האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

עיבוד מתכות

עיבוד פריקה חשמלית (EDM), המכונה גם עיבוד שחיקת ניצוצות, מתייחס לעיבוד של חומר בעבודה במדיום מסוים באמצעות הפעולה החשמלית של פריקת הדופק בין אלקטרודת הכלים לאלקטרודת העבודה.
עיבוד פריקה חשמלית הוא טכנולוגיית עיבוד מיוחדת. סוגי המכונות שלה מחולקים לשני סוגים: מכונת ניצוץ רגילה ומכונת ניצוץ מראה. EDM נעשה שימוש נרחב בתעשיות ייצור עובש ועיבוד דיוק.

ניתן להשתמש בתהליך EDM לעיבוד חומרים סופר קשים ועבודות עבודה מורכבות שקשה לעבד אותם, וחומרים אלה קשים לעיבוד בשיטות חיתוך מסורתיות.
הם משמשים בדרך כלל לעיבוד חומרים מוליכים, כגון סגסוגת אלומיניום, פלדה, נירוסטה, סגסוגת טיטניום, סגסוגת אבץ, סגסוגת מגנזיום, נחושת, ואפילו חומרים קשים לעיבוד (כגון פלדת טונגסטן) משמשים גם לעיבוד מורכבים. חללים או קווי מתאר.
על מנת לחסוך את עלות ה- EDM, אנו מספקים הצעות עיצוב:

עבור מוצרי רדיאטור העיצוב המקורי של הפינה הפנימית הוא חד מאוד ולא ניתן לבצע עיבוד CNC במצב זה. נדרש עיבוד של EDM בכדי לשמור על הקצוות החדים.

אין רכיבים בפער הפנימי של הרדיאטור. לאחר שינוי הזווית הנכונה לזווית ה- R, ניתן לעבד את ה- CNC ישירות במקום ללא עיבוד EDM, וכך לחסוך זמן ועיבוד.
עיבוד פריקה חשמלית של חוטים
עיבוד שבבי פריקה חשמלית של חוטים; המכונה גם WEDM, עיקרון העבודה שלו הוא להשתמש בחוטי מתכת עדינים הנעים ברציפות (הנקראים חוטי אלקטרודה) כאלקטרודות כדי להסיר, לחתוך ולעצב את המתכת מחומר העבודה על ידי פריקת ניצוצות פועמת.
טכנולוגיית חיתוך חוטים היא שיטת עיבוד מיוחדת, השונה מטכנולוגיית עיבוד מכני מסורתי. טכנולוגיית עיבוד מכני מסורתית צריכה להסיר אנרגיה מכנית ואנרגיה מכנית, ובעיקר משתמשת באנרגיה חשמלית למימוש עיבוד חומרים. לכן, טכנולוגיית WEDM אינה מוגבלת על ידי תכונות חומר והיא יכולה להתמודד עם כל קשיות, חוזק ושבריריות.
סוגי EDM Wire

עיבוד שבבי פריקה חשמלית במהירות חיתוך תיל WEDM-HS
WEDM-HS מעבד את חוט האלקטרודה שלו בתנועה הדדית במהירות גבוהה. מהירות חוט המוליבדן ניתנת לכוונון בין 8 ~ 10m / s. מהירות העיבוד נוחה וקלה לזכירה. הדיוק שלה הוא +/- 0.02mm. בעת עיבוד WEDM-HS, המהירות והאיכות הם פרופורציה, מהירות מהירה, איכות משטח מחוספסת, מהירות איטית, איכות משטח בהירה, גימור פני השטח הוא בדרך כלל Ra1.6-3.2, תלוי בגובה החלקים והחומרים.

עיבוד פריקה חשמלית מהירה בינונית WEDM-MS
עיבוד WEDM-MS משתמש בחוט במהירות גבוהה (8-12 מ ‘/ שנייה) בתהליך חיספוס ובחוט במהירות נמוכה (1-3 מ’ / שנייה) בתהליך הגימור. עבודה זו יציבה יחסית ובעלת ריצוד נמוך, וכתוצאה מכך איכות עיבוד גבוהה יחסית. איכות העיבוד יכולה להיות בין מזין החוטים המהיר למזין החוטים המהיר. הדיוק הוא +/- 0.01 מ”מ. תלוי בגובה החלקים והחומרים, גימור פני השטח הוא בדרך כלל בערך Ra1.6.

עיבוד שבבי פריקה חשמלית מהירה נמוכה חד כיוונית
עיבוד EDM חד כיווני במהירות חיתוך חוט יכול בדרך כלל להשתמש בגימור חוט מיקרו עם אלקטרודת חוט של 0.03 מ”מ. התכונה החשובה ביותר היא דיוק העיבוד הגבוה, הסובלנות היא בטווח של ± 0.002 מ”מ, וחספוס פני השטח Ra0.8 תלוי בגובה ובחומר של החלק. . לכן עלות העיבוד של הניתוב היא הגבוהה ביותר ב- WEDM.
יישום חיתוך חוטים
הוא יכול לעבד חורים זעירים, חריצים צרים ועבודות עבודה בצורת מורכבות.
עיבוד פרופילים מחוללים וכלי יצירה, תבניות שונות
עיבוד חומרים קשים, חיתוך לוחות וחיתוך חומרי מתכת יקרים.
עיבוד שבבי מצלמות, הילוכים מיוחדים.
זה מתאים לאב טיפוס מהיר, ייצור אצווה קטן ועיבוד של חלקים שונים, ובכך להפחית את עלויות ייצור העובש ולקצר את זמן הייצור.

מאז הקמת המפעל, PTJ Precision סיפקה לאינספור לקוחות מקומיים וזרים פתרונות עיבוד ועיבוד כרסום סבירים ואמינים.
אנו מתמקדים בשילוב של EDM, WEDM, עיבוד שבבי CNC, מטחנות ותהליכי עיבוד אחרים להשלמת סדרה של חלקים מורכבים. אנו מפעלים קטנים ובינוניים שעברו הסמכת ISO ו- AS, וספקים של פתרונות עיבוד בשירות מלא. אנו יכולים לייצר חלקי EDM מדויקים בהתאמה אישית, והחלקים המעובדים יעלו על ציפיות האיכות והביצועים שלך.

Categories:

 
מוצרים קשורים
 
רכיבי כרסום דיוק בהתאמה אישית, חנות מכונות PTJ
רכיבי כרסום דיוק בהתאמה אישית, חנות מכונות PTJ
חלקי פלסטיק מדויקים
חלקי פלסטיק מדויקים
חלקי עיבוד אלומיניום
חלקי עיבוד אלומיניום