האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

התאמה משוערת ועיבוד NC של ציוד אליפסה

התאמה משוערת ועיבוד NC של ציוד אליפסה

הילוכים סגלגלים נמצאים בשימוש נרחב בתעשיית מכונות אוטומטיות ומכשירים, והם סוג של הילוכים לא מעגליים. אם נדרש בקפדנות, ניתן לייצר את הציוד האליפטי כהלכה רק במעצב ההילוכים CNC, אך מעצב הציוד CNC נדיר מאוד. במקרה של קבוצות קטנות, הציוד האליפטי מצויד בארבע קשתות, ואז הציוד האליפטי מותקן על מכונת CNC הרגילה. העיבוד יכול לעמוד בדרישות הדיוק הכלליות, שהוא גם אמצעי חירום לפתרון הבעיה.

התאמה משוערת ועיבוד NC של ציוד אליפסה

חישוב הקשת המשוערת של עקומת זווית ההילוכים האליפטית. בהתחשב בפרמטרים של הילוך אליפטי: מספר השיניים Z, המודולוס m, הציר החצי-גדול של האליפסה a והציר החצי-קטין b של האליפסה. מספר השיניים בקטע AE הוא 2, ויש 2 (m + נקרא = Z כפי שמוצג, ואז יש: פיתרון סימולטני, אז יש קואורדינטות של נקודה: על פי הקשר הגיאומטרי, הקטע החלופי AB AB על ניתן להשיג את האליפסה. לדוגמה, השתמש ב- 2 לקשת הסימטרית AB-CD, AD-BC החליפו את עקומת המפלס האליפטי, והפכו לכל קשת למספר מלא של שיניים. במצב זה, מצא את הרדיוס והמרכז של קשת תחליף, כמו גם את הקואורדינטות של נקודה A ורדיוס קטע AD. הקואורדינטות של R1, R2 ומרכז המעגל 1, 2 כאשר האקסצנטריות אינה גדולה, מספר שיני הילוך Z- ואורך קשת האליפסה ל- L יש נוסחה משוערת: עגול R1, R2 למכפילים שלמים של 0.5, קואורדינטות המרכז: AG ו- AF הזווית המרכזית המקבילה היא: הכוח, קשיחות השבר, יכולת ההשפעה של כלי הקרמיקה שופרו מאוד ובגלל המצוינים שלהם יציבות כימית, יציבות תרמית וטובה התנגדות ללבוש, זה יכול להיות יותר מסגסוגות קשות עם מהירויות חיתוך גבוהות יותר לחיתוך. ניטריד בורון קוביק הוא חומר הכלי הטוב ביותר לחיתוך במהירות גבוהה של פלדה מוקשה, ברזל יצוק מקורר, סגסוגות טיטניום וחומרים אחרים. כלי יהלום רב-גבישי הם סגסוגות אלומיניום חיתוך במהירות גבוהה, סגסוגות מגנזיום וסגסוגות סיליקון. חומר כלי אידיאלי לחומרים כגון מתכות לא ברזליות ולא מתכות


אנא שמור את המקור והכתובת של מאמר זה לצורך הדפסה מחודשת: התאמה משוערת ועיבוד NC של ציוד אליפסה


מינגה חברת הליהוק למות מוקדשים לייצור ולספק חלקי יציקה איכותיים וביצועים גבוהים (חלקי חלקי יציקת מתכת כוללים בעיקר יציקה למות דקים,ליהוק קאמר חם,יציקה למות קאמרית קרהשירות עגול (שירות ליהוק למות,עיבוד שבבי Cnc,ייצור עובש, טיפול פני שטח) .כל יציקת אלומיניום מותאמת אישית, מגנזיום או זאמאק / אבץ למות יציקה ודרישות יציקה אחרות מוזמנים לפנות אלינו.

התאמה משוערת ועיבוד NC של ציוד אליפסה

תחת השליטה של ​​ISO9001 ו- TS 16949, כל התהליכים מתבצעים באמצעות מאות מכונות יציקה מתקדמות, מכונות בעלות 5 צירים ומתקנים אחרים, החל מפוצצים ועד מכונות כביסה אולטרה סוניק. לא רק יש לה ציוד מתקדם אלא גם בעל מקצוע מקצועי. צוות מהנדסים, מפעילים ופקחים מנוסים כדי להגשים את עיצוב הלקוח.

התאמה משוערת ועיבוד NC של ציוד אליפסה

יצרן חוזה של יציקות למות. היכולות כוללות חלקי יציקת אלומיניום בתא קר מ 0.15 ק”ג. עד 6 ק”ג, הגדרת שינוי מהיר ועיבוד שבבי. שירותי ערך מוסף כוללים ליטוש, רטט, ליטוש, פיצוץ זריקה, צביעה, ציפוי, ציפוי, הרכבה, וכלים. החומרים שעובדים איתם כוללים סגסוגות כגון 360, 380, 383 ו- 413.

התאמה משוערת ועיבוד NC של ציוד אליפסה

סיוע בעיצוב הליהוק למות אבץ / שירותי הנדסה במקביל. יצרן מותאם אישית של יציקות אבץ מדויקות. ניתן לייצר יציקות מיניאטורות, יציקות למות בלחץ גבוה, יציקות עובש מרובות-שקופיות, יציקות עובש קונבנציונאליות, תבניות יחידות ויציקות עצמאיות ויציקות אטומות חלל. יציקות יכולות להיות מיוצרות באורכים ורוחבים עד 24 אינץ ‘בסובלנות של +/- 0.0005 אינץ’.  

התאמה משוערת ועיבוד NC של ציוד אליפסה

יצרן מוסמך ISO 9001: 2015 של מגנזיום יצוק. היכולות כוללות יציקת מגנזיום בלחץ גבוה עד 200 טון תא חם & 3000 טון תא קר, עיצוב כלים, ליטוש, יציקה, עיבוד שבבי, צביעה באבקה ונוזל, QA מלא עם יכולות CMM , הרכבה, אריזה ומשלוח.

התאמה משוערת ועיבוד NC של ציוד אליפסה

מוסמך ITAF16949. כולל שירות ליהוק נוסף – יציקת השקעות,יציקת חול,ליהוק כוח משיכה, ליהוק קצף אבוד,יציקה צנטריפוגלית,יציקת ואקום,יציקת עובש קבועההיכולות כוללות EDI, סיוע הנדסי, דוגמנות מוצקה ועיבוד משני.

התאמה משוערת ועיבוד NC של ציוד אליפסה

תעשיות יציקה חלקי תיאור מקרים של: מכוניות, אופניים, כלי טיס, כלי נגינה, כלי שיט, מכשירים אופטיים, חיישנים, דגמים, מכשירים אלקטרוניים, מארזים, שעונים, מכונות, מנועים, רהיטים, תכשיטים, ג’יג’ים, טלקום, תאורה, מכשירים רפואיים, מכשירי צילום, רובוטים, פסלים, ציוד סאונד, ציוד ספורט, כלי עבודה, צעצועים ועוד. 


מה נוכל לעזור לך לעשות בהמשך?

עבור לדף הבית של למות ליהוק סין

חלקי יציקהגלה מה עשינו.

→ טיפים קשורים לגבי שירותי הליהוק למות


By יצרנית יציקת המינגים מינגה קטגוריות: מאמרים מועילים |חוֹמֶר תגיות: , , , , , ,יציקת ארד,ליהוק וידאו,ההיסטוריה של חברה,יציקות אלומיניום תגובות כבויות