האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

תהליך חיתוך הבקרה המספרית של חוט

תהליך חיתוך הבקרה המספרית של חוט

תהליך חיתוך הבקרה המספרית של חוט

חשוב מאוד למשתמשים להשתמש בכלי הפיכת חוטים לאינדקס להשחלה במחרטות CNC ובמרכזי עיבוד. הבחירה הנכונה וההגיונית של טכנולוגיית חיתוך החוטים חשובה מאוד.

תהליך חיתוך החוט תלוי במבנה החלקים המעובדים ובכלי המכונה CNC המשמש. באופן כללי, שימוש בקצה החיתוך הימני לעיבוד חוטים ימניים ושימוש בקצה השמאלי לעיבוד חוטים שמאליים יתרון בתמיכה יציבה של הלהב. כמובן שבאופן כללי ניתן ליישם גם את השיטה ההפוכה.

עקבי על מנת למנוע בלאי מוגזם בצד אחד של הלהב וקיצור אורך חיי הכלים ככל האפשר.

d2 ―― קוטר המגרש A angle זווית נטיית הלהב נקבעת בדרך כלל על ידי שיבו של כלי הפיכת החוט הניתן לאינדקס. הכלי הסטנדרטי הוא +, אך עבור כלי החוט הפנימיים בקטרים ​​של 16 מ”מ ו -020 מ”מ, אין מרווח בשל החלל הקטן. , אז זה לא יכול להיות מעובד כאשר נטיית הלהב גדולה מ -2 °.

שיטת ההזנה של הפיכת חוט נקבעת על ידי מכונת החיתוך, חומר היצירה, גיאומטריית הכנסה וגובה החוט שעובד במכונה. בדרך כלל ישנן ארבע שיטות ההזנה הבאות: * שיטת חיתוך נפוצה, הצד השמאלי והימני של כלי המפנה נחתכים בו זמנית, כוח רכיב החיתוך הצירי מתקזז במידה מסוימת, אשר מתגבר חלקית על תופעת כלי המפנה סטייה הנגרמת מכוח רכיב החיתוך הצירי. שני הצדדים מתלבשים באופן אחיד, מה שיכול להבטיח את צורת השן הברורה, אך ישנן בעיות כמו פינוי שבב לקוי, פיזור חום ירוד וכוח מרוכז. זה מתאים לחיתוך חוטים עם גובה של פחות מ 1.5 מ”מ. חותכי הזנה חד צדדיים ניזונים בזווית עם הכיוון הרדיאלי. הצ’יפס מתגלגלים מהלהב ליצירת רצועות בעלות פיזור חום טוב יותר. החיסרון הוא שהקצה השני מתקשה בגלל אי-חיתוך של חלק החיכוך. כיוון הזנה חד צדדית של חיתוך הזנה של 30 °. קצה החיתוך חותך משני הצדדים ליצירת שבבים מגולגלים, הסרת שבבים חלקה, פיזור חום טוב וערך חספוס משטח חוט נמוך. באופן כללי, זו השיטה הטובה ביותר לסיבוב נירוסטה, פלדת סגסוגת ופלדת פחמן. כ -90% מחומרי הברגה משתמשים בשיטה זו. עדיף להשתמש בשיטה זו לעיבוד חוטים על מחרטה CNC. באופן כללי, ניתן להתקשר למחזור קבוע והתכנות פשוט.

הצד השמאלי והימני מזין חיתוך לסירוגין, כלומר בכל פעם שההזנה הרדיאלית עוברים מרחק מסוים לרוחב שמאלה או ימינה, כך שרק צד אחד של כלי המפנה משתתף בחיתוך. שיטה זו משמשת בדרך כלל למחרטות ועיבוד חוטים לכל דבר למרחק בינוני של יותר מ -3 מ”מ, והתכנות על מחרטות CNC מסובך יותר.

כרסום חוטים משמש בעיקר לכלי CNC משעממים ומכונות כרסום כגון מרכזי עיבוד. באופן כללי, ניתן לעבד חוטים פנימיים בקוטר קטן (20 מ”מ) על ידי הקשה. עם זאת, לעיבוד חוטים פנימיים וקוטרים גדולים וחוטים חיצוניים, ישנן בעיות רבות בהברגה ובהברגות שרוול. לכן, חיתוך ברזל גרגר בינוני הוא העיבוד הטוב ביותר. אומר.

