האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

שירותי תכנות CAD ו- CAM

ב- CAD / CAM (עיצוב בעזרת מחשבים / ייצור בעזרת מחשבים), מוצרים מתוכננים בעזרת מחשבים. זהו מונח כללי המשמש למספר טכנולוגיות, כגון תוכנת דוגמנות ועיצוב מחשבים, אבות טיפוס מהירים ושליטה מספרית במחשב. חברת PTJ בע”מ יכולה לספק לכם שירותי תכנות CAD / CAM איכותיים.

שירותי תכנות CAD ו- CAM הניתנים על ידי PTJ Inc.
ישנם אינספור יתרונות של שימוש בשירותי תכנות CAD / CAM מאיתנו. הנה רשימה של שירותים שנוכל לספק לך:

1. עדכון על סטטוס התוכנית: לאחר שתשמור על שירותים מ- PTJ Inc., באחריותנו לעדכן אותך בסטטוס התוכנית. כדי לעזור לך לבצע את העבודה ביעילות וכפי שאתה מצפה, אנשי המקצוע שלנו יעבדו עם המהנדסים שלך. באמצעות השירות שלנו תוכל לראות סטטוס חי של עבודתך על גבי מסך המחשב שלך.

2. שירות תכנון מקיף: שירותי קבלנות מאיתנו מזכים אתכם בשירות תכנון מקיף לכלי ומתקן. אנו מספקים ללקוחותינו עיצובים כמודל CAD ותכנית מוצקה. בנוסף לכך, אנו יכולים גם לתכנת ולספק גופים, יחד עם תיעוד מתאים.

3. ספרי הפעלה מפורטים: אנו יכולים לספק לך ספרי הפעלה מפורטים בפורמט שניהם, דיגיטלי או להדפסה. ספרי ההפעלה מורכבים מכל דבר, החל מרשימת המחזיקים, ציורי פיקוח למפעילים משלימים ורשימות כלים, לתכנון מפות, תמונות הגדרה לפני ואחרי כל רצף, ושרטוטים משלימים לבדיקת מפעיל.

4. קשרים עם יצרני כלים: יש לנו קשרים עם מספר יצרני כלים ידועים ואמינים. זה מאפשר לנו להשתמש בכלים לפי המפרט שלך.

שירותי תכנות CAD CAM מצטיינים – בניית הקרן הנכונה
בשלבי הפרויקט הראשוניים אנו משתמשים בטכנולוגיות מתקדמות ובשיטות כמו מדגמים, רישומי CAD ודוגמנות תלת ממדית. בשלבים שונים של פיתוח פרויקטים, אנו משתמשים בייצור בעזרת מחשב, ייצור, בחירת חומרים ויישומים.

אימוץ תהליכים מיוחדים לשלבי הייצור השונים מאפשר לנו להרחיב את המומחיות שלנו ללקוחות שלנו כדי לעזור להם לבנות מוצרים המשפרים את העובד הכללי כמו גם את יעילות התהליך. השירותים שלנו מועדפים על אופטימיזציה של תהליכים ותפקודים עסקיים שונים על פני כמה תעשיות וגיאוגרפיות. PTJ זכה לכבוד מ- MFG.com.

ב- PTJ Inc. יש לנו צוות מומחים שיש להם ניסיון של חיים שלמים במתן שירותי התכנות CAD ו- CAM. לאחר ששירתנו מגוון עצום של תעשיות, כגון מוליכים למחצה, ימי, מזון, חלל, צבא ורפואה, יש לנו ידע עצום בשירותים שלנו. האם אתה מעוניין? אנא התקשר אלינו בהקדם. אתה יכול ליצור קשר עם אנשי המקצוע שלנו במספר החיוג שלנו. אחרת, אתה שולח לנו את הדרישות שלך בדוא”ל [email protected].