האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

עיבוד QPQ מושחר

שירותי השחרה, עיבוד QPQ וטיפול בחום
קיבלנו כמה פניות מלקוחות, האם מוצרי נירוסטה ישחירו? התשובה של מהנדס טיפול פני השטח שלנו היא: ניתן להשחיר פלדה, ונירוסטה יכולה להשתמש בתהליך QPQ רק כדי להשיג את האפקט של השחרת המשטח. PTJ Precision עיבד אבות טיפוס של פלדה ונירוסטה, וייצר כמות קטנה של מוצרים, כך שיש לו גם ניסיון עשיר בטיפול פני השטח של פלדה ונירוסטה. אם יש לך פרויקט בתחום זה, אנא שלח לנו קבצי תלת מימד / CAD והצעת מחיר בחינם תוך שעתיים.
מאפייני השחרה
השחרה נקראת גם כחולה, והעקרון שלה הוא לטבול את המוצר בתמיסה כימית מחמצנת חזקה כדי לייצר סרט תחמוצת על משטח המתכת כדי לבודד את האוויר ולהשיג מניעת חלודה. תהליך זה מתאים לחומרי פלדה, כגון פלדת סגסוגת, פלדת פחמן, פלדה במהירות גבוהה, נירוסטה וכו ‘. הוא נמצא בשימוש נרחב לדיור מכשירים, חלקי ייצור אצווה קטנים, חלקי רכב, חלקי אופנוע, חלקים שאינם סטנדרטיים. , חלקי דיוק מכניים וכו ‘.
תכונות עיבוד QPQ
עיבוד QPQ הוא קיצור של Quench-Polish-Quench, המתייחס לחלקי מתכת ברזלית המוצבים בשתי אמבטיות מלח שונות, אשר חודרים למשטח המתכת ליצירת שכבה מורכבת דרך אלמנטים שונים, ובכך משנים את פני החלק. המטרה. יש לו עמידות בפני בלאי, עמידות בפני עמידות, עמידות בפני קורוזיה ועיוותים קטנים; שיטה זו מתאימה לחומרי פלדה, מברזל טהור, פלדת פחמן נמוכה, פלדה מבנית, פלדת כלים ועד פלדות סגסוגת גבוהה שונות, נירוסטה, ברזל יצוק המתן. משמש לרוב באבות טיפוס, חלקים מדויקים, חלקים לא סטנדרטיים וגדולים בתעשיות שונות, במיוחד בחלקי רכב, חלקי אופנוע, חלקים מכניים, חלקים מכניים, מתגים חשמליים, כלים וכלים.
מאפייני טיפול בחום
ל- PTJ Precision ניסיון של יותר מעשר שנים בטיפול פני השטח, כגון: אנודייז, ריסוס אבקה, צביעה, ריסוס טפלון, אלקטרוליטציה, פסיבציה, ליטוש, התזת חול, ציור תיל, הדפסת משי, חריטת לייזר, אלקטרופורזה, דפוס CD, תחריט , מבריק, תחריט, השחרה, טיפול QPQ, אנחנו גם טובים מאוד בטיפול בחום.

טיפול בחום מתייחס לתהליך טיפול בחום מתכתי בו מחממים ומצננים חומרים על שכבת פני השטח של החומר כדי לשנות את מבנה השטח של החומר כדי להשיג את הביצועים הנדרשים ולשפר את התכונות המכניות הכוללות של החומר. ניתן לחלק את תהליך הטיפול בחום באופן גס לטיפול חום כולל (חישול, נורמליזציה, מרווה וטמפרציה), טיפול בחום עילי (טיפול בחום לייזר, מרווה להבה וטיפול בחום אינדוקציה), טיפול בחום מקומי וטיפול בחום כימי (קרבוריזציה, ניטרידינג, חדירת מתכות, מרוכבים). חדירה) וכן הלאה. נפוץ במוצרי מכונות, מוצרי רכב, מוצרי אופנועים, מוצרי רובוטיקה, מוצרים רפואיים, מוצרי מטוסים, מוצרי אופניים ותעשיות אחרות, כמה פירים, מוטות חיבור הילוכים, ברגים,

בנוסף לטיפול פני השטח, אנו טובים גם בטכנולוגיות עיבוד שונות. יש לנו יותר מ -30 ציוד עיבוד מתקדם ויכולים להתאים אישית את טכנולוגיית העיבוד עבורך, כגון: כרסום CNC, עיבוד מחרטה CNC, חיתוך תיל, פריקה חשמלית, חיתוך לייזר, כיפוף CNC, הטבעה, קידוח, הקשה ועיבוד אחר, 1 ~ 10000 אתה יכול להתאים אישית אבי טיפוס וחלקים מדויקים, עכשיו שלח אלינו קבצי 3D / CAD וקבל הצעת מחיר בחינם תוך שעתיים.

Categories:

 
מוצרים קשורים
 
טיפול בספריי טפלון
טיפול בספריי טפלון
שירות פסיבציה של חלקי ייצור
שירות פסיבציה של חלקי ייצור
חנות מכונות דיוק CNC בסין
חנות מכונות דיוק CNC בסין