. התחל עם הגימור הנדרש על חומר הבסיס. 

מקובל להתחיל עם החומרים הבסיסיים שעובדו מראש למפרטים הנדרשים, מה שיכול לחסוך הרבה זמן תפעול וכסף. לדוגמה, ה מתכת ניתן לרתך מצע על ידי ליטוש כיווני מס' 4 בגימור מכונה או ליטוש מראה. זה ממזער את כמות הגימור שיש לבצע באופן ידני לאחר ריתוך החלקים.

4. אל תפעיל לחץ רב מדי. 

בעת שימוש במוצרים שוחקים, הלחץ שווה לחום, וסביר יותר שחום יפגע בנירוסטה מאשר פלדת פחמן. אתה יכול לשלוט בחום במהלך השחזה או הגימור על ידי הפעלת כמות קטנה של לחץ ולתת למברשת הטחינה או לגלגל השחזה לעבוד כמתוכנן.

5. שמור על תנועה של המוצר. 

בעת השחזה או גימור נירוסטה, השתמש בדוגמה אחידה ועקבית. שהייה ממושכת מדי באזור עלולה לצבור חום, מה שעלול לפגוע בחומר הבסיס ולגרום להארכת זמן ועיבוד חוזר.

6. אל תדלגו על אבטחה. 

השימוש בציוד מגן אישי הכרחי (PPE) חשוב מאוד לכל עבודת ריתוך וגימור מתכת, במיוחד עבור נירוסטה. מומלץ להשתמש במכונת הנשמה בעת גימור כל פלדה או נירוסטה, שכן חומרי שוחקים ותשתיות יגרמו אבק. לנירוסטה יש גם סיכון של כמות גדולה של ניקל, שתתפזר לאוויר יחד עם חלקיקים אחרים במהלך השחזה, מה שעלול לגרום לנזק בריאותי.

7. הקלט את התהליך. 

חשוב לפרט את תהליך הגימור השלב של נירוסטה כדי להפיק תוצאות עקביות בכל פעם. זה עוזר למנוע ניחושים ומפחית את הסיכוי לעבודה חוזרת. זה חשוב במיוחד עבור יישומים הדורשים מדידת גימורים מאוד ספציפיים בכל פעם (כגון יישומים רפואיים או עיבוד מזון). התיעוד שלך צריך לכלול את התהליך שבו אתה משתמש ואת סוג החומר הספציפי וגודל הגרגירים עבור כל שלב.

מקסימום תוצאות עם נירוסטה

ב-15 השנים האחרונות, שוק השוחקים עבר שינויים אדירים. מוצרים חדשים שתוכננו במיוחד עבור נירוסטה יכולים לעזור לך להגביר את הפרודוקטיביות ואת איכות הגימור בעת שימוש בחומר זה.

בנוסף לבחירת מוצר המתאים ליישום ולטיפול פני השטח הרצוי, חשוב גם לעקוב אחר שלבי תהליך טיפול פני השטח ולהבין כיצד נירוסטה מגיבה. זה יעזור לך לצמצם עיבוד חוזר, לחסוך זמן וכסף ולהשתמש בנירוסטה לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

קישור למאמר זה: 7 טיפים לגימור נירוסטה

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


7 טיפים לגימור נירוסטהמתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת 3D, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.