האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

כיצד לחשב את טונות הליהוק למות

כיצד לחשב את טונות הליהוק למות

נוסחת חישוב

נוסחת החישוב לבחירת מכונת הליהוק: כוח הידוק המכונה למות הליהוק (t) = 1.4 * יציקת השטח המוקרן * היחס בין השטח המוקרן של יציקת התבנית – השטח החזוי האורטוגרפי של הליהוק * מודולוס (CM2).

המונח של מכונת הליהוק מסומן על ידי כוח ההידוק של המכונה.

מכיוון שסגסוגת הליהוק הוא אגרוף במצב “במהירות גבוהה ולחץ גבוה”, אם מכונת הליהוק לא נעולה היטב, תתרחש טיסה של חומר רציני שתגרום לסכנות נסתרות של פגיעות בעבודה, אתר מבולגן ואיכות ירודה. של יציקות.

נוסחת החישוב לבחירת מכונת יציקה למות עבור חלקי יציקה למות היא כדלקמן:

  • כוח הידוק מכונה למות הליהוק (t) = 1.4 * יציקת שטח מוקרן * לחץ ספציפי
  • יציקת שטח מוקרן – שטח אורטוגרפי מוקרן של יציקות למות * מודולוס (CM2)

אם תבחר את מכונת הליהוק בנפרד מבחינת משקל או גודל

אתה יכול לעשות את זה:

גודל: בדרך כלל שטח היציקה של המוצר (כולל מערכת המזיגה), היחידה מחושבת בס”מ, מחולקת ב -2.5, והנתון המתקבל הוא דרישת המינימום למידות.
משקל: יש צורך לדעת את נפח המזיגה המרבי של המכונה. פרמטרים רבים של המכונה שונים מתצורת המכונה בפועל של צינור החומר ומכונת המרק. לדוגמא, נפח הזיגה התיאורטי של 1250 טון הוא 13-25.4 ק”ג. למעשה, למכונות יציקה למות רבות יש רק נפח מזיגה מקסימלי של 10-12 ק”ג; פרמטר המפעל של 1600 טון הוא נפח מזיגה של 17-32 ק”ג, שהוא למעשה כ-16-20 ק”ג (תלוי בכל תצורת המפעל).

הטונות של מכונת היציקה למות היא כוח ההידוק של מכונת היציקה, ולא כוח ההידוק. כוח ההידוק של מכונת היציקה למות מתממש על ידי כוח ההידוק של גליל ההידוק ומנגנון הרחבת כוח ההחלפה, ולא כוח גליל ההידוק. באשר לטונות של מכונת הליהוק, היא קשורה לשטח המוקרן הכולל של החלק למות הליהוק (כולל השטח המוקרן של החלק למות הליהוק, שקית סיגים, רץ צולב, אשוחית ועוגה ), עדיף לחשב את השטח המוקרן המדויק במקום להשתמש במקדם. מכיוון שמקדם המוצרים של חלקים גדולים לא יכול להיות גבוה מדי ומקדם המוצרים של חלקים קטנים גבוה יותר, נכון יותר לחשב את כוח ההידוק בהתבסס על השטח המוקרן בפועל של התבנית. באשר לבחירת לחץ היציקה, זה תלוי במורכבות הליהוק, בדרך כלל נע בין 500 בר ל 800 בר.

מכיוון שסגסוגת הליהוק הוא אגרוף במצב “במהירות גבוהה ולחץ גבוה”, אם מכונת הליהוק לא נעולה היטב, תתרחש טיסה של חומר רציני שתגרום לסכנות נסתרות של פגיעות בעבודה, אתר מבולגן ואיכות ירודה. של יציקות.

לכן, מכונת הליהוק למות יכולה לספק כוח עובש 160t, ומכונת הליהוק נקראת 160t.

הפעלה בפועל של חישוב תעשיית יציקות למות

המוצר שלי הוא xx גרם והגודל הוא xx * xx מ”מ. באיזה גודל מכונה עלי להשתמש כדי להדפיס אותה? “—— זו בעיה נפוצה בבחירת מכונות יציקה למות יציקה.