כרסום חוטים שונה מהפכת חוטים פלוס X. הסיבה לכך היא שחיתוך CNC בתבנית מתממש בעיקר באמצעות עיבוד הצמדה ותלת-ציריים של אינטרפולציה סלילית של כלי המכונה, כלומר, בעוד החיתוך הרגיש לקשת דו-ציריים מעובד, תנועת הזנה לינארית ראשונה בת שלושה צירים. מרחק התנועה הצירית נטחן. זהו תהליך כרסום חד-קצה. לכן, הדרך הטובה ביותר להאכיל היא להשתמש בשיטת חיתוך הזנה ישירה רדיאלית, כך ששני קצוות החיתוך יחתכו בו זמנית, והכוח יהיה אחיד יותר. , אשר יכול להבטיח את דיוק החוט, ותכנות ה- CNC פשוט יחסית.

שנית, בחירת סיבוב החוטים וחיתוך הטחינה בחירת פרמטרי חיתוך החוטים (מהירות חיתוך, כמות חיתוך לאחור, מספר מעברים) נקבעת על פי חומר הכלי והחלק. מהירות החיתוך של סיבוב חוטים היא בדרך כלל 25% ~ 50% נמוכה מזו של סיבוב רגיל. חשובה במיוחד גם בחירת כמות הגיבוי של החוט ומספר המעברים. בין אם ערך D נכון או לא קשור ישירות לשאלה האם התבנית הבינונית כשירה או לא. הכמות משפיעה ישירות על גודל כוח החיתוך. כמות החלק האחורי של מרבה הרגליים צריכה לעקוב אחר העיקרון של ירידה, כלומר, כמות החלק האחורי של גב הסכין חייבת להיות קטנה מכמות הקודמת, ואת הערך של החלק האחורי המינימלי של סכין לא תהיה קטנה מ. 5 בטן. שתי הטבלאות הבאות מספקות ערכי גיבוי של דפוס מדיה פנימי וחיצוני. טבלה זו מתאימה גם לכרסום חוטים.

טבלה 1 ערך הגדרת סכין גב אחורי של דפוס מטרי ISO (חוט חיצוני) (מ”מ) סכין אחיזה אחורית זמני חיתוך סכין גב גב זמן חיתוך לוח 2 ISO ערך סכין גב גב סכין (חוט פנימי) זמני חיתוך סכין גב קדמיום עבור CNC משעמם וטחינה כלים מכונתיים, למרות שכריתת חוטים מתממשת על ידי עיבוד אינטרפולציה של ספירלת הצמדה תלת צירית, השונה מסיבוב חוטים, עדיין ניתן להשתמש בבחירת כמות החיתוך על ידי סיבוב מדיה. פרמטרי החיתוך הרלוונטיים של התבנית. מכיוון שכרסום החוטים מתבצע על ידי חיתוך חד-קצה, מהירות החיתוך צריכה להיות מחצית מזו של סיבוב, ועדיין ניתן לבחור את כמות החיתוך האחורי בהתאם לסיבוב.

3. סיבוב הברגה וכרסום הכנת תכנית CNC עבור מחרטות CNC, הוראות התכנות הסטנדרטיות הכלליות של סיבוב חוטים הן G33 (חיתוך קבוע של המגרש), G34 (חיתוך פרפר בגובה המשתנה עם גובה גובה), G35 (מגרש משתנה עם חיתוך המגרש המצטמצם). המרחק הבינוני מוגדר על ידי / ושליט אדם, כאשר K /, A: תואמים את צירי ה- X וה- Z בהתאמה. עם זאת, מערכות CNC כלליות ויצרני כלי מכונה מספקים מחזורי שימורי הברגה לשימוש המשתמשים, ורק צריכים להזין את הפרמטרים הדרושים. ח. בעת עיבוד דפוסי פרפר מיוחדים, יש צורך להשתמש בפקודה G ובשיטת התכנות לחישוב נקודות התיאום בעצמך.

התכנות של עיבוד כרסום חוט שונה מזה של סיבוב CNC. פקודות אינטרפולציה קשתות G02 ו- G03 משמשות בעיקר, כלומר מתווספת אינטרפולציה ליניארית של הציר השלישי ואילו אינטרפולציה של קשת דו-ציר מתווספת ליצירת תנועת אינטרפולציה ספירלית. להלן החוט הפנימי הרגיל M30X 2, תכנית עיבוד כרסום CNC עמוקה של 14 מ”מ, קח את הסכין בחזרה ל -1.2 מ”מ, נאמץ את שיטת החיתוך הישירה הרדיאלית.

