האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

כרסום CNC

PTJ מספקת שירות כרסום CNC מקיף ואיכותי ממתקן עיבוד של 2000 מטר רבוע מומחה בדונגגוואן, סין.

חלקי כרסום CNC הם תהליך העיבוד הנפוץ ביותר. זהו תהליך המסיר את החומר מפיסת העבודה באמצעות חותכים סיבוביים. מכונות כרסום מסוג CNC מסווגות לעיתים קרובות לפי מספר הצירים שיש להם. הציר לתנועה אופקית נקרא X ו Y. והציר לתנועה אנכית נקרא ZA מכונת כרסום משותפת לעיתים קרובות יש את זה שלושה צירים X, Y, Z. כדי לענות על הדרישה של כמה רכיבים מורכבים לייצר, יש כיום 5 צירים, 6 צירים נפוצים יותר .

PTJ הוא מפעל חלקי כרסום CNC מקצועי. יש לנו 8 סטים מרכזי עיבוד שבבי CNC, חלק ממחשבי ה- VMC של WORTHY כוללים חיבור ציר רביעי, המאפשר לנו לבצע מכונות של כמה פרצופים של חלק בשבב אחד, ומשפר את הדיוק במיקום היחסי של התכונות. יכולנו להגיע לסבילות הדוקות מאוד, 0.001 מ”מ אפשרי עבורנו.

אנו מתמחים במתכות כגון אלומיניום, פלדה וטיטניום, ואנו מיומנים בעבודה עם ניקל, מגנזיום וסגסוגות אקזוטיות אחרות. יש לנו גם את היכולת לייצר מסוגים שונים של חומרי גלם, כולל מלאי בר, ​​יציקות, פרזול ופלדת מתכת. השירותים המשניים כוללים הרכבה, ריתוך (היתוך / התנגדות), ייצור, צביעת אפוקסי, ניקוי, גימור חם, ו- EDM. אנו מציעים בדיקת חדירה פלואורסצנטית וחלקיקים מגנטיים ויש לנו כמה מכונות מדידת קואורדינטות לבדיקה מפורטת.

PTJ זכתה למוניטין שלה בייצור החלקים המותאמים אישית האיכותיים ביותר עבור לקוחותינו ומחויבת לספק לכל לקוח פתרון מותאם אישית ליישום שלהם. התקשרו עוד היום כדי לראות כיצד אנו יכולים לעזור לכם.

ראה להלן דוגמאות של מוצרים מיוצרים.