האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

PTJ מפתחת תהליך ציפוי משטח חדש עבור חומר PEEK

PTJ מפתחת תהליך ציפוי משטח חדש עבור חומר PEEK

PTJ מפתחת תהליך ציפוי משטח חדש עבור חומר PEEK


על מנת לענות על הצרכים המיוחדים של הלקוחות לביצועי PEEK, החברה פיתחה לאחרונה את תהליך ציפוי פני השטח של PEEK. ניתן לחלק את התהליך ל: ציפוי כימי וגלוון. נכון לעכשיו, ציפויי המתכת על גבי משטח ה- PEEK שניתן להשתמש בהם לציפוי הם: זהב, כסף, נחושת, ניקל, כרום.

PTJ מפתחת תהליך ציפוי משטח חדש עבור חומר PEEK

PTJ מפתחת תהליך ציפוי משטח חדש עבור חומר PEEK -PTJ מכונות CNC חנות

מכיוון שלפלסטיק הנדסי מיוחד בעל ביצועים גבוהים יש תכונות בידוד טובות, ערך עמידות פני השטח של PEEK יכול להגיע ל -103 אוהם בתהליך השינוי המרוכב, והתנגדות פני השטח של PEEK יכולה להגיע לעשרות אוהם דרך עיבוד שבבי הצצה תהליך ציפוי משטח, שיכול לענות טוב יותר על דרישת הלקוחות ליישומי PEEK בתנאים קשים. בפרט, הוא יכול לענות על כמה יישומים מיוחדים בתעשייה הדורשים מוליכות חשמלית, חוזק דיאלקטרי ומיגון אותות.

נכון לעכשיו, עובי הציפוי המגלוון על משטח ה- PEEK שלנו יכול להיות 0.03-0.013 מ"מ, הציפוי הכימי על פני ה- PEEK אחיד, ההדבקה חזקה, המוליכות יכולה להגיע ל 100% ובדיקת ריסוס המלח הנייטרלית יכולה להגיע 12000 שעות.

קישור למאמר זה: PTJ מפתחת תהליך ציפוי משטח חדש עבור חומר PEEK

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


PTJ מפתחת תהליך ציפוי משטח חדש עבור חומר PEEKPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.