האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

לאילו פרטים צריך לשים לב בעיבוד CNC

לאילו פרטים צריך לשים לב בעיבוד CNC

בתהליך של עיבוד שבבי מדויק, כל עבודה היא בעיה שיש לשים לב אליה, במיוחד במקרה של עיבוד שבבי CNC, יש חשיבות רבה לפרטי תהליך העיבוד. רק כך נוכל להשיג תוצאות מעשיות טובות בתנאי העבודה. אז לאילו פרטים צריך לשים לב בעיבוד CNC? בואו ללמוד על הנקודות הבאות יחד:

1. לפני עיבוד ה cnc, בדוק אם חלק מהמכונה מלא בשמן סיכה לפני העבודה, ואז התחל ובדוק אם המצמד ומערכת הבלמים תקינים, והפעל את המכונה בסרק במשך 1-3 דקות. כאשר יש למכונה כשלים נפוצים, אסור לפעול בפועל.

2. שמרו על היציבה הנכונה במהלך עיבוד ה cnc, והיה לכם חומר נפשי מספיק בכדי להתמודד עם העבודה. אם אתם מרגישים לא בנוח, עליכם לעזוב את התפקיד באופן מיידי ולהראות אותו בפני הקדרים המובילים. במהלך הפעולה בפועל, יש לרכז את הרעיון, לשוחח אסור, ולאסור שיתוף פעולה הדדי. אסור למפעילים לפעול בתנאי נסער ותשישות כדי למנוע תאונות בטיחות ולהבטיח את בטיחות התפעול. כל העובדים יבדקו האם לבושם עומד בתקני העבודה לפני כניסתם לתפקיד. אסור ללבוש סנדלים, נעלי עקב ובגדים המסכנים את הבטיחות. בעלי שיער ארוך חייבים לחבוש קסדות בטיחות.https://sheetmetal.top/

CNC処理でどのような詳細に注意を払う必要がありますか

3. כאשר ה- cnc מעבד ומפרק חלקים מדויקים, החשמל נכבה תחילה, ואחרי שיחידת תנועת האגרוף המהירה מפסיקה לפעול, אתה יכול פשוט להתחיל להתקין ולהתאים את התבנית. לאחר ההתקנה וההתאמה, העבר את גלגל התנופה של משאבת המים לבדיקה פעמיים כדי לבדוק אם התבניות השמאליות והימניות סימטריות ויעילות, האם הברגים יציבים והאם טבעת הקצה נמצאת במצב יעיל.

4. לעיבוד CNC, עליכם להמתין שכל אנשי הצוות האחרים יעזבו את אזור העבודה של המכונה ויסירו את השמש על שולחן העבודה לפני שתדליקו את החשמל להפעלת המכונה.