האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

עלינו

חברת PTJ Manufacturing Co., Limited הוקמה בשנת 2007, עם הון רשום של 3 מיליון, והיא מעסיקה כיום למעלה מ- 200 עובדים. אנחנו אחת מחברות עיבוד שבבי CNC הטובות ביותר בסין, ומתמחות בייצור חלקי עיבוד שבבי CNC בעלות נמוכה. המוצרים משמשים בעיקר בתעשייה רפואית, אלקטרונית, חללית, מכנית, תקשורת, צעצועים, ציוד חכם ותעשיות אחרות.

השקענו הרבה סביבות איכות וייצור. בשנת 2015 עברנו את סקירת מערכת האיכות של חברת SGS וקיבלנו את תעודת “ISO9001: 2015” הראשונה. בשנת 2016 עברנו את סקירת מערכות הסביבה של חברת SGS. PTJ יישמה בקפידה כל תקנה בפרטי הניהול בהתאם ל- ISO, והבטיחה באופן מלא את איכות המוצר בעיבוד CNC ושביעות רצון הלקוחות.

יכולות עיבוד שבבי CNC

ל- PTJ יש מכונות CNC אנכיות, אופקיות, 3 צירים, 4 צירים ו- 5 צירים עם סובלנות של ± .0002 ב ו- ± .005 מ”מ, שניתן להשתמש בהן לייצור חלקי OEM. חומרים הניתנים לעיבוד על ידי עיבוד שבבי CNC הם פלדת פחמן, נירוסטה, אלומיניום, פלדה, פלדות סגסוגת, פליז, ניקל, קובלט, טונגסטן, טיטניום וכו ‘. יש לנו גם שירותים אחרים כגון שחיקה, כרסום, סיבוב, גזירה, קידוח , ליטוש, הקשה, הברגה, התזת חול, ליטוש, גימור רטט, בדיקת לחץ, כביסה והרכבה. טיפול החום של PTJ כולל T4, T5, T6 ו- T7, המאפשר ריתוך, חיבור דבק, מסמרת וצורות נקבוביות נמוכות.

  • דוגמאות מהירות software תוכנת עיצוב מקיפה מאפשרת לבצע את הדגימה תוך 7 עד 10 ימים.
  • איכות מעולה : סט שלם של ציוד בדיקה ותהליכי בקרת איכות הופך למוצרים מעובדים במכונות CNC.
  • צוות מנוסה : הצוות שלנו צבר ניסיון עשיר בעיצוב וייצור בחלקי עיבוד שבבי CNC, חלקי כרסום CNC וחלקי מחרטת. מה שיכול להבדיל אותנו מאחרים.
  • אספקה ​​בזמן : תהליך משלוח משובח והבטחת ספק טובה שאנחנו תמיד יכולים לספק את הסחורה בזמן.

יש לנו צוות מנוסה עבור שירות עיבוד שבבי CNC, טכנולוגיה מתקדמת, ציוד מעולה, ניהול קפדני הוא הבסיס לפיתוח והרחבה מתמשכים של החברה, והמוצרים המדויקים במכונות CNC זוכים באמון הלקוחות. אנו מאמינים כי באמצעות מאמצינו והמרדף הרציף שלנו, נוכל להשיג תועלת הדדית וזכייה עם לקוחותינו!