האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

Israel Toolings GB ומנהל המכונות קורנינג מגיעים למפעל מכונות ה- PTJ Cnc

Israel Toolings GB ומנהל המכונות קורנינג מגיעים למפעל מכונות ה- PTJ Cnc

שבחים טובים של לקוחות ישראל


השתמשנו ב- PTJ Shop באופן ספורדי במהלך 10 שנים ומעולם לא הייתה לנו בעיה גדולה איתם. הם תמיד מתיישבים ומגיבים. בפעם האחת שהייתה לנו בעיה קטנה הם עשו את ההבטחה שלהם ועשו מחדש את כל החלקים. הם ספקים נהדרים ל- Toolings GB.
—– לקוחות ישראל קורנינג

Israel Toolings GB ומנהל המכונות קורנינג מגיעים למפעל מכונות ה- PTJ Cnc
 אכלו ארוחת צהריים עם הלקוחות הישנים שלנו בישראל

ב -9 באוגוסט 2019 הגיע מנהל ה- GB בישראל קורנינג לבקר את החברה שלנו. ראש החברה שלנו, המנכ"ל ג'ואו, ודייויד אירחו אותם בחום. 
GB היא חברת מו"פ גדולה שעובדת עם PTJ Shop למעלה מ- 8 שנים. הפעם הם הגיעו למטרה: צריך להיות במכונות עיבוד CNC של PTJ Shop חלקי טיטניום.
הפעם, לקורנינג יש מהנדס אחד, שני מובילי פרויקטים ובסך הכל ארבעה מבקרים משלה. בתקופה זו המנהל הכללי שלנו, ג'ואו, לקח אותם לבקר אצלנו עיבוד CNC מכונת התזת חול, מחרטה ומראה. Oxidizer, במהלך תקופה זו שקורן את הפרויקט שלהם שאל אותנו כמה שאלות, מישל של PTJ Shop תמיד ענתה להם בזה אחר זה.
קורנינג הראה לנו את החלקים שהם הולכים לייצר. הדיוק הנדרש לחלק זה היה גבוה מאוד. מנכ"ל PTJ, ג'ואו, אמר: "הדיוק שלנו יכול להגיע ל 0.01 מ"מ. אני לא יודע אם הוא עונה על הדרישות שלכם?". מהנדסי GB מרוצים מתשובתנו.
בסופו של דבר, תמיד ציטטנו את קורנינג במחירם. לאחר "מלחמה מדוברת" נקבעו סופית זמן המסירה וסכום המסירה.

קישור למאמר זה: Israel Toolings GB ומנהל המכונות קורנינג מגיעים למפעל מכונות ה- PTJ Cnc

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


Israel Toolings GB ומנהל המכונות קורנינג מגיעים למפעל מכונות ה- PTJ CncPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. שירותי עיבוד שבבי CNC מדויקים מהירים 3, 4 ו -5 צירים כולל כרסום, פנייה למפרט הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים השחזה, קידוח, CNC,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.