F200 לוקח פיצוי קצה, הזנה רדיאלית למצב הכלי האחוז אחורי. במהלך חיתוך של מאות שנים, זה נובע לרוב מנכונות הבחירה של כלים (כולל הוספות, שים וסוכת וכו ‘), שיטת הזנה, כמות חיתוך וכו’. משפיעה על איכות העיבוד של מרבה הרגליים, כגון: משטח החוט בעל הלם סימנים, ערך חספוס המשטח הוא 篼. זה יכול להיות בגלל הארכת יתר של חלקים או כלים, קשיחות לקויה, חיתוך מוגזם של מרכז הכלי ובחירה לא נכונה של כמות החיתוך, הלהבים והעקיצות וגורמים אחרים. ניתן להגדיל או להקטין את מהירות החיתוך, לקצר את הארכה החיצונית של הכלי, להתאים את גובה המרכז או שיטת ההזנה, לאמץ הזנה צדדית או הזנה רדיאלית, קירור נאות, להגדיל את מספר המעברים ופתרונות אחרים.

שחיקת כלים מהירה וחיי כלי עבודה קצרים נגרמות על ידי מהירות חיתוך מהירה מדי, קירור לא מספיק, זמני חיתוך רבים מדי ומותג שגוי של הלהב. ניתן להשתמש בו להפחתת מהירות החיתוך, קירור מלא, הפחתת מספר החיתוך, בחירת קשיות הלהב עמיד ללבוש D עם קשיחות טובה, שינוי זווית החיתוך, הגדלת הקירור, הגדלת מהירות החיתוך, הפחתת הכמות של הסכין האחורית, והתאם את המסגרת המרכזית.

בתהליך העיבוד המסורתי משרטטים ומתוחצבים תחילה את המשטח התחתון ואז מעבדים אותו במכונת המשעמם T611. במהלך העיבוד, כל תיקון צריך להיות מתוקן, וזה מטריד בהידוק, גוזל זמן ועתיר עבודה ויעילות נמוכה.

כושר העיבוד אינו מספיק. לכן, עיצבנו מתקן כלים מיוחד לסיבוב ולמשעמם לייצור סוגר מיסב (H7rr35 בגובה מרכזי של 257 שניות), שהוא הגודל העיקרי של חומר העבודה. על סמך זה, עיצוב גופי הכלים הוא כפי שמוצג. הנענע משמשת במחרטה CW6263.

המהדק מורכב מגוף ראשי 3 ומצ’אק מרוכז בעצמו בעל שלוש לסתות 4. הסר טופר אחד מהצ’אק בעל מרכז הלחץ העצמי בעל שלוש הלסתות. הקצה השמאלי של הגוף הראשי 3 מחובר עם הצ’אק ומהודק בבורג 1. השולחן הצדדי A ממוקם על משטח המיקום של סוגר המסב. לגוף הראשי שתי חריצים לתנועה חופשית של הטפרים. ראשית, ודא את מרכז תושבת המסב 5, ולאחר מכן השתמש בבחירה העצמית שלושת הטפרים עקב בחירה לא נכונה, כדי לשנות את שיטת ההזנה ולחתוך פינות.

הקצה המובנה בקצה החיתוך מגביר את מהירות החיתוך ומגדיל את הקירור. תוספות הקרביד המצופות משמשות לחיתוך עם הזנת צד משופרת.

עיוות פלסטי מוגזם של הכלי נובע מקירור לקוי, מהירות חיתוך גבוהה מדי, דרגת הלהב הלא נכונה וכמות האחיזה האחורית בכל פעם גדולה מדי. צריך להפחית את כמות האחיזה בחזרה, להגדיל את הקירור, להפחית את מהירות החיתוך, להגדיל את זמני החיתוך, להשתמש בקשיות גבוהה, סגסוגת קשה עמידה בפני שחיקה או להבי שכבת שו.

אם יש חור על החוט, יש להגדיל את מהירות החיתוך. השתמש בעקרון הריכוז האוטומטי של צ’אק מרכוז החיתוך 4 כדי להדק את החומר לעיבוד.

ואז מהדקים את הצ’אק כדי להדק את חומר העבודה.

השימוש ברכב במקום התנגשות עומד במלואו בדרישות העיצוב של סוגר הנושא, מבטיח דיוק ממדי ודיוק מיקום, וחוסך כתיבה ותיקון של חומר העבודה, מבטיח איכות ומשפר את יעילות העבודה פי 1.8 בהשוואה למשעמם.

ניתן לכוונן סוגרי מיסבים בגבהים מרכזיים שונים על ידי הוספת מגהצים, אך יש לחבר אותם באמצעות ברגים.