הבחירה במכונת יציקה למות כוללת בערך שלושה היבטים:

  • 1. הטונות של מכונת הליהוק קשורה לשאלה אם החומר יעוף
  • 2. גודל עובש, שקשור בשאלה אם ניתן להתקין את התבנית על מכונת יציקת המות

כמות מזיגה, שקשורה לשאלה האם ניתן לעצב את המוצר

כיצד לחשב את כמות המכונה למוצר?

בנוגע לבעיית חישוב הטון של מכונת יציקה למות, קשה לומר שזה לא קשה, אבל לא קל לומר שזה פשוט. כל עוד אתה מבין את הקשר, קל לחשב את נפח המכונה הנדרש למוצר.

ראשית קבע מושג כזה

הטונות של מכונת הליהוק מתייחס לכוח ההידוק של מכונת היציקה

כוח הידוק הוא הפרמטר הראשון שנקבע בעת בחירת מכונת יציקה למות. תפקידו של כוח ההידוק הוא בעיקר להתגבר על הכוח הבולט בחלל, לנעול את התבנית, למנוע את התזת המתכת המותכת ולהבטיח את הדיוק הממדי של היציקה.

אז בחזרה לשאלה המקורית, כיצד לחשב את כוח ההידוק של מכונת הליהוק למות? ראשית התבונן בנוסחה הבאה:

כוח הידוק מכונה למות הליהוק> כוח פתיחת עובש F1 × 1.1

אז מהו כוח פתיחת התבנית וכיצד לחשב אותה?

כוח פתיחת עובש מתייחס לכוח הפועל על החלל כדי לגרום לתבנית להתרחב במהלך ייצור יציקת המות. ניתן להשיג את כוח פתיחת התבנית על ידי הנוסחה הבאה:

אזור יציקה × לחץ יציקה

כיצד לחשב את טונות הליהוק למות

אזור יציקה A1 = a1 + a2 + a3 + a4 = שטח עוגה + אזור רץ + אזור מוצר + שטח שק סיגים

הערכת שטח כאשר התבנית אינה מעוצבת במלואה, אנו מכירים רק את השטח המוקרן a3 של המוצר, ואומדים אותו

  • a2 = 0.21a3
  • a4 = 0.12a3

שטח העוגה מבוסס על האגרוף

כוח פתיחת עובש F1 = לחץ יציקה Pp × שטח יציקה A1 + כוח רכיב נויטרונים Fc (חישוב כוח פתיחת עובש עם מחוון)

כשיש נויטרונים מחליקים, יש לחשב מולקולות נויטרונים

כיצד לחשב את טונות הליהוק למות

כוח החזרת נויטרונים Fr = שטח המוצר Ac × לחץ יציקה מחושב × 75%

כוח רכיב נויטרונים Fc = כוח החזרת נויטרונים Fr × tanθ

Mold opening force F1=(a1+a2)×Pp+a3×Pp×0.75+a4×Pp×0.25+Fc

חלוקת לחץ יציקה:

מכיוון שטמפרטורת התבנית אינה מתאימה והעברת הלחץ אינה אחידה, הלחץ המופעל על כל חלק מסווג ומחושב כדלקמן:

  • מחלקת מוצרים = לחץ יציקה מחושב × 75%
  • קטע שקית סיכה = לחץ יציקה מחושב × 25%
  • עוגה, חלק רץ = לחץ יציקה מחושב × 100%

אומדן לחץ יציקה:

אלומיניום: דרישת אטימות האוויר היא בדרך כלל מעל 80MPa, 60MPa אחרים

אבץ: כ 30MPa

כוח ההידוק צריך להיות פי 1.1 ומעלה מכוח פתיחת התבנית. אם כוח פתיחת התבנית גדול מכוח ההידוק, סביר להניח שמהבהב (זריקה קצרה) וגודל גדול, ולא ניתן לבצע ייצור בפועל.

