האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

Eaton Automotive Group משיקה תוכנית להדפסת תלת מימד מתכת

Eaton Automotive Group משיקה תוכנית להדפסת תלת מימד מתכת

קבוצת הרכב של חברת ניהול החשמל Eaton מיישמת תהליך חדש של הדפסת מתכת תלת מימדית כחלק מאסטרטגיית Industry 3 שלה לצמצום זמן הפיתוח ולהגברת היעילות.

המדפסת הראשונה הותקנה במפעל החברה בקינגס היל, צפון קרוליינה. בנוסף, הפריסה העולמית של טכנולוגיית הדפסת תלת מימד פולימר מתוכננת להסתיים ברבעון הראשון של 3.

Eaton Automotive Group משיקה תוכנית להדפסת תלת מימד מתכת

Eaton משתמשת במדפסות תלת מימד לייצור מתקנים, התקני בטיחות, אוטומטיים מתקנים להרכבה וטיפול, רכיבי תחזוקה ויצירת אב טיפוס. כדי להאיץ את תהליך העיצוב, הסורק יוצר מודלים תלת מימדיים של רכיבים קיימים. תהליך זה מאפשר הנדסה לאחור של רכיבים כדי לנצל טוב יותר את יכולות ההדפסה בתלת מימד, כולל שינוי עיצוב הרכיבים לשימוש בפחות חומר, הוספת אלמנטים טופוגרפיים או מיזוג רכיבים מרובים לחלק אחד.

הקבוצה מאמינה כי Industry 4.0 מורכבת מתפעול וטכנולוגיית מידע, שיכולה לפתח מערכות ייצור אוטונומיות מחוברות, מיטובות, שקופות, פרואקטיביות וזריזות. הנתמכות על ידי מערכת אקולוגית משולבת, טכנולוגיות אלו מורכבות ממציאות רבודה, פיתוח מהיר של יישומים, רובוטיקה אוטונומית, סימולציה דיגיטלית וייצור תוסף.

נשיא הקבוצה, ז'ואאו פאריה, אמר: "אני גאה בקבוצת הרכב שלנו וביצירתיות יוצאת הדופן שלה, במיוחד במהלך מגיפת COVID-19." "על ידי שימוש במציאות רבודה, נוכל להמשיך לספק תמיכה מרחוק לפעילות שלנו ולהמשיך לפתח מוצרים חדשים כדי להבטיח שלמרות האתגרים הגלובליים שלנו, עדיין נוכל לעמוד בלוחות הזמנים של הלקוחות שלנו."

קישור למאמר זה: Eaton Automotive Group משיקה תוכנית להדפסת תלת מימד מתכת

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


Eaton Automotive Group משיקה תוכנית להדפסת תלת מימד מתכתPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין שירותי.מוסמך ISO 9001:2015 &AS-9100. יצרן עיבוד שבבי בקנה מידה גדול של תיקים רפואיים, מתן עיצוב תלת מימד, אב טיפוס ושירותי משלוח גלובליים. מציע גם מארזים קשיחים, EVA חצי קשיח, מארזים תפורים רכים, פאוצ'ים ועוד עבור יצרני OEM. כל המארזים מיוצרים בהתאמה אישית לפי מפרטים עם אינסוף שילובים של חומרים, תבניות, כיסים, לולאות, רוכסנים, ידיות, לוגו ואביזרים. אפשרויות חסינות זעזועים, עמידות במים וידידותיות לסביבה. חלקים רפואיים, תגובת חירום, חלקים אלקטרוניים, תאגידים, חינוך, צבא, ביטחון, ספורט, חוצות ותעשיות בנייה. השירותים כוללים ייעוץ לקונספט של מקרה, עיצוב תלת מימד, יצירת אב טיפוס, יצירת רוטוטיפוס,קידוח CNC שירותים וייצור. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן האספקה ​​הצפוי. אנו נתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, אתה מוזמן לפנות אלינו ישירות ( [email protected] ).