האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

PTJ הופכת לספקית עיבוד שבבי CNC של חברת עובש אירופית ידועה

PTJ הופכת לספקית עיבוד שבבי CNC של חברת עובש אירופית ידועה

PTJ הופכת לספקית עיבוד שבבי CNC של חברת עובש אירופית ידועה


אני תמיד חושב שהתפתחות תעשיית הייצור הפיזי חייבת לקחת זמן מסוים לצבור ולזרז. שלב אחר שלב, לאט לאט לצמוח ולצמוח. PTJ עבר בדרך, למרות שזה קשה, אבל גם רווחים. לא כל כך שהרווח שלנו הוא PTJ חזק יותר ויותר, עדיף שקיבלנו יותר ויותר הכרה ותמיכה של לקוחות. זה מה שאנחנו מרוצים ממנו. גאה. מסיבה זו עלינו לעבוד קשה יותר כדי לשרת כל לקוח.

PTJ הופכת לספקית עיבוד שבבי CNC של חברת עובש אירופית ידועה
פרויקט אב טיפוס של לקוח אייק האירופי תמונה 1 (זמן:2015.12.21)

אני חושב שאנחנו צריכים להיות אסירי תודה. חג ההודיה יכול להעניק לנו יראה, ויראה יכולה לגרום לנו לתת את ליבנו. כאן אנו רוצים להודות לאייק על תמיכתו רבת השנים. מאז שיתוף הפעולה בשנת 2007, שיתפנו פעולה עם מאות פרויקטים ויותר מ -1,000 סטים של ייצור חלקים ומתקנים. אמנם זה עשוי להיות גם לא נעים, אך יותר מהשמחה שלנו להתמודד עם מוצרים מלקוחות בתעשיות שונות ברחבי העולם, אך לאחר שהתגבר על כל קושי טכני, הדבר אימן את PTJ באופן בלתי מורגש לצוות עם יעילות לחימה סופר.

מטה אייק באירופה, אך כל רשתות האספקה ​​נמצאות בסין. הם כוללים מגוון רחב של סוגי תבניות ותעשיות, כולל תבניות ניסיוניות, תבניות פשוטות, תבניות יצוא מדויקות, תבניות גומי מסיליקון וכו ', כל עוד מדובר בחלקי מתכת או באבות טיפוס מפלסטיק, בין אם באיזו תעשייה, כמעט אף אחד לא מגיע , אך המהירות היא המחויבות שלהם לכל הלקוחות. בשנים האחרונות אנו שותפים קרובים של אייק וספק האב-טיפוס הגדול ביותר שלהם. בזכות המאמצים של כולם הם הפכו לאב טיפוס ידוע ויצרן עובש באירופה. עד 2018 היא נרכשה על ידי קבוצת עובש מהיר אמריקאית גדולה. לאחר מכן, שיתוף הפעולה שלנו התחיל להיות עם כמה בעיות קטנות. חנות PTJ מפתחת כל הזמן, משדרגת ציוד באופן רציף, משפרת את כוחה ומקדישה לספק ללקוחות חלקים טובים יותר ומוצרי פלסטיק של אב-טיפוס, דבר הברור בתוצאות שאנו מעניקים ללקוחות.

קישור למאמר זה: PTJ הופכת לספקית עיבוד שבבי CNC של חברת עובש אירופית ידועה

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


PTJ הופכת לספקית עיבוד שבבי CNC של חברת עובש אירופית ידועהPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.