האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

שימוש במבער חמצן טהור להפחתת צריכת האנרגיה של חימום מוקדם של מצקת

שימוש במבער חמצן טהור להפחתת צריכת האנרגיה של חימום מוקדם של מצקת

במפעלי הפלדה של וו שתי סדנאות, סדנת ייצור פלדה אחת וסדנת ייצור הפלדה השנייה. בית המלאכה השני לייצור פלדות מייצר פלדה רגילה, ובית המלאכה הראשון לייצור פלדות מייצר בעיקר קבוצות קטנות של ציוני פלדה כגון פלדה מיוחדת. תהליכי הייצור כוללים טיפול מקדים במתכת חמה, ממיר ו- RH. סילוק ויציקה מתמשכת מייצרים כ -20 תנורים של פלדה מותכת ביום.

  צריכת היחידה של מזוט כבד לחימום מצקת בסדנה הראשונה לייצור פלדה גבוהה בהרבה מזו שבסדנה השנייה לייצור פלדה. אם הסדנה הראשונה לייצור פלדה היא 100, אז הסדנה השנייה לייצור פלדה היא 6.8. לכן, הפחתת כמות השמן הכבד המשמש במבער המחמם את מצקת הסדנה לייצור פלדה הפכה לנושא חשוב. על מנת להפחית את צריכת האנרגיה של חימום מראש של מצקת, הציג מכון וו ברזל ופלדה מבערי חמצן טהורים.

  על פי השוואת כושר הבעירה ומאפייני הבעירה של מבער החמצן הטהור ומבער האוויר, ניתן לראות שכאשר משתמשים במבער האוויר, החנקן המיותר (המהווה 79% מהאוויר) מועף פנימה, ולכן טמפרטורת הבעירה שלהבת תונמך. , הגדל את כמות גזי הפליטה והגדיל את אובדן החום. כאשר משתמשים במבער טהור דלק אוקסי, מכיוון שהמבער משתמש רק בחמצן הדרוש לבעירה, ניתן להעלות את טמפרטורת הבעירה של הלהבה ל -3000 ℃, וכמות גז הפליטה מופחתת מאוד, כך שאפשר לדכא את אובדן החום ואת ניתן להגביר את החום היעיל. צמצמו את צריכת השמן הכבד והפחיתו את עלויות הדלק.

שימוש במבער חמצן טהור להפחתת צריכת האנרגיה של חימום מוקדם של מצקת

  כושר החימום הנדרש על ידי מבער החמצן הטהור זהה לזה של מבער האוויר, והוא נדרש להיות מסוגל לחמם את טמפרטורת הציפוי העקשן של המצקת מכ- 600 מעלות צלזיוס למעל 1000 מעלות צלזיוס בכ -20 דקות. כאשר משתמשים במבער אוויר קונבנציונאלי, נפח הבעירה המקסימלי הוא 520 ליטר לשעה, ואילו מבער הדלק החמצן הטהור מגביר את החום האפקטיבי, ולכן נפח הבעירה המרבי הוא 350 ליטר לשעה, וזה מספיק.

   כאשר משתמשים במבער אוויר קונבנציונאלי, קיבולת החימום היא 20 מעלות צלזיוס / דקה כאשר כמות השמן הכבד שנשרף היא 450 ליטר לשעה, וכאשר משתמשים במבער החמצן הטהור, החום האפקטיבי מוגבר וכמות השמן הכבד צריבה היא 200 ~ 250L. במקרה של /hr, ניתן להשיג את אותה קיבול חימום של מבער אוויר.

לאחר הצגתו של מבער חמצן טהור, יעילות הבעירה משופרת. לכן, עליית הטמפרטורה של עקשן המצקת לפני מילוי הפלדה המותכת היא כדלקמן. לאחר חימום למשך 15 דקות, טמפרטורת העקשן תגיע ל 75 מעלות צלזיוס, ולאחר חימום למשך 20 דקות תגיע ל 100 מעלות צלזיוס, היא תגיע ל 125 מעלות צלזיוס לאחר חימום למשך 25 דקות.
   בהשוואה למבער האוויר, צריכת היחידה של דלק כבד מופחתת ב 46% לאחר אימוץ מבער החמצן הטהור, והשפעת החיסכון באנרגיה משמעותית מאוד.

על פי ההשוואה של עלות הדלק לפני ואחרי שיפור המבער, כאשר משתמשים במבער דלק אוקסי טהור, למרות שעלות החמצן עלתה, עלות הדלק הכוללת ירדה בכ- 37%. יחד עם זאת, הוא מפחית את פליטת ה- CO2 ותורם לשיפור הסביבה.


