האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

סיבוב CNC

פועל מ -2000 מטרים רבועים. PTJ מספקת שירותי מפנה CNC באיכות הגבוהה ביותר עבור לקוחות ברחבי סין ומחוצה לה.

אנו גאים להציע לכם את שירותי עיבוד המחרטה שלנו ב- CNC שאנו מוכנים לספק עבור חלקי הפיכה המדויקים שלכם ב- CNC שיעמדו ויעלו על דרישותיכם. ציוד הפיכת CNC החדשני שלנו מחזיק בסבילות קרובות ומספק גימורים חלקים.

שירותי הפיכת CNC שלנו מסוגלים להפוך חלקים באורך של עד 25 אינץ ‘ועומדים בסבילות חזקות במיוחד של ± 0.0002 “. אנו יכולים במכונה כל סוג של חומר, כולל כל סוגי הפלדה, ברזל יצוק, אלומיניום, נחושת, פליז וברונזה, כמו גם פלסטיק כגון ניילון, אצטל, PTFE ופיברגלס. כל החומרים הללו הם RoHS, דיווחי החומר ניתן לספק על פי בקשה. אנו מכינים מיציקות, מלאי בר, ​​צלחות ועוד. אנו יכולים לעבוד בממדים סטנדרטיים או במדדים בהתאם לצרכים שלך.

עם היכולת להתמודד עם כל צרכי הייצור הייחודיים של לקוחותינו, החל בייצור בנפח נמוך ובפרוטוטייפ, PTJ מציעה שירותי סיבוב CNC מהשורה הראשונה ליצירת מוצרים מורכבים מאוד. צרו איתנו קשר עוד היום למידע נוסף.

ראה להלן דוגמאות של מוצרים מיוצרים.