האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

Shot Real Cnc עיבוד שבבי מנורת LED מנורת בסיס

Shot Real Cnc עיבוד שבבי מנורת LED מנורת בסיס

Shot Real Cnc עיבוד שבבי מנורת LED מנורת בסיס ליציקה עבור הלקוח הטורקי


חלקי הבסיס של מנורת הנורה מעובדים על ידי PTJ Shop עבור לקוחות טורקיים. החומר הוא אלומיניום טיפול שטח הוא חמצון אמיתי, שיכול להבטיח 10 שנים ללא שינוי צבע, ואושר פה אחד על ידי הלקוחות.

Shot Real Cnc עיבוד שבבי מנורת LED מנורת בסיס
Shot Real Cnc עיבוד שבבי מנורת LED מנורת בסיס

הלקוח הטורקי ראה מאליבאבא שהחברה שלנו טובה בעיבוד אביזרי LED ולכן הם שאלו על ההסמכה והתעודה של PTJ Shop וידעו כי PTJ Shop היא חברה עם יותר מ -10 שנות ניסיון, אז הם החליטו להציב הזמנת דוגמה לחנות PTJ.

קישור למאמר זה: Shot Real Cnc עיבוד שבבי מנורת LED מנורת בסיס

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


Shot Real Cnc עיבוד שבבי מנורת LED מנורת בסיסPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.