לסיכום, ניתן לקבל את נוסחת החישוב הסופית של טונות מכונות יציקה למות:

כוח הידוק> כוח פתיחת עובש × 1.1 = אזור יציקה × לחץ יציקה = (אזור עוגה + אזור רץ + אזור מוצר + אזור שק סיגים) × לחץ יציקה × 1.1

יציקת מכונה למות יציקה = כוח הידוק / ​​10, יחידת כוח הידוק היא KN


אנא שמור את המקור והכתובת של מאמר זה לצורך הדפסה מחודשתכיצד לחשב את טונות הליהוק למות 


חברת ליהוק מינגה מוקדשת לייצור ולספק חלקי יציקה איכותיים וביצועים גבוהים (חלקי יציקת מתכת כוללים בעיקר יציקה למות דקים,ליהוק קאמר חם,יציקה למות קאמרית קרהשירות עגול (שירות ליהוק למות,עיבוד שבבי Cnc,ייצור עובש, טיפול פני שטח) .כל יציקת אלומיניום מותאמת אישית, מגנזיום או זאמאק / אבץ למות יציקה ודרישות יציקה אחרות מוזמנים לפנות אלינו.

כיצד לחשב את טונות הליהוק למות

תחת השליטה של ​​ISO9001 ו- TS 16949, כל התהליכים מתבצעים באמצעות מאות מכונות יציקה מתקדמות, מכונות בעלות 5 צירים ומתקנים אחרים, החל מפוצצים ועד מכונות כביסה אולטרה סוניק. לא רק יש לה ציוד מתקדם אלא גם בעל מקצוע מקצועי. צוות מהנדסים, מפעילים ופקחים מנוסים כדי להגשים את עיצוב הלקוח.

כיצד לחשב את טונות הליהוק למות

יצרן חוזה של יציקות למות. היכולות כוללות חלקי יציקת אלומיניום בתא קר מ 0.15 ק”ג. עד 6 ק”ג, הגדרת שינוי מהיר ועיבוד שבבי. שירותי ערך מוסף כוללים ליטוש, רטט, ליטוש, פיצוץ זריקה, צביעה, ציפוי, ציפוי, הרכבה, וכלים. החומרים שעובדים איתם כוללים סגסוגות כגון 360, 380, 383 ו- 413.

כיצד לחשב את טונות הליהוק למות

סיוע בעיצוב הליהוק למות אבץ / שירותי הנדסה במקביל. יצרן מותאם אישית של יציקות אבץ מדויקות. ניתן לייצר יציקות מיניאטורות, יציקות למות בלחץ גבוה, יציקות עובש מרובות-שקופיות, יציקות עובש קונבנציונאליות, תבניות יחידות ויציקות עצמאיות ויציקות אטומות חלל. יציקות יכולות להיות מיוצרות באורכים ורוחבים עד 24 אינץ ‘בסובלנות של +/- 0.0005 אינץ’.  

כיצד לחשב את טונות הליהוק למות

יצרן מוסמך ISO 9001: 2015 של מגנזיום יצוק. היכולות כוללות יציקת מגנזיום בלחץ גבוה עד 200 טון תא חם & 3000 טון תא קר, עיצוב כלים, ליטוש, יציקה, עיבוד שבבי, צביעה באבקה ונוזל, QA מלא עם יכולות CMM , הרכבה, אריזה ומשלוח.

כיצד לחשב את טונות הליהוק למות

מוסמך ITAF16949. כולל שירות ליהוק נוסף – יציקת השקעות,יציקת חול,ליהוק כוח משיכה, ליהוק קצף אבוד,יציקה צנטריפוגלית,יציקת ואקום,יציקת עובש קבועההיכולות כוללות EDI, סיוע הנדסי, דוגמנות מוצקה ועיבוד משני.

כיצד לחשב את טונות הליהוק למות

תעשיות יציקה חלקי תיאור מקרים של: מכוניות, אופניים, כלי טיס, כלי נגינה, כלי שיט, מכשירים אופטיים, חיישנים, דגמים, מכשירים אלקטרוניים, מארזים, שעונים, מכונות, מנועים, רהיטים, תכשיטים, ג’יג’ים, טלקום, תאורה, מכשירים רפואיים, מכשירי צילום, רובוטים, פסלים, ציוד סאונד, ציוד ספורט, כלי עבודה, צעצועים ועוד. 


מה נוכל לעזור לך לעשות בהמשך?

עבור לדף הבית של למות ליהוק סין

חלקי יציקהגלה מה עשינו.

→ טיפים קשורים לגבי שירותי הליהוק למות


By יצרנית יציקת המינגים מינגה קטגוריות: מאמרים מועילים |חוֹמֶר תגיות: , , , , , ,יציקת ארד,ליהוק וידאו,ההיסטוריה של חברה,יציקות אלומיניום תגובות כבויות