אנא שמור את המקור והכתובת של מאמר זה לצורך הדפסה מחודשת: שימוש במבער חמצן טהור להפחתת צריכת האנרגיה של חימום מוקדם של מצקת


מינגה חברת הליהוק למות מוקדשים לייצור ולספק חלקי יציקה איכותיים וביצועים גבוהים (חלקי חלקי יציקת מתכת כוללים בעיקר יציקה למות דקים,ליהוק קאמר חם,יציקה למות קאמרית קרהשירות עגול (שירות ליהוק למות,עיבוד שבבי Cnc,ייצור עובש, טיפול פני שטח) .כל יציקת אלומיניום מותאמת אישית, מגנזיום או זאמאק / אבץ למות יציקה ודרישות יציקה אחרות מוזמנים לפנות אלינו.

שימוש במבער חמצן טהור להפחתת צריכת האנרגיה של חימום מוקדם של מצקת

תחת השליטה של ​​ISO9001 ו- TS 16949, כל התהליכים מתבצעים באמצעות מאות מכונות יציקה מתקדמות, מכונות בעלות 5 צירים ומתקנים אחרים, החל מפוצצים ועד מכונות כביסה אולטרה סוניק. לא רק יש לה ציוד מתקדם אלא גם בעל מקצוע מקצועי. צוות מהנדסים, מפעילים ופקחים מנוסים כדי להגשים את עיצוב הלקוח.

שימוש במבער חמצן טהור להפחתת צריכת האנרגיה של חימום מוקדם של מצקת

יצרן חוזה של יציקות למות. היכולות כוללות חלקי יציקת אלומיניום בתא קר מ 0.15 ק”ג. עד 6 ק”ג, הגדרת שינוי מהיר ועיבוד שבבי. שירותי ערך מוסף כוללים ליטוש, רטט, ליטוש, פיצוץ זריקה, צביעה, ציפוי, ציפוי, הרכבה, וכלים. החומרים שעובדים איתם כוללים סגסוגות כגון 360, 380, 383 ו- 413.

שימוש במבער חמצן טהור להפחתת צריכת האנרגיה של חימום מוקדם של מצקת

סיוע בעיצוב הליהוק למות אבץ / שירותי הנדסה במקביל. יצרן מותאם אישית של יציקות אבץ מדויקות. ניתן לייצר יציקות מיניאטורות, יציקות למות בלחץ גבוה, יציקות עובש מרובות-שקופיות, יציקות עובש קונבנציונאליות, תבניות יחידות ויציקות עצמאיות ויציקות אטומות חלל. יציקות יכולות להיות מיוצרות באורכים ורוחבים עד 24 אינץ ‘בסובלנות של +/- 0.0005 אינץ’.  

שימוש במבער חמצן טהור להפחתת צריכת האנרגיה של חימום מוקדם של מצקת

יצרן מוסמך ISO 9001: 2015 של מגנזיום יצוק. היכולות כוללות יציקת מגנזיום בלחץ גבוה עד 200 טון תא חם & 3000 טון תא קר, עיצוב כלים, ליטוש, יציקה, עיבוד שבבי, צביעה באבקה ונוזל, QA מלא עם יכולות CMM , הרכבה, אריזה ומשלוח.

שימוש במבער חמצן טהור להפחתת צריכת האנרגיה של חימום מוקדם של מצקת

מוסמך ITAF16949. כולל שירות ליהוק נוסף – יציקת השקעות,יציקת חול,ליהוק כוח משיכה, ליהוק קצף אבוד,יציקה צנטריפוגלית,יציקת ואקום,יציקת עובש קבועההיכולות כוללות EDI, סיוע הנדסי, דוגמנות מוצקה ועיבוד משני.

שימוש במבער חמצן טהור להפחתת צריכת האנרגיה של חימום מוקדם של מצקת

תעשיות יציקה חלקי תיאור מקרים של: מכוניות, אופניים, כלי טיס, כלי נגינה, כלי שיט, מכשירים אופטיים, חיישנים, דגמים, מכשירים אלקטרוניים, מארזים, שעונים, מכונות, מנועים, רהיטים, תכשיטים, ג’יג’ים, טלקום, תאורה, מכשירים רפואיים, מכשירי צילום, רובוטים, פסלים, ציוד סאונד, ציוד ספורט, כלי עבודה, צעצועים ועוד. 


מה נוכל לעזור לך לעשות בהמשך?

עבור לדף הבית של למות ליהוק סין

חלקי יציקהגלה מה עשינו.

→ טיפים קשורים לגבי שירותי הליהוק למות


By יצרנית יציקת המינגים מינגה קטגוריות: מאמרים מועילים |חוֹמֶר תגיות: , , , , , ,יציקת ארד,ליהוק וידאו,ההיסטוריה של חברה,יציקות אלומיניום תגובות כבויות