האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

PTJ חנות חלקים רפואיים בהתאמה אישית ללקוח יפני

PTJ חנות חלקים רפואיים בהתאמה אישית ללקוח יפני

שבחים טובים מלקוחות יפן


חנות PTJ היא חברה נהדרת לעבוד איתה. אנו משתמשים בהם בכל פעם שיש לנו צרכי עיבוד עבור אב טיפוס שעליהם אנו עובדים, הם תמיד מגיבים מאוד ועוזרים ביותר. הם מציעים תובנות לגבי דרכי חידוד העיצוב והם תמיד מהירים במיוחד ובמחיר סביר. ממליץ עליהם בחום, הם החנות היחידה שאנו משתמשים בה יותר , אני מאוד מרוצה מההתקדמות של פרויקט אצבעון השבבים המעובד.
                                                                                             —- לקוחות יפן מסאיוקי יאמאזאקי

PTJ חנות חלקים רפואיים בהתאמה אישית ללקוח יפני
 מר יאמאבאשי מסארו צפה במכונת CNC המפעילה את המכונה.

ייצור מכשירים רפואיים הינו הנדסת מערכות מסובכת מאוד. אי אפשר להיות מכוסה על ידי מפעל לעיבוד חלקים מכניים מדויקים. הזמנות רבות לעיבוד חלקי דיוק חייבות להסתמך על רכש חיצוני. יתר על כן, ככל שחברות המכשור הרפואי ידועות יותר, כך הן זקוקות יותר לחברות עיבוד מכניות כספקות, ויצרו שרשרת אספקה ​​בשיתופית בוגרת. שיתוף פעולה פתוח זה מאפשר גם לספק את רמת הביצועים של מכשירים רפואיים באופן רציף כדי לשרת טוב יותר את החזית הקלינית.

עם הופעתה הפתאומית של תעשיית עיבוד חלקי הדיוק בסין, חברות מכשור רפואי בינלאומיות העבירו הזמנות לחברות סיניות. בדונגגוואן, מפעלים רבים לעיבוד חלקי מכונות דיוק פופולריים מאוד בקרב לקוחות בחו"ל. ה עיבוד שבבי רפואי שירותי ציוד רפואי אינם רק מעולים באיכותם, אלא גם המחיר הוא תחרותי למדי בשוק הבינלאומי. לדוגמה, חנות הייצור של PTJ שלנו מקבלת לעתים קרובות הזמנות לעיבוד מכשירים רפואיים מיפן, דרום קוריאה וטייוואן, והמחיר והאיכות מספקים למדי.

לאחרונה, יש לקוח יפני בדונגגוואן, מר מסאהירו יאמבו, שמצא את מפעל העיבוד של חלקי מכונות דיוק שלנו כדי לדון בשיתוף פעולה. התברר כי מסעו לסין היה לבחור ספקים של חלקי דיוק לחברות המכשור הרפואי שלהם. עבור חנות PTJ, כמובן, מדובר בלקוח גדול שנפל מהשמיים. אני לא יכול לחכות לזה, ואני מקווה שלקוחות יפנים יבואו לראות את זה מוקדם יותר. מר מסאהירו יאמאבאשי אמר כי במפעל שהם מחפשים יש שתי תקנות נוקשות, ויש מקרים של עיבוד מכשירים רפואיים שיכולים לבצע עיבוד דיוק גבוה!

חברת PTJ Shop מייצרת חלקי דיוק למכשור רפואי, לא רק בשוק המקומי, אלא גם ללקוחות זרים. מכיוון שיש לנו ציוד עיבוד ברמת דיוק גבוהה, אנו יכולים לקבל כל כך הרבה הזמנות לקוחות. פקיד סחר החוץ של החברה, מר מסאהירו יאמאבאשי, ביקר במפעל וראה את מקרי הטיפול הרפואי וציוד עיבוד חלקי דיוק גבוהים במקום. החוזה סוכם במקום!

קישור למאמר זה: PTJ חנות חלקים רפואיים בהתאמה אישית ללקוח יפני

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


PTJ חנות חלקים רפואיים בהתאמה אישית ללקוח יפניPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.