לפני השימוש, נדרשת התאמת איזון כדי למנוע השפעה של כוח צנטריפוגלי על איכות החומר וצלחת הלחץ על הציוד.


אנא שמור את המקור והכתובת של מאמר זה לצורך הדפסה מחודשת:תהליך חיתוך הבקרה המספרית של חוט 


מינגה חברת הליהוק למות מוקדשים לייצור ולספק חלקי יציקה איכותיים וביצועים גבוהים (חלקי חלקי יציקת מתכת כוללים בעיקר יציקה למות דקים,ליהוק קאמר חם,יציקה למות קאמרית קרהשירות עגול (שירות ליהוק למות,עיבוד שבבי Cnc,ייצור עובש, טיפול פני שטח) .כל יציקת אלומיניום מותאמת אישית, מגנזיום או זאמאק / אבץ למות יציקה ודרישות יציקה אחרות מוזמנים לפנות אלינו.

תהליך חיתוך הבקרה המספרית של חוט

תחת השליטה של ​​ISO9001 ו- TS 16949, כל התהליכים מתבצעים באמצעות מאות מכונות יציקה מתקדמות, מכונות בעלות 5 צירים ומתקנים אחרים, החל מפוצצים ועד מכונות כביסה אולטרה סוניק. לא רק יש לה ציוד מתקדם אלא גם בעל מקצוע מקצועי. צוות מהנדסים, מפעילים ופקחים מנוסים כדי להגשים את עיצוב הלקוח.

תהליך חיתוך הבקרה המספרית של חוט

יצרן חוזה של יציקות למות. היכולות כוללות חלקי יציקת אלומיניום בתא קר מ 0.15 ק”ג. עד 6 ק”ג, הגדרת שינוי מהיר ועיבוד שבבי. שירותי ערך מוסף כוללים ליטוש, רטט, ליטוש, פיצוץ זריקה, צביעה, ציפוי, ציפוי, הרכבה, וכלים. החומרים שעובדים איתם כוללים סגסוגות כגון 360, 380, 383 ו- 413.

תהליך חיתוך הבקרה המספרית של חוט

סיוע בעיצוב הליהוק למות אבץ / שירותי הנדסה במקביל. יצרן מותאם אישית של יציקות אבץ מדויקות. ניתן לייצר יציקות מיניאטורות, יציקות למות בלחץ גבוה, יציקות עובש מרובות-שקופיות, יציקות עובש קונבנציונאליות, תבניות יחידות ויציקות עצמאיות ויציקות אטומות חלל. יציקות יכולות להיות מיוצרות באורכים ורוחבים עד 24 אינץ ‘בסובלנות של +/- 0.0005 אינץ’.  

תהליך חיתוך הבקרה המספרית של חוט

יצרן מוסמך ISO 9001: 2015 של מגנזיום יצוק. היכולות כוללות יציקת מגנזיום בלחץ גבוה עד 200 טון תא חם & 3000 טון תא קר, עיצוב כלים, ליטוש, יציקה, עיבוד שבבי, צביעה באבקה ונוזל, QA מלא עם יכולות CMM , הרכבה, אריזה ומשלוח.

תהליך חיתוך הבקרה המספרית של חוט

מוסמך ITAF16949. כולל שירות ליהוק נוסף – יציקת השקעות,יציקת חול,ליהוק כוח משיכה, ליהוק קצף אבוד,יציקה צנטריפוגלית,יציקת ואקום,יציקת עובש קבועההיכולות כוללות EDI, סיוע הנדסי, דוגמנות מוצקה ועיבוד משני.

תהליך חיתוך הבקרה המספרית של חוט

תעשיות יציקה חלקי תיאור מקרים של: מכוניות, אופניים, כלי טיס, כלי נגינה, כלי שיט, מכשירים אופטיים, חיישנים, דגמים, מכשירים אלקטרוניים, מארזים, שעונים, מכונות, מנועים, רהיטים, תכשיטים, ג’יג’ים, טלקום, תאורה, מכשירים רפואיים, מכשירי צילום, רובוטים, פסלים, ציוד סאונד, ציוד ספורט, כלי עבודה, צעצועים ועוד. 


מה נוכל לעזור לך לעשות בהמשך?

עבור לדף הבית של למות ליהוק סין

חלקי יציקהגלה מה עשינו.

→ טיפים קשורים לגבי שירותי הליהוק למות


By יצרנית יציקת המינגים מינגה קטגוריות: מאמרים מועילים |חוֹמֶר תגיות: , , , , , ,יציקת ארד,ליהוק וידאו,ההיסטוריה של חברה,יציקות אלומיניום תגובות כבויות