האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

שירותי עיבוד פריקה חשמלית

EDM מתייחס לעיבוד פריקה חשמלית. זהו תהליך מבוקר של הסרת מתכות. זה נעשה בעזרת שחיקת ניצוצות חשמליים. בתהליך EDM, ניצוץ חשמלי משמש ככלי חיתוך, ומסייע בשחיקת חומר מפיסת העבודה. לפיכך, ניתן ליצור תהליך מוגמר של צורה נדרשת. תהליך זה מסייע להשגת רמת דיוק גבוהה, והוא פתרון יעיל ליישומי עיבוד שבבי מאתגרים. ישנם סוגים שונים של תהליכי EDM. עם זאת, תהליך חוט EDM הוא אחד הסוגים הפופולאריים ביותר, אשר מועסקים במספר תעשיות. חוט EDM, המכונה גם EDM ניצוץ, הוא תהליך ייצור אלקטרו תרמי שבו החוט שקוע במים ללא יונים. זרם חשמלי מועבר דרך החוט, ויוצר ניצוץ חשמלי של חום עז עד 12000 מעלות צלזיוס). הניצוץ החשמלי חותך את החומר על ידי הסרת תכולת המתכת באמצעות התכה ואידוי. תוכן זה נשטף מיצירת העבודה בשטיפה בלחץ גבוה. לתהליך זה יש כמה מאפיינים אופייניים, מה שמקל על מכונת רכיבים מדויקים וחלקים מורכבים. PTJ Inc., היא אחת הספקיות המובילות של שירותי EDM חוטים. יש לנו ניסיון של 27 שנה בחלקי עיבוד שבבי לפריקה חשמלית מורכבת.

יכולות שירותי Wire EDM הניתנות על ידי PTJ Inc.
יכולות שירות ה- EDM החוטיות הבאות אפשרו לנו לשרת לקוחות בצורה יעילה.

1. אנו יכולים לספק לכם מוצרים באיכות גבוהה ודיוק המיוצרים באמצעות חיתוך EDM בעל 4 צירים.

2. סובלנות החיתוך של חיתוך EDM בחוט הן עד +/- .0001.

3. אנו יכולים לספק קוטרי חוט של 0.006 ″, 0.008 ″, 0.010 ″, ו 0.012 ″.

4. אנו מספקים שירותי EDM חוטים לנסיעה רחבה וגדולה בשולחן בגודל של עד 13.7 “x 19.68”.

5. ראש החיתוך “ציר Z” יכול להיות בגובה 11.8 ″.

6. שירותי EDM החוטים שאנו מספקים יכולים לספק חתכים מחודדים עד 45 מעלות. זה מבוסס על גובה חתיכת העבודה.

7. אנו משתמשים במכונות ובכלי העבודה המתקדמים ביותר, המסייעים בזירוז ההתקנות להפעלת ייצור ופרוטוטיפ.

8. אנו משתמשים בכמה תוכנות CAM המסייעות לנו לשפר את יכולת ההסתגלות של ייבוא ​​רישומים, קבצים או חלקים.

מכונות לייצור שבבים קונבנציונאלי מכניסות חום לחומרים על מנת לחתוך אותם. מבלי להחיל שום חום, זה הופך למשימה קשה לחתוך אותם או לעצב אותם. עם זאת, באמצעות חוט EDM ניתן לחתוך מתכות מבלי להחיל עליהן שום חום. תהליך זה מתאים ביותר למוליכים חשמליים טובים. חלק מהחומרים התואמים לטכניקה זו כוללים פלדת פחמן, קובאר, אינקונל, ברונזה, גרפיט פחמן, טיטניום, נירוסטה, נחושת, טונגסטן והסטלוי.

תעשיות המשתמשות ב- EDM?
שירותי עיבוד פריקה חשמלית נמצאים בשימוש נרחב בענפים הבאים:

1. ייצור מכשירים רפואיים: מכיוון שעיבוד חוט EDM מאפשר לחתוך או לעצב חומרים כמו פלדה מבלי לחמם אותה, שיטה זו היא בחירה אידיאלית של יצרני מכשירים רפואיים. בשיטה זו, ייצור של כמה מכשירים מצילי חיים העשויים פלדת פחמן הופך להיות קל יותר.

2. הכנת כלי, תבנית ועובש: בעזרת עיבוד שבבי EDM ניתן ליצור חורים ופרופילים עדינים מאוד. לפיכך, עיבוד פריקה חשמלית משמש לעיתים קרובות בייצור תבניות, תבניות וכלים והתאמה אישית.

3. יישומים צבאיים וחלליים: EDM נעשה שימוש נרחב בתעשיות הצבאיות והחלל לייצור חלקים לציוד חשוב. EDM משמשים לחיתוך כמה חלקים חלליים.

4. תעשיית הרכב: בתעשיית רכב תחרותית יש צורך בזמני מחזור קצרים ובקיצוץ בעלויות. אלה מוצעים על ידי EDM. בשל יעילותו ודיוקו, יצרני הרכב פונים גם לחברת EDM.

יישומים של Wire EDM:

בשל הרבגוניות שלה, יצרנים משתמשים בחוטי EDM למגוון רחב של יישומים כדלקמן:

אב טיפוס או הפקה

o ייצור מטבעות

קידוח חור קטן

o עיבוד חלקים מכניים

o עיבוד פירוק מתכות

o עיבוד עובש

עם ניסיון עצום לגבות אותנו, PTJ Inc. יכולה לספק לך את השירותים הטובים ביותר בכיתה בעיבוד פריקה חשמלית בחוטים. שירתנו מגוון רחב של תעשיות, כולל חלל, מזון, רפואה, צבא, ימי, אלקטרוניקה, מוליכים למחצה וכו ‘. האם אתה רוצה לדעת יותר על שירותי EDM החוט שלנו? אנא צור איתנו קשר עוד היום. תוכל לשלוח לנו בדוא”ל את הדרישות שלך בכתובת [email protected].