האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

בקרת איכות

בקרת איכות

האיכות חשובה לנו מאוד. בביטחון איכות PTJ פירושו חלק מדויק. זה משהו שאנחנו עושים כל יום ועשינו כל יום מאז שהתחלנו. PTJ מתחייבת לספק מוצרים ושירותים איכותיים העולים על הצרכים והציפיות השוטפים של לקוחותינו. איננו מתפשרים על איכות עם רווחיות, מה שאומר שאנחנו מתחייבים שתוכלו לסמוך על כך שחלקכם ייעשה במפרט מדויק, בזמן ובתקציב.

כל כלי המדידה שלנו מתוקנים בזמן הרגיל על מנת לשמור על דיוק. בינתיים, לכל ה- QC שלנו יש ניסיון של שנים, ואז הם יכולים להשתמש בכלי המדידה האלה בצורה נכונה מאוד. כל החלקים שתוכלו לקבל הם בקר איכותי ללא פשרות.

בנוסף לתיעוד האיכות ולנהלי האיכות שלנו, אנו תמיד מוכנים לעמוד בדרישות האיכות שנוצרו על ידי הלקוחות, כולל PPAP (תהליך אישור חלק הייצור, התהליך הרגיל להגשת דוגמאות, כולל הגשת אישורי חומר, הזמנת מקור, פריסה, ממדי תיעוד מדידה, תיעוד בדיקות פונקציונליות ודוח אישור ביצועים), FMEA (מצב כשל וניתוח השפעה) וכן הלאה. לקוחותינו מבקשים לעיתים תכניות בקרה, דפי ביקורת סופיים, הסמכת ציפוי או הסמכת טיפול בחום.

אנו מקדמים בברכה ביקורות לקוחות על מערכת האיכות שלנו, והעתקים של מדריך האיכות שלנו זמינים על פי בקשה.

סקירה על שירותי פיקוח מיוחדים

תהליכי בדיקה מיוחדים: CMM ושחרור עצמי של הלקוח
טווח CMM: 40 x 65 x 24 אינץ ‘
רכיבי הרכבה: קפיצים / אגוזים / ברגים

מידע נוסף

תעשיות המשרתות חלל: תעופה מסחרית / תעופה צבאית וכלי רכב
יישומים מיועדים: רכיבי מנוע סילון / נייר אוויר / שבשנים / בתי מנוע / ייצור מתכת / הלם / יתד גרירה / ריתוכים / מכלולים מורכבים

תקני התעשייה נפגשו: ISO 9000 / NADCAP (EDM, ריתוך היתוך, FPI / MPI) / MIL-STD-1595A / PWA-16 (ריתוך היתוך) / MIL-W-6858 / PWA-15 (ריתוך התנגדות) / MIL-L -26399 (בדיקות פנאומטיות והידראוליות)

פרויקטים של יעילות: הכשרה 5S

פורמטים של קבצים: SolidWorks AutoCAD